1

@Domas01 powiedz mu, że jak nie podwoi, potroi czy jak Ci pasuje Twoich zarobków to wypierd..asz.

0

@agaFCB i tak, i nie. Zawodnicy białych mogą akurat się koncentrować na tym żeby młodego prowokować i nie skupiać się na taktyce a młody może ich przechytrzyć i nie dać się wciągnąć w to. Tylko może jest tutaj słowem kluczowym.

1

@verdant przepraszam, że zapytam ale czytałeś ten artykuł?

0

@Explode skąd wiesz, że Messi nie chciałby odejść żeby wyjść z cienia Neymar?

0

@ArterkHD gdybym musiał to bym odkładał ale co miesiąc staram się coś kupić do domu, rzeczy nie koniecznie potrzebne (parasol tarasowy + meble ogrodowe, ekspres do kawy itp.)

7

Odkąd urodził się mój drugi syn (21.02) Barcelona jest niepokonana w pojedynkach z Realem. Druga statystyka: gdy gramy ze znaczkiem tej hiszpańskiej Sanah to mamy 100 % wygranych z białymi.

0

@Michalekek dzisiaj dobry mecz

0

Opłacał ktoś z Was przez e-urzad podatek za zakup auta? Wpisałem kwotę 2% od kwoty zakupu ale serwis nie wymaga ode mnie ani umowy ani żadnych danych auta. Tak ma to wyglądać?

1

@RomanHoffer najprościej jak się da to ująć to po narodzinach dziecka to ono jest na pierwszym miejscu, ale żeby całe życie się zmieniało to bym nie powiedział

0

@Peciak nie napisałeś w czym lepszy

0

@cold_play a można jakieś błędy na naszą korzyść? Dużo oglądam meczów i pamiętam tylko ten nieuzany karny z Valencia ostatnio

0

@Peciak ten paździerz to moja wina? Pamiętasz gdy były żarty o tym jaki mecz maszyna losująca wylosuje dla Dembele? Widzę, że się nie zgadzacie z moją opinią ale trzeba coś myśleć bo gry na nim opierać nie można

1

@Kidd może nie non stop ale znany jest z tego, że lubi się "połamać". Ciekawe jak u niego teraz z psychiką będzie

0

@Peciak no tak, lepiej płacić miliony pracownikowi, który non stop na l4. Skąd pewność, że nie trafimy z transferem przy następnym skrzydłowym?

0

@Kidd nie zmienia to faktu, że słaby transfer i powinniśmy go pożegnać

1

@kubix05 ten elementarz miał mój syn w przedszkolu 2 lata temu

0

@A4ron skąd wiesz, że to chciwość. Przecież wiesz, że szefem tutaj jest tebas, inna sprawa jeśli zawodnicy chcieli odejść to mieli trzymać ich na siłę?

0

@Roobo a może każdy dałby więcej od siebie wiedząc, że nie ma supergwiazd i każdy jest równy

0

Aouar kontrakt do końca czerwca, kurde jak on się dobrze zapowiadał w Lyonie.

0

@Unikatowy z jednej strony ma wyrytą choinkę

0

@Unikatowy może być do schowka?

1

@EKSBOKS patrząc na mecze i sędziowanie to nie wydaje mi się żeby klub był winny.

0

@Comentateiro ja postawiłem dom, trochę z pomocą rodziny ale tyle co sam musiałem zapieprzać nawet do 1 czy 2 w nocy to moje i życzę tego każdemu. Najpierw się postaraj i poczuj ile to warte

1

@hayek wybacz ale ja dopiero coś tam przeglądam

1

"O przejrzystości obcych wpływów" polegająca pokrótce na jasnym oznaczeniu firm, które mają ponad 20% obcego kapitału, JEST ROZPATRYWANA W PARLAMENCIE!
.
.
.
.
.
.
.
w Gruzji.
UE zagroziła zerwaniem procesu przyjęcia G do Unii.

1

@Comentateiro to było raczej w formie żartu bo nie mam akurat canal +, ale wiesz, że znam przypadki, że ludzie w tamtym roku w styczniu i wcześniej wykupywali nie całe osiedla ale piętra w blokach. Zgadnij skąd oni są. @AlwaysBlaugrana może i mieszkają z rodzicami ale domy często są dwu piętrowe i spokojnie może tam mieszkać babcia z dziadkiem na parterze a dziecko na piętrze. Napisz mi jeszcze dlaczego ja mam takim ludziom pomagać w kredytach 0 % bo Tusk im nie pomoże tylko my

0

@AlwaysBlaugrana czyli bezobjawowo

0

Nawiązując do gorących, któryś z polityków nawiązując do tuskowych i lewackich bredni typu mieszkanie prawem nie towarem, ogłosił transmisje meczów (dużo tańsze) również prawem?

0

@Cotutajsiedzieje @tomek8756 można wiedzieć co stoi na przeszkodzie dlaczego nie spełni liście życzenia z punktu d.

1

@Kessie bjutiful

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?