0

hahhaha pedro postawił żagiel ;D

0

a messi tam na jednym zdjęciu chyba pornucha ogląda ;D

0

marcinmalinka : troche pokory i szacunku dla rywala .

0

podstawowa jedenastka jest ok ale na ławce brakuje zawdników fontas pedro affelay do tego villa i z tych 4 aż 3 do końca sezonu i jeszcze nie ma keity a przecież nie zapeszając może kontuzji być więcej . cuenca niby to dobry zawodnik ale i tak nie każdy mecz ma fantastyczny więc będzie trudno pod koniec sezonu .

0

wie ktoś jaki był wynik meczu katalonia vs tunezja ?

0

no straszna wiadomość ale jak torres na sprzedaż to może dało by się go od chelsea wypożyczyć na pół roku może w barce w by się wkomponował .;(

0

IceMan wspaniały z ciebie kibic :)

0

dobrze ale tylko pedro dostał pozwolenie na gre już bodajże w piątek lub sobote , gdy iniesta był kontuzjowany miesiąc to od razu tydzień od pozwolenia na gre grał w meczu , wiadomo że całego meczu nie zagra ale 60 min najwyżej .uważam że powinien sie lepiej spisac niż alexis ,który jeszcze jest nie najlepiej zgrany a pedro to wiadomo .

0

valdes-puyol-mascherano-pique-abidal-busquets-xavi-fabregas-pedro-messi-villa . nie rozumie czemu większośc z was w tym meczu wyklucza w składzie pedro .

0

ale chyba i tak nie zagra ;(

0

a victor valdes ?

0

oprócz cuency można też wrazie czego na przyszłe mecze powołać rafinhe który gra świetnie jako cofnięty napastnik jeszcze dos santos i deulofeu .

0

ma ktoślink do bramek z meczu hiszpani ?

0

o co wam chodzi z tym sanchezem i messim mi sie wydaje żę wszystko ok ?!

0

dzięki wielkie ;)

0

o kturej jutro mecz ?

0

o kturej jutro mecz ?

0

ma ktoś link z tego jak villa uderzył ozila ?

0

a wie ktoś może jak villa uderzył ozila bo ja tego nie umieałem zobaczyć ?

0

nie mam co się martwić w środe zagramy po więcej rozegranych treningach llepszej kondycji i zgraniu znamy już dobrze rywala w tym sezonie , do tego xavi pizue i busquets powinni byc gotowi do tego fabs i lepiej zgrany sanchez jeszcze barce powinno zmotywować to ze gramy na camp nou i to że pierwszy mecz był fatalny a zremisowaliśmy . myśle ze trener powienien spróbować zagrać na 3 obrońców z pique i wtedy thiago lub fabs jako cofniety napstnik. myśle że rewanż jest nasz !!

0

ku.rwa nie mam siły czekam już 3 godziny a tu ni oficjalnego ;/

0

ale cisnienie się podnosi :)

0

pisali gdzieś że piłkarze co grali na copa america z barcy moga nie zagrać w pierwszym meczu superpucharu bo byliby po kilku treningach .http://www.fcb24.com/news/cel-montoyi--bernabeu/

0

EJ WIE KTOŚ CZY ZAWODNICY KTÓRZY GRALI NA COPA AMERICA BĘDĄ GRALI 14 SIERPNIA Z REALEM MADRYT I CZY ZAGRA PUYOL ?

0

ej wie ktoś co z keirisonem , ja bym go zostawił w barcie bo przyda się napastnik .

0

ja bym oprócz kiko femeni kupił oczywiście sancheza na skrzydło za jeffrena , fabregasa i dołączył do barcelony keirisona na śr. ataku bo nie ma zmienikika na tą pozycje .i może ktoś za maxwela .

0

też sie wkurwiłem bo tak o tym piasali a tu nic . ale słyszałem że jutro ma podpisać kontrakt femenia a sanchez chyba też jutro jak przyjedzie rosell tam do argentyny podobno a fabregas w poniedziełek . tak czytałem jeżeli znów to nie były plotki .

0

też sie wkurwiłem bo tak o tym piasali a tu nic . ale słyszałem że jutro ma podpisać kontrakt femenia a sanchez chyba też jutro jak przyjedzie rosell tam do argentyny podobno a fabregas w poniedziełek . tak czytałem jeżeli znów to nie były plotki .

0

ciekawe czy jak by fabregas przyszedł i on to sanchez by kupili jeszcze czy nie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?