dominho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kiedy wraca do gry Vermaelen ?
0
Zubizaaretta ściągnął do nas Matieu po to by bartra sie mógł rozwinąć i stać sie najlepszym środkowym obrońcą na lata .
0
bojan będzie nam potrzebny jako zmiennik 9-tki czyli suareza,a na środek obrony można kupić yaya toure choć będzie drogi i to nie jego pozycja
0
pomimo że Alexis to dobry piłkarz ale trochę czasem ciapowato grał szczególnie gdy grał Messi strasznie dużo mu piłek oddawał a Suarez jest zupełnym przeciwieństwem tego
1
Suarez
Neyamr Alexis
Messi
Iniesta Busquets
Mascherano
Alba Pique Alves
Ter Stegen
0
no w sumie masz racje , ale on barcelone zna najlepiej
0
ja bym był z cruyffem ..
0
to oczywiste neymar zagra z 1 po valdesie !
0
taka zmiana od tego roku ?
0
CZEMU kiedyś było losowanie ćwierćfinałów i półfinałów na raz , a teraz są dwa osobne losowania ?
0
nie rozumie wgl. czemu nie gramy 3 prawdziwych napastników a nie tak że prawie cały skład to pomocnicy bo przecież messi też dużo rozgrywa piłke więc wczoraj jedynym był chyba pedro . najgorsze że ciągle gra alexis choć gra jak wczoraj widzieliśmy np. tello który ma ciąg na bramke i czasem coś strzeli . uważam że w ataku powiniśmy grać villa , messi i tello .
0
kacperski1 - tylko że ty nie mieszkasz w chinach o której mecze barcy lecą w środku nocy ;)
0
dzięki temu kolejne sukcesy będą cieszyły jeszcze bardziej jak wszystkim pokażemy że to jeszcze nie ten czas ;)
0
afellay musi zostać z tego względu że w ataku choć mamy sporo zawodników ale na tej pozycji łatwo o kontuzje a do tego tacy zawodnicy jak tello , cuenca czy sanchez nie zawsze błyszczą . Jonathan napewno na sprzedaż lub na wypożyczenie mamy na jego pozycji sporo klasowych zawodników ta sama sprawa tyczy fontasa .
0
hahaha KamilFCB12 dowaliłeś z tym ;D
0
szkoda tego , że gdy w pierwszej połowie real grał jak grał czyli fatalnie barca nie przycisnęła realu aż tak bardzo i nie wykorzystała tego mogła wtedy spokojnie strzelić 2 bramki wtedy mecz byłby już zupełnie inny ...
0
boże ale kibice większość z was po tym błędzie już szuka nowego bramkarza a jak w następnym meczu z realem valdes obroni karnego dającego barcie puchar to połowa z was pojechałaby do barcelony valdesovi obciągnąć .
0
jak myślicie w czwartek z realem Villa wejdzie w pierwszym składzie czy jednak jeszcze nie ?
0
to mamy skład widać villi brakowało w Barcie jak brakującego puzla w układance bo tak to wygląda :)
0
czyli to song zostanie zaprezentowany i od razu po prezentacji zagra w meczu ze sampdorią, to fajnie tak :)
0
może mi ktos powiedzieć jak fabregas woli bardziej na pozycji xaviego czy bardziej jako cofnięty napastnik , bo kiedyś czytałem ze że tak jak xavi a teraz tu pisze że bliżej messiego czyli jako cofnięty napastnik ?
0
chyba powinno być tak choć tito może zaskoczyć
Valdes , Alves , Pique , Mascherano , Alba , Busi , Xavi , Iniesta , Sanchez , Messi , Afellay
wydaje mi sie że tito może dać szanse ibiemu w tym meczu
0
kurcze , nie wiem czemu , ale dawno sie tak z transferu nie cieszyłem :)
0
ma ktoś link do ostatniej bramki barcy bo oczywiście musiała mi umknąć ?
0
ma ktoś jakiś link do pierwszej bramki Barcelony , bo se troche spóżniłem na mecz ??
0
wie ktoś jakie są kolejne mecze towarzyskie barcy i kiedy będą rozgrywane ?
bo nie umie znaleźć info o tym .
0
może to i prawda z ta kontuzją ale może nie chcieli by jeszcze po bardzo długim ostatnim sezonem i przed także bardzo dłygim sezonem sobie wypoczął .
0
magiczny717
pewnych rzeczy nie da sie nauczyć trzeba sie z tym urodzić napewno może być jednym z najlepszych prawych obrońców ale tej szybkości , dynamiki, dryblingu , takiego zrozumienia np. jak alves który może z zamkniętymi oczami grać z messim ,te atomowe uderzenie które nie raz dokumentował pięknymi bramkami dla barcelony np. ta niedawna bramka z realem w PK i to jeszcze jak alves ma wygimnastykowane ciało . To moje zdanie ty możesz mieć inne .
0
bardzo go tu chwalicie , że jest świetny i wgl. i też tak uważam bo to dobry zawodnik ale napewno nigdy nie będzie aż tak dobry jak alves w najwyższej formie ,troche brakuje mu do techniki alvesa .
0
musi zostać ale fajnie byłoby zrobic z tello klasyczną 9 bo ma na to predyspozycje i mógłby zastępować ville w pierwszym składzie