djbananucis
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rydułtowy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
poziom sedziowania w la liga jest bardzo slaby,gorzej niz u nas w ekstraklasie
0
akurat xaviemu można jeden słabszy mecz wybaczyć:)
0
to jest 100 brama eto'o nie?:)
0
no to oby były dość łatwe 3 pkt:)
0
no i jest wolny a'la roni:)
0
Lil Mis - racja:)
0
mike1422- jest dopiero luty,nie myślmy o tym teraz
0
tyle że mnie chodzi o to że pare razy (yaya,iniesta,sylvinho) odskakiwala pilka od nogi w nieoczekiwany sposob:) a tak gra wyglada całkiem fajnie szkoda że iniesta nie trafil heh
0
coś sie naszym piłka do nogi dzisiaj nie klei heh
0
fajny skład zobaczymy jak zagramy:)
0
gilbert juz chyba na manU poszedl heh
0
mowilem ze sie podniesiemy
0
gilbert- jak mozesz???jeszcze jest pol godziny gry !!!! ile razy juz nam sie udawało podnosic w koncowkach ? Ludzie bez paniki
0
ah ta piłka od xaviego.. masakra
0
musimy wiecej na niego narzekać to bedzie strzelal:)
0
gdzie ty widzisz dobrą gre bojana?jest niewidoczny od dobrych kilkudziesieciu minut
0
czuje że bedzie bardzo fajny mecz:) oby:)
0
widać że nowy ośrodek treningowy działa:)
0
no i alves też udowodnił dzisiaj że maszyną nie jest,dzisiaj średni mecz,ale sie staral i to jest ważne
0
eto'o to też człowiek -wypala się??a kto brame strzelil i ma srednia bramke na mecz?benzema przy nim to kiepski kopacz, każdy może stracic forme przecież
0
mily93-jak sie ten klub nazywal z ciekawosci?:)
0
jest 5000??:)
0
nie taki straszny kibic realu jak go malują:)
0
tak jest:) kochajmy sie jak bracia i siostry heh
0
no to na stronce realu bedzie ze sedzia przekupiony heh (teraz faktycznie moga mowic o korupcji byleby pogadac:)
0
a jak pusto w komentach heh nie to co teraz- gdzie byliście wszyscy kiedy zajmowaliśmy 3 miejsce w lidze i 2 lata temu po przegranej na koncu?:)
0
w zeszlym roku to wszyscy tu narzekali tyle ze wtedy bylo na co heh
0
raczej Vamos:)
0
Jakbyśmy za każdym razem wygrywali po 5 0 to by nas oskarżyli o korupcje chyba heh:) nie żebym mial cos przeciwko,ale napewno ktoś by tak stwierdzil
0
kurcze szkoda ze etoo nie wiedzial ze za nim czysto xavi wychodzil...