6

Wygrali lepsi i skończcie już pierdolic

0

Może nie genialny ale swego czasu czołówka.Część pucharów to jego zasługa i Iceman dobrze prawi.Jestem ciekaw jak TerStegen się nie sprawdzi ilu z was zatęskni za starym dobrym victorem VEB

0

Przykro patrzeć na ostatnie chwile Carlesa w Barcelonie:(

2

Jak trener może powiedzieć że nie wie czego nam brakowało do zwyciestwa a kto ma ku%&@ wiedzieć takie wypowiedzi utwierdzaja mnie w przekonaniu że się nie nadaje na trenera Barcy

0

Wszystko ładnie pięknie co nie zmienia faktu że w tym sezonie w końcówce gramy fatalnie jak zdobędą mistrzostwo co by mnie bardzo ucieszyło oby tylko piłkarze zaś w mediach bzdur nie gadali że cykl się nie skończył itd

0

Dlatego na zawsze Barca w sercu pozostanie dla takich chwil

0

Hejterzy chowajcie się

0

Zjadł banana przeciwnego z trybun

0

Sezonowcy do domu po co to ogladacie mowa tu o ludziach co wypisują chamskie komentarze

0

Gramy dla Tito i to się tylko liczy

1

Dajcie spokój sobie z tymi krzyżykami i tym podobnym pomódlcie się lepiej w spokoju za niego

0

Ogłaszam ze cykl się jeszcze nie skończył do wszystkich ZNAFCUF. Najlepsze Gran Derbi od pamiętnego 2-6 na santiago.Jednak co by się nie zachwycać messim i iniesta obrona do przebudowy i myślę ze wiele pięknych chwil przed nami prawdziwymi kibicami VEB

0

Marlon85_wierzę że wygramy ale masz rację nie popadać w euforię ho może być różnie

0

Twierdza City jutro upadnie

0

Jedyna sensowna i odpowiadająca aktualnej formie Barcy wypowiedz. Oby się nie okazało ze przejdą obok meczu z ta forma

0

Co nie?grali i strzelali to wygrali s atleti jak barca na stojąco obudzcie się kibice sukcesów

0

Ładne podsumowanie podobnie uważam wspaniali ludzie i profesjonaliści

0

A jak mają pamiętać jak 3/4 sezonowcy więc becza jak panienki veb

0

Skończ już pierd....Wygrał bo był lepszy w tym roku i gratulacje a to ze się popłakał niczego nie dowodzi.VEB

0

Gdzie są teraz ci co hejtowali kogo sprzedajecie na korzystanie z sieci powinna być prowadzona selekcja bo debili tu nie brakuje Veb

0

Po przeczytaniu ogarnął mnie smutek.Wiadomo musi to kiedyś nastąpić ale ci co są z nim od początku to zrozumieją.PUYOL jesteś byleś i będziesz wielki na zawsze:(

0

Dzięki za pamięć

0

Sądząc po twoich minusach wiele osób jest tutaj dwulicowych jak gra źle to sprzedać jak dobrze bohater jeszcze zatęsknicie za Victorem

0

Po większości komentarzy widzę same dzieci co piszą Villa zdrajca itp.Kibice sukcesów phy żal mi was

0

Polać Icemenowi dobrze prawi. Ja także kibicuje Barcelonie od dziecka a dlaczego poznieważ ,,Mes Que Un Club" był wyjątkowy ale takie działania niszczą ten slogan.Jak można tak potraktowac drugiego człowieka tego nigdy nie zrozumiem ja i dziesiątki innych Eric jest symbolem że niemożliwe nie istnieje i własnie dlatego powinien zostać bez względu na wszystko.Mam nadzieje ze sie ta decyzja zarzadowi odbije czkawką

0

Debil nie poinformował nikogo widać ze sam bez pomocy chyba pomyslec nie może

0

Dzieki Abi za te 6 lat wielka szkoda że klub nie poszedł mu na reke czego nie moge pojąc.Puyol to płuca Xavi mózg a Abi to symbol że wszystko jest możliwe jeśli sie chce także jest kimś wyjątkowym Rossel postrzelił sie w kolano z ta decyzja VEABI

0

Tyle pieprzenia wspierania Abiego a potem taka decyzja chamstwo poprostu

0

nochybaja123-jak co to włączą Pedro w transfer Silvy z dołatą za brazylijczyka

0

Pomyslcie co muszą czuc kibice MU tyle lat jeden trener a tu taka decyzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?