dns

0

Undertaker87

Kontuzje to ogolna zmora Arsenalu, tam cos jest nie tak w tej kwestii, wiec moze Cesc nie do konca jest taki kontuzjogenny, a w Hiszpanii nie gra sie tak ostro jak w Anglii.

Thiago jeszcze duzo brakuje do Cesca. Na dodatek zauwaz, ze Fabregas jest np. bardziej bramkostrzelny niz Xavi, a asystuje rowniez bardzo dobrze. Dla mnie jest obecnie nr 2 na swiecie, ale to tylko kwestia czasu kiedy przeskoczy Xaviego, bo ten sie starzeje i wiecznie grac nie bedzie.

dns

0

Ma talent, ale to nie to samo co Cesc.

dns

0

Racja, MOZE bedzie lepszy. Fabregas jest juz klasowym zawodnikiem a ma 23 lata, jak Thiago dojdzie do jego poziomu to pogadamy.

dns

0

A co Cesc takiego zrobil? wyjasnil w koncu sprawe i tyle. Jakie robienie nadzieji, przeprosiny dla kibicow Barcy? Jak sie wierzylo w bajki wymyslane przez hiszpanskie brukowce to teraz do nich miejcie jakie ale.

TAka jest prawda, ze do dzisiejszego dnia nic nie bylo wiadomo i wszystko nakrecaly media. Sledzilem strone Barcy i strone Arsenalu. Dla porownania tam pojawial sie z jeden news na ten temat, a tutaj w tym samym czasie ze 4 albo 5. Nie bylo dnia zeby nie bylo newsu o Cescu.

Fabregas jest dla Arsenalu tak samo wazny jak Messi dla Barcy. Kto oglada PL ten widzi ile znaczy dla klubu i jaka daje mu wartosc. Ma wazny konrakt i nie moze sobie odejsc jak chce.

Za 2 lata moglby przejsc ewnetualnie, no ale dla niego juz tutaj jak wy to mowicie.. sa drzwi zamkniete.. hah. Zobaczymy kto zastapi Xaviego. Mozna tylko gdybac o mlodzikach, poki co sa na dobrej drodze, nic wiecej, rozne byly talenty i nie zawsze konczylo sie to jak trzeba. Myslicie, ze Xavi pogra jeszcze ze 4,5 sezonow.. no to zobaczymy. Jak dla mnie juz widac roznice. Czego nie mozna powiedziec o Iniescie, ktory jeszcze troche pogra, a jest znakomity.

dns

0

Jesli chodzi o ta preprezentacja to dla mnie lepszy jest Kakuta, inna pozycja, ale ten gosc ma duze umejetnosci z tym, ze nie jest do wziecia bo jest chyba zawodnikiem Chelsea, Fofana mnie jakos nie przekonal ;)

dns

0

Znowu to samo, Wemger jasno powiedzial, ze Cesc nie jest na sprzedaz i nie bedzie nawet rozmawial na ten temat. Wiec sprawa jest prosta..

W TYM ROKU Cesc nie przejdzie, a prasa moze sobie pisac, bo w koncu z tego zyja. Temat tego trasferu jest na czasie i ludzie to lykaja.

dns

0

VamosAzis

MS to najwieksze swieto pilkarskie, a ten gosc jest najlepszym strzelcem tej imprezy. Gral swietnie i kto wie czy nie bylby jeszcze lepszy gdyby nie ciezka kontuzja. Na MS w 2002 drugim wrocil w wielkim stylu i zostal krolem strzelcow. Najpierw zobacz na jego dorobki bramkowe w poszczegolnych klubach, a pozniej zabieraj glos.

Troche Szacunku.

dns

0

a co ma do tego Ronaldo? to nie jest casting na to kto jest lepszym czlowiekiem.. glownie podziwiamy ich za to jak graja, czasami pojawiaja sie newsy o tym, ze ktorys z pilkarzy udziela sie charytatywnie i chwala im za to, ale po co te glupie porownania..

Na dodatek gowno wiesz, bo Ronaldo tez udziela sie charytatywnie, to ze nie jest o tym glosno nie znaczy, ze takie cos nie ma miejsca..

dns

0

Piłkarz spelniony w 100 proc. w Barcy nie byl juz tym samym graczem, ale ten jeden sezon naprawde dobry i LM o ktorej tak marzyl. Jednak zawsze bede go pamietal glownie za to co zrobil dla Arsenalu i to jak czarowal na angielskich boiskach i nie tylko ( LM ) ;)

dns

0

City rosnie w sile, DM to bardzo wazna pozycja, zakupili na nia jednego z najlepszych, do tego Silva. Ten klub jeszcze duzo nawojuje..

dns

0

A ja nie moge patrzec na to co piszesz.. ile Ty masz lat? 10?

