dlpeople
Dołączył/a: czerwiec 2011
Bielsko-Biała
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie 11 minuta 2:0 jakby był mocny skład mogło by być 4:0 potem w drugiej połowie ściągnął by kogo uważał by za stosowne i wpadły by trzy punkty.Szkoda mi alexisa naprawdę dobra robotę wykonywał kontuzja spowodowała wejście villi,który w ogóle nie grał i po jego odegraniu do tyłu wszyscy wiemy co dalej było tez tego nie kumam takiego eksperymentowania ze składem ale wierze ze będzie dobrze z milanem
0
Fajna sprawa szkoda jestem za stary może jak będę miał syna i będzie interesował się piłka to pomyślimy o zapisie ogólnie super niech dzieci graja jak się uczyć to od najlepszych VISCA EL BARCA
0
Ryczał
źle przeczytałeś "ty lub iniesta "a guardiola bezsprzecznie najlepszy trener i chwała mu za to oby dwa razy tyle tytułów jeszcze jak zdobędziemy to każdy będzie zadowolony niech żyje barca
0
Visca el Barca xavi jest tylko jeden dla mnie jest legenda życzę mu żeby grał jak najdłużej
0
Obstawiam 2-0 dla Blaugrany liczę ze będzie więcej Visca el BArca
0
Visca el Barca.Wracaj puya szybko do gry
0
Puya to jeden z głównych filarów barcy świetny obrońca wracaj szybko na boisko
0
To jest kurwa czysta kpina zarabiają miliony a kary finansowe dostają takie ze dla nich to jak splunąć piłkę nożna trawi rak
0
Powinien Mou zostać za to surowo ukarany tak się zachowuje trener? Visca el barca
0
Visca el Barca szkoda że tak późno graja ale musowo trzeba obejrzeć
0
Miły gest:)środa należy do nas
0
!CrackCoentrao!
Naucz się pisać całymi zdaniami a tak w ogóle myślałeś jak to pisałeś jak nie to to przeczytaj baranie
0
!CrackCoentrao!
Naucz się pisać całymi zdaniami a tak w ogóle myślałeś jak to pisałeś jak nie to to przeczytaj baranie
0
Najbardziej niedoceniany bramkarz świata oglądając wszystkie mecze z ostatniego sezonu trudno się doczepić za wyjątkiem bramki z arsenalem na emirates ale wszyscy popełniamy błędy wiec powinni co do jego oceny trochę przystopować moim zdaniem lepszy od ikera casillasa