dlpeople
Dołączył/a: czerwiec 2011
Bielsko-Biała
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wygrali lepsi i skończcie już pierdolic
0
Może nie genialny ale swego czasu czołówka.Część pucharów to jego zasługa i Iceman dobrze prawi.Jestem ciekaw jak TerStegen się nie sprawdzi ilu z was zatęskni za starym dobrym victorem VEB
0
Przykro patrzeć na ostatnie chwile Carlesa w Barcelonie:(
2
Jak trener może powiedzieć że nie wie czego nam brakowało do zwyciestwa a kto ma ku%&@ wiedzieć takie wypowiedzi utwierdzaja mnie w przekonaniu że się nie nadaje na trenera Barcy
0
Wszystko ładnie pięknie co nie zmienia faktu że w tym sezonie w końcówce gramy fatalnie jak zdobędą mistrzostwo co by mnie bardzo ucieszyło oby tylko piłkarze zaś w mediach bzdur nie gadali że cykl się nie skończył itd
0
Dlatego na zawsze Barca w sercu pozostanie dla takich chwil
0
Hejterzy chowajcie się
0
Zjadł banana przeciwnego z trybun
0
Sezonowcy do domu po co to ogladacie mowa tu o ludziach co wypisują chamskie komentarze
0
Gramy dla Tito i to się tylko liczy
1
Dajcie spokój sobie z tymi krzyżykami i tym podobnym pomódlcie się lepiej w spokoju za niego
0
Ogłaszam ze cykl się jeszcze nie skończył do wszystkich ZNAFCUF. Najlepsze Gran Derbi od pamiętnego 2-6 na santiago.Jednak co by się nie zachwycać messim i iniesta obrona do przebudowy i myślę ze wiele pięknych chwil przed nami prawdziwymi kibicami VEB
0
Marlon85_wierzę że wygramy ale masz rację nie popadać w euforię ho może być różnie
0
Twierdza City jutro upadnie
0
Jedyna sensowna i odpowiadająca aktualnej formie Barcy wypowiedz. Oby się nie okazało ze przejdą obok meczu z ta forma
0
Co nie?grali i strzelali to wygrali s atleti jak barca na stojąco obudzcie się kibice sukcesów
0
Ładne podsumowanie podobnie uważam wspaniali ludzie i profesjonaliści
0
A jak mają pamiętać jak 3/4 sezonowcy więc becza jak panienki veb
0
Skończ już pierd....Wygrał bo był lepszy w tym roku i gratulacje a to ze się popłakał niczego nie dowodzi.VEB
0
Gdzie są teraz ci co hejtowali kogo sprzedajecie na korzystanie z sieci powinna być prowadzona selekcja bo debili tu nie brakuje Veb
0
Po przeczytaniu ogarnął mnie smutek.Wiadomo musi to kiedyś nastąpić ale ci co są z nim od początku to zrozumieją.PUYOL jesteś byleś i będziesz wielki na zawsze:(
0
Dzięki za pamięć
0
Sądząc po twoich minusach wiele osób jest tutaj dwulicowych jak gra źle to sprzedać jak dobrze bohater jeszcze zatęsknicie za Victorem
0
Po większości komentarzy widzę same dzieci co piszą Villa zdrajca itp.Kibice sukcesów phy żal mi was
0
Polać Icemenowi dobrze prawi. Ja także kibicuje Barcelonie od dziecka a dlaczego poznieważ ,,Mes Que Un Club" był wyjątkowy ale takie działania niszczą ten slogan.Jak można tak potraktowac drugiego człowieka tego nigdy nie zrozumiem ja i dziesiątki innych Eric jest symbolem że niemożliwe nie istnieje i własnie dlatego powinien zostać bez względu na wszystko.Mam nadzieje ze sie ta decyzja zarzadowi odbije czkawką
0
Debil nie poinformował nikogo widać ze sam bez pomocy chyba pomyslec nie może
0
Dzieki Abi za te 6 lat wielka szkoda że klub nie poszedł mu na reke czego nie moge pojąc.Puyol to płuca Xavi mózg a Abi to symbol że wszystko jest możliwe jeśli sie chce także jest kimś wyjątkowym Rossel postrzelił sie w kolano z ta decyzja VEABI
0
Tyle pieprzenia wspierania Abiego a potem taka decyzja chamstwo poprostu
0
nochybaja123-jak co to włączą Pedro w transfer Silvy z dołatą za brazylijczyka
0
Pomyslcie co muszą czuc kibice MU tyle lat jeden trener a tu taka decyzja