Nigdy nie lubilem reprezentacji Niemiec, ale graja na tym mundialu ladna pilke i trzeba umiec to przyznac. Gdybym mial stawiac kto przejdzie dalej to stawiam na Niemcow, chociaz w pilce wszystko jest mozliwe, zwlaszcza gdy spotykaja sie dwie tak mocne reprezentacje.

dns

0

Fifol94

tez zadaje sobie to pytanie skad ta niechec do Mullera, bo jest Niemcem?

Rozumiem stwierdzenia, ze nie pasuje do Barcy, ale jak czytam ze jest beztalenciem i drewniany jak Rasiak to mam wrazenie, ze mam do czynienia z dzieciakami, ktore o pilce gowno wiedza.

Moze nie rzuca sie w oczy tak jak Ozil, ale jak na swoj wiek duzo widzi i gra bardzo madra pilke.

Mial swietny sezon w Bayernie, na MS tez pokazuje wysoki poziom, asystuje, strzela bramki, faktycznie BEZTALENCIE.. ;)

dns

0

Adasinho

Jesli porownujesz lige niemiecka do angielskiej to powodzenia.. ile widziales tych meczow Werderu? Cesc od kilku lat gra w Anglii na wysokim poziomie..

Za Ozilem przemawia cena, jest mlodszy, ale na pewno nie lepszy. Zalezy tez o jakiej pozycji mowimy, jesli ma zastapic Xaviego to jakos tego nie widze.. a to o tym trzeba myslec,

dns

0

Won od Torresa, co ma powiedziec? trenerze, nie chce grac, niech gra ktos inny?

Gosc mial problemy z kolanem i widac w kazdym meczu , ze jeszcze duzo mu brakuje do optymalnej formy i to nie jego wina. Oby po mundialu doszedl do siebie jak najszybciej bo dobry z niego grajek i jeszce duzo grania przed nim.

rdam

Co do ceny Ronaldo to tez tego nie rozumiem, ale zadaje sobie rowniez pytanie jak Ibra mogl kosztowac powiedzmy jakies 70 baniek?

dns

0

Geble z Twojej wypowiedzi wynika, ze jestes slepo zapatrzony w Hiszpanie, ktora poki co nie zachwyca, dzisiaj maja chwile prawdy, chociaz Portugalia tez nie jest jeszcze wygorowanym przeciwnikiem.

Liczylem na wiecej ze strony Hiszpanow, mam nadzieje, ze dzisiaj to zobacze.

Brazylia poki co gra b. dobrze, sa skuteczni, moze ich gra nie wyglada jakos pieknie, ale to jest truniej, najwazniejszy jest wynik.

No i Niemcy.. dla mnie na obecna chwile nr 1 na tych mistrzostwach. Graja ladnie dla oka i sa skuteczni do bolu. W meczu z Anglia pokazali klase gladko wygrywajac.

dns

0

Domenecha to powinni na krzeslo posadzic za to co robi, ale sami sa sobie winni, juz dawno temu powinien wyleciec.. -,-

Rozumiem, ze Henry to juz nie ten sam zawodnik, nie ta szybkosci, ale nadal potrafi grac w pilke, ma spore doswiadczenie i potrafi sam odmienic losy meczu. Przy wyniku 0-1 powinien na niego postawic..

Gdyby Francja grala bajecznie i wygrywala to moze bylo by to zrozumiale, ale graja LIPE, nie strzelili zadnej bramki , a ten trzyma najlepszego snajpera na lawce.

Francja ma mecz o wszystko, ale ten pajac pewnie nie wyciagnie z tego zadnych wnioskow. A Meksyk i Urugwaj i tak pewnie zagraja na remis, i to jest prawie pewne.. 2 latynoskie druzyny, do tego jest to na reke jednym i drugim wiec watpie zeby ktoras z druzyn podjela ryzyko.

dns

0

Nikt za niego nie da tyle kasy, no moze szurniete City.. ale na obecna chwile Zlatan jest wart moze z 30.. -,-

dns

0

Iniesta w gazie, najlepszy na boisku, a przy bramce na 2-0 zabraklo mi slow, cala akcja - mistrzostwo..

dns

0

Barcelonczyq

Jesli jest ich tak wielu to podaj mi chociaz 2,3 przyklady lepszych rozgrywajacych od Farbegasa, oczywiscie pomijajac Xaviego. Bo ja nie znam zadnego, a jak tacy sa i sa tansi to na co Barcelona czeka? niech sobie ich biora i zycze powodzenia w kolejnych latach. Zobaczymy jak dlugo pograja i z jakim efektem.

dns

0

Barcelonczyq

Jesli jest ich tak wielu to podaj mi chociaz 2,3 przyklady lepszych rozgrywajacych od Farbegasa, oczywiscie pomijajac Xaviego. Bo ja nie znam zadnego, a jak tacy sa i sa tansi to na co Barcelona czeka? niech sobie ich biora i zycze powodzenia w kolejnych latach. Zobaczymy jak dlugo pograja i z jakim efektem.

dns

0

Ost sezon w wykonaniu Cesca, cos kolo 19 bramek w sezonie i chyba tyle samo asyst, a na dodatek nie gral paru meczy bo meczyly go kontuzje (i nie mozna mowic, ze jest na nie podatny, bo to jest ogolny problem Arsenalu i jego sztabu medycznego, co sezon plaga kontuzji).

