pomimo że Alexis to dobry piłkarz ale trochę czasem ciapowato grał szczególnie gdy grał Messi strasznie dużo mu piłek oddawał a Suarez jest zupełnym przeciwieństwem tego
może mi ktos powiedzieć jak fabregas woli bardziej na pozycji xaviego czy bardziej jako cofnięty napastnik , bo kiedyś czytałem ze że tak jak xavi a teraz tu pisze że bliżej messiego czyli jako cofnięty napastnik ?
Komentarze
0
kiedy wraca do gry Vermaelen ?
0
Zubizaaretta ściągnął do nas Matieu po to by bartra sie mógł rozwinąć i stać sie najlepszym środkowym obrońcą na lata .
0
bojan będzie nam potrzebny jako zmiennik 9-tki czyli suareza,a na środek obrony można kupić yaya toure choć będzie drogi i to nie jego pozycja
0
pomimo że Alexis to dobry piłkarz ale trochę czasem ciapowato grał szczególnie gdy grał Messi strasznie dużo mu piłek oddawał a Suarez jest zupełnym przeciwieństwem tego
1
Suarez
Neyamr Alexis
Messi
Iniesta Busquets
Mascherano
Alba Pique Alves
Ter Stegen
1
Suarez
Neyamr Alexis
Messi
Iniesta Busquets
Mascherano
Alba Pique Alves
Ter Stegen
0
może mi ktos powiedzieć jak fabregas woli bardziej na pozycji xaviego czy bardziej jako cofnięty napastnik , bo kiedyś czytałem ze że tak jak xavi a teraz tu pisze że bliżej messiego czyli jako cofnięty napastnik ?
0
zdecydowanie oriol romeu .
0
no właśnie one jest zawsze za barcą
0
lubie fabregasa ale iniesta jest lepszy w środku pola