domin682
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax oczywiście chodzi mi o odrzucanie z góry jakichkolwiek wynalazków i ulepszeń. Napisałeś o rowerze i pracy a przecież wszystko zaczęło się dużo wcześniej i stąd ta "jaskinia". Być może u Ciebie i u mnie jest inna definicja konserwatyzmu ale nawet twardy konserwatysta musi iść z postępem, jeżdżąc rowerem, samochodem, idąc do pracy nawet w branży IT czy chociażby w niedzielę. Życie zmusza nas do wyborów co nie oznacza, że są konserwatyści korzystający z dóbr materialnych ale w życiu kierują się zasadami z dziada pradziada (rodzina M+K, niedziela kościół itd.)
0
@Aragorn33 na szczęście szwaby (unia) wprowadzili solidarność energetyczną i dzielenie się gazem xd
0
@pax czepiasz się, że konserwatysta jeździ rowerem z żoną, która w dodatku pracuje. Piszesz, że kiedyś to było nie do pomyślenia bo zgorszenie i takie tam a kolega wprowadza elementy kiedyś skrajnie postępowe. Kiedyś byli jaskiniowcy ale świat poszedł do przodu ale Ty twierdzisz, że konserwatysta nie powinien iść do przodu tylko dalej zostać w tej " jaskini". Skąd u Ciebie ten czerwony ludzik to ja nie wiem skoro wszystko trzeba tłumaczyć jak dziecku
0
@pax przeczytaj swój wcześniejszy wpis i się dowiesz.
1
@Comentateiro aha
0
@pax według Twoich wypocin, kobieta powinna siedzieć w jasnikini i rodzić dzieci a facet z gołymi rękami powinien polować na zwierzęta bo łuk czy proca to też postęp
0
@MatBac1991 a Lewy do Lecha albo Fc Miami
1
@Comentateiro uszczęśliwi Cię jeśli ktoś obcy napisze Ci gdzie chciałby grać?
0
@jacobFCB u mnie Guti
6
@Emhyr Rudiger jak się nie uspokoi
0
@The_Man konie w tamtych czasach miały źle kiedy się pasły bo siadały na nich bąki i muchy. Ja za łebka musiałem je oganiać gałęzią wierzbową
0
@Medium gdybym mój dom sprzedał wystarczyło by na kilka takich
2
Właśnie dlatego nie noszę tak drogich zegarków.
1
@kubix05 a po zwiezieniu browarek ze studni
0
@adi7adi8 dla mnie bez sensu zostać mistrzem kontynentu, którego nie jest się mieszkańcem. Albo przegrać z takim
0
Niby ME a co robią tutaj reprezentanci Turcji i Izraela to ja nie wiem
0
@ViscaBarca123 może i nie znajdziemy ale to może powód do zmiany systemu, przynajmniej chwilowy, dopóki nie odpali nominalny lewy obrońca. Patrzysz na kreację i wizję gry a zwracałeś uwagę na to ile bramek zawalił albo nie zdążył wrócić do obrony po ofensywnej akcji?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 wiesz dlaczego?
0
@Rust_Cohle nie było wniebowstąpienia. Dzisiaj jest święto Wniebowzięcia NMP
1
@Kgorecki2500 na nich to chyba największe szanse są na czyste konto
1
@ZwyklyKibicBarcy04 o Benzemie też pomyślałem
1
@Image jeszcze +/- 3 sezony temu piłkarz na Barcę. Wtedy by nam się przydał taki ofensywny pomocnik
0
@BulaKG Hakimi, Arnold, Hernandez
0
@FcBarco dwie żółte. Nie ma pauzy
0
@SkN po meczu łapał się za dwójkę więc coś może być
0
@FcBarco z jakiego powodu?
5
@Emhyr ale wszystko w punkt
0
@kamiVeB najbardziej Xavi na minus
0
@Kgorecki2500 moim zdaniem troszkę kreacji i pomysłu zabrakło. Gramy za dużo do skrzydłowych i liczymy na ich pojedynki jeden na jeden
1
@J4no nie dostał tylko doznał, po drugie to był wyskok i był skoncentrowany na piłce, skręcenie było gdy się poślizgnął