0

Dokładnie 11 minuta 2:0 jakby był mocny skład mogło by być 4:0 potem w drugiej połowie ściągnął by kogo uważał by za stosowne i wpadły by trzy punkty.Szkoda mi alexisa naprawdę dobra robotę wykonywał kontuzja spowodowała wejście villi,który w ogóle nie grał i po jego odegraniu do tyłu wszyscy wiemy co dalej było tez tego nie kumam takiego eksperymentowania ze składem ale wierze ze będzie dobrze z milanem

0

Fajna sprawa szkoda jestem za stary może jak będę miał syna i będzie interesował się piłka to pomyślimy o zapisie ogólnie super niech dzieci graja jak się uczyć to od najlepszych VISCA EL BARCA

0

Ryczał

źle przeczytałeś "ty lub iniesta "a guardiola bezsprzecznie najlepszy trener i chwała mu za to oby dwa razy tyle tytułów jeszcze jak zdobędziemy to każdy będzie zadowolony niech żyje barca

0

Visca el Barca xavi jest tylko jeden dla mnie jest legenda życzę mu żeby grał jak najdłużej

0

Obstawiam 2-0 dla Blaugrany liczę ze będzie więcej Visca el BArca

0

Visca el Barca.Wracaj puya szybko do gry

0

Puya to jeden z głównych filarów barcy świetny obrońca wracaj szybko na boisko

0

To jest kurwa czysta kpina zarabiają miliony a kary finansowe dostają takie ze dla nich to jak splunąć piłkę nożna trawi rak

0

Powinien Mou zostać za to surowo ukarany tak się zachowuje trener? Visca el barca

0

Visca el Barca szkoda że tak późno graja ale musowo trzeba obejrzeć

0

Miły gest:)środa należy do nas

0

!CrackCoentrao!

Naucz się pisać całymi zdaniami a tak w ogóle myślałeś jak to pisałeś jak nie to to przeczytaj baranie

0

!CrackCoentrao!

Naucz się pisać całymi zdaniami a tak w ogóle myślałeś jak to pisałeś jak nie to to przeczytaj baranie

0

Najbardziej niedoceniany bramkarz świata oglądając wszystkie mecze z ostatniego sezonu trudno się doczepić za wyjątkiem bramki z arsenalem na emirates ale wszyscy popełniamy błędy wiec powinni co do jego oceny trochę przystopować moim zdaniem lepszy od ikera casillasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?