0

@pax oczywiście chodzi mi o odrzucanie z góry jakichkolwiek wynalazków i ulepszeń. Napisałeś o rowerze i pracy a przecież wszystko zaczęło się dużo wcześniej i stąd ta "jaskinia". Być może u Ciebie i u mnie jest inna definicja konserwatyzmu ale nawet twardy konserwatysta musi iść z postępem, jeżdżąc rowerem, samochodem, idąc do pracy nawet w branży IT czy chociażby w niedzielę. Życie zmusza nas do wyborów co nie oznacza, że są konserwatyści korzystający z dóbr materialnych ale w życiu kierują się zasadami z dziada pradziada (rodzina M+K, niedziela kościół itd.)

0

@Aragorn33 na szczęście szwaby (unia) wprowadzili solidarność energetyczną i dzielenie się gazem xd

0

@pax czepiasz się, że konserwatysta jeździ rowerem z żoną, która w dodatku pracuje. Piszesz, że kiedyś to było nie do pomyślenia bo zgorszenie i takie tam a kolega wprowadza elementy kiedyś skrajnie postępowe. Kiedyś byli jaskiniowcy ale świat poszedł do przodu ale Ty twierdzisz, że konserwatysta nie powinien iść do przodu tylko dalej zostać w tej " jaskini". Skąd u Ciebie ten czerwony ludzik to ja nie wiem skoro wszystko trzeba tłumaczyć jak dziecku

0

@pax przeczytaj swój wcześniejszy wpis i się dowiesz.

1

0

@pax według Twoich wypocin, kobieta powinna siedzieć w jasnikini i rodzić dzieci a facet z gołymi rękami powinien polować na zwierzęta bo łuk czy proca to też postęp

0

@MatBac1991 a Lewy do Lecha albo Fc Miami

1

@Comentateiro uszczęśliwi Cię jeśli ktoś obcy napisze Ci gdzie chciałby grać?

0

@jacobFCB u mnie Guti

6

@Emhyr Rudiger jak się nie uspokoi

0

@The_Man konie w tamtych czasach miały źle kiedy się pasły bo siadały na nich bąki i muchy. Ja za łebka musiałem je oganiać gałęzią wierzbową

0

@Medium gdybym mój dom sprzedał wystarczyło by na kilka takich

2

Właśnie dlatego nie noszę tak drogich zegarków.

1

@kubix05 a po zwiezieniu browarek ze studni

0

@adi7adi8 dla mnie bez sensu zostać mistrzem kontynentu, którego nie jest się mieszkańcem. Albo przegrać z takim

0

Niby ME a co robią tutaj reprezentanci Turcji i Izraela to ja nie wiem

0

@ViscaBarca123 może i nie znajdziemy ale to może powód do zmiany systemu, przynajmniej chwilowy, dopóki nie odpali nominalny lewy obrońca. Patrzysz na kreację i wizję gry a zwracałeś uwagę na to ile bramek zawalił albo nie zdążył wrócić do obrony po ofensywnej akcji?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 wiesz dlaczego?

0

@Rust_Cohle nie było wniebowstąpienia. Dzisiaj jest święto Wniebowzięcia NMP

1

@Kgorecki2500 na nich to chyba największe szanse są na czyste konto


1

@ZwyklyKibicBarcy04 o Benzemie też pomyślałem

1

@Image jeszcze +/- 3 sezony temu piłkarz na Barcę. Wtedy by nam się przydał taki ofensywny pomocnik

0

@BulaKG Hakimi, Arnold, Hernandez

0

@FcBarco dwie żółte. Nie ma pauzy

0

@SkN po meczu łapał się za dwójkę więc coś może być

0

@FcBarco z jakiego powodu?

5

@Emhyr ale wszystko w punkt

0

@kamiVeB najbardziej Xavi na minus

0

@Kgorecki2500 moim zdaniem troszkę kreacji i pomysłu zabrakło. Gramy za dużo do skrzydłowych i liczymy na ich pojedynki jeden na jeden

1

@J4no nie dostał tylko doznał, po drugie to był wyskok i był skoncentrowany na piłce, skręcenie było gdy się poślizgnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?