djbananucis
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rydułtowy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie no to jest niemożliwe żeby Betis w tydzień zmienił sie z walecznego zespołu w chłopców do bicia..a dzieki sedziemu espanyol zdobywa czas..
0
nie no Betis chyba sprzedał mecz...
0
mina guardioli mówi wszystko
0
przez takich sędziów niszczone jest wielkie widowisko jakim mialy być te derby ...
0
nie no sorki ale sedzia wybitnie gwiżdże pod espanyol..
0
ludzie nie patrzcie na real,nie ma sensu my mamy swoj mecz
0
co to za sedzia idiota jest??abidal kontuzja ehhh
0
Kubeł zimnej wody:)Mam nadzieje że Sporting Gijon wygra z Realem heh to by było coś:)
0
Pique jak Zidane:)
0
no wreszcie:)Eto'o ma u mnie walentynke:)
0
oż kurdeeee ricardo czzemu akurat dziś masz dzień??
0
Niech ktoś jeszcze coś powie na VV...
0
brak nam skuteczności akcje są dobre
0
szkoda że Abidalowi nie wpadło
0
z tą jagiellonią toś przesadził:):)
0
ten betis ma jakiegoś pecha co chwila kontuzja
0
karny tak jest iniesta!!!
0
aboutreka-a co nie wolno Barcy przegrywać??ma zakaz??może lepiej jeśli jednak nie udalo sie doprowadzic co najmniej do remisu (ja wierze w zwyciestwo) to kubeł zimnej wody zawsze sie przyda,nie ma drużyn które wygrywają cały czas,bo to jest niemożliwe
0
aboutreka-więcej wiary,poczekaj na 2 polowe to zmienisz zdanie
0
dobra trzeba zacisnąć zęby i gramy dalej-jeszcze możemy wygrać trzeba wierzyć
0
chyba nie powinien zostac uznany ten gol ale kij z tym:)
0
tak,juanito zszedł
0
a caceres gra najlepszy mecz chyba
0
sylvinho zawsze był świetny:)
0
nie wiem jak wy ale ja chcialbym zobaczyc pedro:)
0
cos mi sie zdaje ze sciemnili z tym że puyol jest zdrowy ehh,chociaż pewnie on sam stwierdzil ze chce zagrac
0
valdek bez szans
0
no ładnie ładnie:)
0
i wlasnie dlatego piszemu ze slabo sedziują:)kartka zdecydowanie sie nie należała:)
0
mily93 ma racje-to nie byl faul ani tez udawanie,henry zostal zachaczony ale obronca trafil w pilke