dominho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahhaha pedro postawił żagiel ;D
0
a messi tam na jednym zdjęciu chyba pornucha ogląda ;D
0
marcinmalinka : troche pokory i szacunku dla rywala .
0
podstawowa jedenastka jest ok ale na ławce brakuje zawdników fontas pedro affelay do tego villa i z tych 4 aż 3 do końca sezonu i jeszcze nie ma keity a przecież nie zapeszając może kontuzji być więcej . cuenca niby to dobry zawodnik ale i tak nie każdy mecz ma fantastyczny więc będzie trudno pod koniec sezonu .
0
wie ktoś jaki był wynik meczu katalonia vs tunezja ?
0
no straszna wiadomość ale jak torres na sprzedaż to może dało by się go od chelsea wypożyczyć na pół roku może w barce w by się wkomponował .;(
0
IceMan wspaniały z ciebie kibic :)
0
dobrze ale tylko pedro dostał pozwolenie na gre już bodajże w piątek lub sobote , gdy iniesta był kontuzjowany miesiąc to od razu tydzień od pozwolenia na gre grał w meczu , wiadomo że całego meczu nie zagra ale 60 min najwyżej .uważam że powinien sie lepiej spisac niż alexis ,który jeszcze jest nie najlepiej zgrany a pedro to wiadomo .
0
valdes-puyol-mascherano-pique-abidal-busquets-xavi-fabregas-pedro-messi-villa . nie rozumie czemu większośc z was w tym meczu wyklucza w składzie pedro .
0
ale chyba i tak nie zagra ;(
0
a victor valdes ?
0
oprócz cuency można też wrazie czego na przyszłe mecze powołać rafinhe który gra świetnie jako cofnięty napastnik jeszcze dos santos i deulofeu .
0
ma ktoślink do bramek z meczu hiszpani ?
0
o co wam chodzi z tym sanchezem i messim mi sie wydaje żę wszystko ok ?!
0
dzięki wielkie ;)
0
o kturej jutro mecz ?
0
o kturej jutro mecz ?
0
ma ktoś link z tego jak villa uderzył ozila ?
0
a wie ktoś może jak villa uderzył ozila bo ja tego nie umieałem zobaczyć ?
0
nie mam co się martwić w środe zagramy po więcej rozegranych treningach llepszej kondycji i zgraniu znamy już dobrze rywala w tym sezonie , do tego xavi pizue i busquets powinni byc gotowi do tego fabs i lepiej zgrany sanchez jeszcze barce powinno zmotywować to ze gramy na camp nou i to że pierwszy mecz był fatalny a zremisowaliśmy . myśle ze trener powienien spróbować zagrać na 3 obrońców z pique i wtedy thiago lub fabs jako cofniety napstnik. myśle że rewanż jest nasz !!
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65080,10107079,Premier_League__Wenger__Oczekuje__ze_nikt_nie_odejdzie.html
0
ku.rwa nie mam siły czekam już 3 godziny a tu ni oficjalnego ;/
0
ale cisnienie się podnosi :)
0
pisali gdzieś że piłkarze co grali na copa america z barcy moga nie zagrać w pierwszym meczu superpucharu bo byliby po kilku treningach .http://www.fcb24.com/news/cel-montoyi--bernabeu/
0
EJ WIE KTOŚ CZY ZAWODNICY KTÓRZY GRALI NA COPA AMERICA BĘDĄ GRALI 14 SIERPNIA Z REALEM MADRYT I CZY ZAGRA PUYOL ?
0
ej wie ktoś co z keirisonem , ja bym go zostawił w barcie bo przyda się napastnik .
0
ja bym oprócz kiko femeni kupił oczywiście sancheza na skrzydło za jeffrena , fabregasa i dołączył do barcelony keirisona na śr. ataku bo nie ma zmienikika na tą pozycje .i może ktoś za maxwela .
0
też sie wkurwiłem bo tak o tym piasali a tu nic . ale słyszałem że jutro ma podpisać kontrakt femenia a sanchez chyba też jutro jak przyjedzie rosell tam do argentyny podobno a fabregas w poniedziełek . tak czytałem jeżeli znów to nie były plotki .
0
też sie wkurwiłem bo tak o tym piasali a tu nic . ale słyszałem że jutro ma podpisać kontrakt femenia a sanchez chyba też jutro jak przyjedzie rosell tam do argentyny podobno a fabregas w poniedziełek . tak czytałem jeżeli znów to nie były plotki .
0
ciekawe czy jak by fabregas przyszedł i on to sanchez by kupili jeszcze czy nie ?