Pilkarz tej klasy kosztuje, na dodatek ma jeszcze wazny kontrakt przez kilka lat, lider druzyny, nie mozna sie kierowac tym, ze Arsenal dostal go za darmo, unosic sie honorem i zalowac kasy. Cesc ma swoja cene i to faktu nie zmienia. Na Ibre poszlo przynajmniej jakies 60 baniek i nie bylo problemu.

Cos dla niedowiarkow, milego ogladania ;) ->



dns

0

Fabregas pasuje do Barcy jak nikt inny i lepszego rozgrywajacego niz Cesc Barca nie znajdzie.

Gourcuff jest dobry, ale to nie to samo. Jesli chodzi o poziom tych lig to jest przepasc. Cesc jest mlody, w Arsenalu sam ciagnie gre, majac u boku gwiazdy Barcelony rozwinie skrzydla i moze osiagnac naprawde wysoki poziom. Cena wysoka, ale jest to inwestycja na lata.

dns

0

Za 30 nie ma szans.. i czuje ze w tym roku nici z tego transferu.

Co do osiagniec.. nie ma osiagniec wiec nie jest wart duzych pieniedzy?

niech Laporta wyda w takim razie kase na kogos z Interu albo Bayernu.. -,- tam na pewno znajdzie kogos z osiagnieciami za ten sezon.

dns

0

Americanmuscle

Nie napisalem, ze Fabregas jest wart 90 baniek, jak dla mnie cos kolo 50. Jestl dla mnie duzo wartosciowszym pilkarzem niz Ibra, jest pilkarzem na lata.. jak na Ibre sie tyle wylozylo to teraz sie nie dziw, ze Arsenal nie chce oddac Fabregasa za 30 mln.. ja tez bym nie oddal bo to za niska cena jak za niego i tyle..

Na Ville kasa jest, a na niego nie?

dns

0

Amercianmuscle

Cesc w tym sezonie nic nie pokazal? glupoty gadasz jakich malo..

Mial bardzo dobry sezon, wszystko skomplikowaly urazy.. Asystowal jak zawsze , a do tego czesto trafial do siatki..

15 asyst i 2 miejsce za Lampardem, tracac do niego chyba 2 asysty.. z tym, ze Lampard rozegral jakies 10 meczy wiecej, zapewne wszystkie po 90 min, a C w kilku meczach schodzil wczesnie lub wchodzil z lawki..

Cena straszna, mysle, ze za 50 bylby do sciagniecia.. i Barca nie jest lepsza od Realu.. przykladem jest transfer Ibry, wiec nie ma sie teraz co dziwic, ze lataja takie kwoty.. jest mlodym chlopakiem i jeszcze wiele przed nim wiec za male pieniadze Arsenal go na pewno nie sprzeda.

dns

0

dns

0

Postawilbym na Henry'ego.. z takim przeciwnikiem jak Inter takie czynniki jak doswiadczenie, sila moga miec kluczowa role. Niestety, ale i Bojan i Pedro nie maja jednego i drugiego.

dns

0

Tak! Fabregas ma wylozona pile, tak zwana seta.. ulamki sekundy na podjecie dezycji ! i wpada na genialny pomysl, ze wlozy noge w nogi Puyola zeby wymusic karnego! tak to widzicie? bo nie rozumiem niektorych komentarzy...

Cesc mial patelnie, Puyol mu w tym przeszkodzil i tyle.. nie ma gadania czy zaplatal go specjalnie , czy to byl glupi przypadek.. przeszkodzil mu w strzeleniu bramki i koniec gadania! KARNY JAK NIC! a polowa osob na sile dopatruje sie jakis glupot i prob wymuszenia... :|

dns

0

Czuje, ze nie zagra, jest jeszcze rewanz i walka o mistrzostwo w PL.

dns

0

kretoszczurmks

Swiete slowa, to byly inne czasy, jak widze te stare mecze i poziom dzisiejszej pilki to przepasc jest wielka. Dlatego nie ma co porownywac, byl wielki w swoich latach i tyle.. dzisiejsza pilka to inna rzecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?