0

nie no to jest niemożliwe żeby Betis w tydzień zmienił sie z walecznego zespołu w chłopców do bicia..a dzieki sedziemu espanyol zdobywa czas..

0

nie no Betis chyba sprzedał mecz...

0

mina guardioli mówi wszystko

0

przez takich sędziów niszczone jest wielkie widowisko jakim mialy być te derby ...

0

nie no sorki ale sedzia wybitnie gwiżdże pod espanyol..

0

ludzie nie patrzcie na real,nie ma sensu my mamy swoj mecz

0

co to za sedzia idiota jest??abidal kontuzja ehhh

0

Kubeł zimnej wody:)Mam nadzieje że Sporting Gijon wygra z Realem heh to by było coś:)

0

Pique jak Zidane:)

0

no wreszcie:)Eto'o ma u mnie walentynke:)

0

oż kurdeeee ricardo czzemu akurat dziś masz dzień??

0

Niech ktoś jeszcze coś powie na VV...

0

brak nam skuteczności akcje są dobre

0

szkoda że Abidalowi nie wpadło

0

z tą jagiellonią toś przesadził:):)

0

ten betis ma jakiegoś pecha co chwila kontuzja

0

karny tak jest iniesta!!!

0

aboutreka-a co nie wolno Barcy przegrywać??ma zakaz??może lepiej jeśli jednak nie udalo sie doprowadzic co najmniej do remisu (ja wierze w zwyciestwo) to kubeł zimnej wody zawsze sie przyda,nie ma drużyn które wygrywają cały czas,bo to jest niemożliwe

0

aboutreka-więcej wiary,poczekaj na 2 polowe to zmienisz zdanie

0

dobra trzeba zacisnąć zęby i gramy dalej-jeszcze możemy wygrać trzeba wierzyć

0

chyba nie powinien zostac uznany ten gol ale kij z tym:)

0

tak,juanito zszedł

0

a caceres gra najlepszy mecz chyba

0

sylvinho zawsze był świetny:)

0

nie wiem jak wy ale ja chcialbym zobaczyc pedro:)

0

cos mi sie zdaje ze sciemnili z tym że puyol jest zdrowy ehh,chociaż pewnie on sam stwierdzil ze chce zagrac

0

valdek bez szans

0

no ładnie ładnie:)

0

i wlasnie dlatego piszemu ze slabo sedziują:)kartka zdecydowanie sie nie należała:)

0

mily93 ma racje-to nie byl faul ani tez udawanie,henry zostal zachaczony ale obronca trafil w pilke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?