domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Domas01 powiedz mu, że jak nie podwoi, potroi czy jak Ci pasuje Twoich zarobków to wypierd..asz.
0
@agaFCB i tak, i nie. Zawodnicy białych mogą akurat się koncentrować na tym żeby młodego prowokować i nie skupiać się na taktyce a młody może ich przechytrzyć i nie dać się wciągnąć w to. Tylko może jest tutaj słowem kluczowym.
1
@verdant przepraszam, że zapytam ale czytałeś ten artykuł?
0
@Explode skąd wiesz, że Messi nie chciałby odejść żeby wyjść z cienia Neymar?
0
@ArterkHD gdybym musiał to bym odkładał ale co miesiąc staram się coś kupić do domu, rzeczy nie koniecznie potrzebne (parasol tarasowy + meble ogrodowe, ekspres do kawy itp.)
7
Odkąd urodził się mój drugi syn (21.02) Barcelona jest niepokonana w pojedynkach z Realem. Druga statystyka: gdy gramy ze znaczkiem tej hiszpańskiej Sanah to mamy 100 % wygranych z białymi.
0
@Michalekek dzisiaj dobry mecz
0
Opłacał ktoś z Was przez e-urzad podatek za zakup auta? Wpisałem kwotę 2% od kwoty zakupu ale serwis nie wymaga ode mnie ani umowy ani żadnych danych auta. Tak ma to wyglądać?
1
@RomanHoffer najprościej jak się da to ująć to po narodzinach dziecka to ono jest na pierwszym miejscu, ale żeby całe życie się zmieniało to bym nie powiedział
0
@Peciak nie napisałeś w czym lepszy
0
@cold_play a można jakieś błędy na naszą korzyść? Dużo oglądam meczów i pamiętam tylko ten nieuzany karny z Valencia ostatnio
0
@Peciak ten paździerz to moja wina? Pamiętasz gdy były żarty o tym jaki mecz maszyna losująca wylosuje dla Dembele? Widzę, że się nie zgadzacie z moją opinią ale trzeba coś myśleć bo gry na nim opierać nie można
1
@Kidd może nie non stop ale znany jest z tego, że lubi się "połamać". Ciekawe jak u niego teraz z psychiką będzie
0
@Peciak no tak, lepiej płacić miliony pracownikowi, który non stop na l4. Skąd pewność, że nie trafimy z transferem przy następnym skrzydłowym?
0
@Kidd nie zmienia to faktu, że słaby transfer i powinniśmy go pożegnać
1
@kubix05 ten elementarz miał mój syn w przedszkolu 2 lata temu
0
@A4ron skąd wiesz, że to chciwość. Przecież wiesz, że szefem tutaj jest tebas, inna sprawa jeśli zawodnicy chcieli odejść to mieli trzymać ich na siłę?
0
@Roobo a może każdy dałby więcej od siebie wiedząc, że nie ma supergwiazd i każdy jest równy
0
Aouar kontrakt do końca czerwca, kurde jak on się dobrze zapowiadał w Lyonie.
0
@Unikatowy z jednej strony ma wyrytą choinkę
0
@Unikatowy może być do schowka?
1
@EKSBOKS patrząc na mecze i sędziowanie to nie wydaje mi się żeby klub był winny.
0
@Comentateiro ja postawiłem dom, trochę z pomocą rodziny ale tyle co sam musiałem zapieprzać nawet do 1 czy 2 w nocy to moje i życzę tego każdemu. Najpierw się postaraj i poczuj ile to warte
1
@hayek wybacz ale ja dopiero coś tam przeglądam
1
"O przejrzystości obcych wpływów" polegająca pokrótce na jasnym oznaczeniu firm, które mają ponad 20% obcego kapitału, JEST ROZPATRYWANA W PARLAMENCIE!
.
.
.
.
.
.
.
w Gruzji.
UE zagroziła zerwaniem procesu przyjęcia G do Unii.
1
@Comentateiro to było raczej w formie żartu bo nie mam akurat canal +, ale wiesz, że znam przypadki, że ludzie w tamtym roku w styczniu i wcześniej wykupywali nie całe osiedla ale piętra w blokach. Zgadnij skąd oni są. @AlwaysBlaugrana może i mieszkają z rodzicami ale domy często są dwu piętrowe i spokojnie może tam mieszkać babcia z dziadkiem na parterze a dziecko na piętrze. Napisz mi jeszcze dlaczego ja mam takim ludziom pomagać w kredytach 0 % bo Tusk im nie pomoże tylko my
0
@AlwaysBlaugrana czyli bezobjawowo
0
Nawiązując do gorących, któryś z polityków nawiązując do tuskowych i lewackich bredni typu mieszkanie prawem nie towarem, ogłosił transmisje meczów (dużo tańsze) również prawem?
0
@Cotutajsiedzieje @tomek8756 można wiedzieć co stoi na przeszkodzie dlaczego nie spełni liście życzenia z punktu d.
1
@Kessie bjutiful