0

poziom sedziowania w la liga jest bardzo slaby,gorzej niz u nas w ekstraklasie

0

akurat xaviemu można jeden słabszy mecz wybaczyć:)

0

to jest 100 brama eto'o nie?:)

0

no to oby były dość łatwe 3 pkt:)

0

no i jest wolny a'la roni:)

0

Lil Mis - racja:)

0

mike1422- jest dopiero luty,nie myślmy o tym teraz

0

tyle że mnie chodzi o to że pare razy (yaya,iniesta,sylvinho) odskakiwala pilka od nogi w nieoczekiwany sposob:) a tak gra wyglada całkiem fajnie szkoda że iniesta nie trafil heh

0

coś sie naszym piłka do nogi dzisiaj nie klei heh

0

fajny skład zobaczymy jak zagramy:)

0

gilbert juz chyba na manU poszedl heh

0

mowilem ze sie podniesiemy

0

gilbert- jak mozesz???jeszcze jest pol godziny gry !!!! ile razy juz nam sie udawało podnosic w koncowkach ? Ludzie bez paniki

0

ah ta piłka od xaviego.. masakra

0

musimy wiecej na niego narzekać to bedzie strzelal:)

0

gdzie ty widzisz dobrą gre bojana?jest niewidoczny od dobrych kilkudziesieciu minut

0

czuje że bedzie bardzo fajny mecz:) oby:)

0

widać że nowy ośrodek treningowy działa:)

0

no i alves też udowodnił dzisiaj że maszyną nie jest,dzisiaj średni mecz,ale sie staral i to jest ważne

0

eto'o to też człowiek -wypala się??a kto brame strzelil i ma srednia bramke na mecz?benzema przy nim to kiepski kopacz, każdy może stracic forme przecież

0

mily93-jak sie ten klub nazywal z ciekawosci?:)

0

jest 5000??:)

0

nie taki straszny kibic realu jak go malują:)

0

tak jest:) kochajmy sie jak bracia i siostry heh

0

no to na stronce realu bedzie ze sedzia przekupiony heh (teraz faktycznie moga mowic o korupcji byleby pogadac:)

0

a jak pusto w komentach heh nie to co teraz- gdzie byliście wszyscy kiedy zajmowaliśmy 3 miejsce w lidze i 2 lata temu po przegranej na koncu?:)

0

w zeszlym roku to wszyscy tu narzekali tyle ze wtedy bylo na co heh

0

raczej Vamos:)

0

Jakbyśmy za każdym razem wygrywali po 5 0 to by nas oskarżyli o korupcje chyba heh:) nie żebym mial cos przeciwko,ale napewno ktoś by tak stwierdzil

0

kurcze szkoda ze etoo nie wiedzial ze za nim czysto xavi wychodzil...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?