O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 112
  • Polecenia 1

Komentarze

0

kiedy wraca do gry Vermaelen ?

0

Zubizaaretta ściągnął do nas Matieu po to by bartra sie mógł rozwinąć i stać sie najlepszym środkowym obrońcą na lata .

0

bojan będzie nam potrzebny jako zmiennik 9-tki czyli suareza,a na środek obrony można kupić yaya toure choć będzie drogi i to nie jego pozycja

0

pomimo że Alexis to dobry piłkarz ale trochę czasem ciapowato grał szczególnie gdy grał Messi strasznie dużo mu piłek oddawał a Suarez jest zupełnym przeciwieństwem tego

1

Suarez

Neyamr Alexis

Messi

Iniesta Busquets

Mascherano

Alba Pique Alves

Ter Stegen

Zobacz wszystkie

1

Suarez

Neyamr Alexis

Messi

Iniesta Busquets

Mascherano

Alba Pique Alves

Ter Stegen

0

może mi ktos powiedzieć jak fabregas woli bardziej na pozycji xaviego czy bardziej jako cofnięty napastnik , bo kiedyś czytałem ze że tak jak xavi a teraz tu pisze że bliżej messiego czyli jako cofnięty napastnik ?

0

zdecydowanie oriol romeu .

0

no właśnie one jest zawsze za barcą

0

lubie fabregasa ale iniesta jest lepszy w środku pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?