0

zdecydowanie oriol romeu .

0

no no ładna ta pani Ania

0

niby zawodnik i transfer ok. ale co w takim razie z oriolem romeu dla którego będzie ten transfer troche nie fair

0

kra7me
to lepiej kupić nilmara za ok. 8 mln i Jana Vertongena za coś ponad 10 mln co będzie nas kosztowała ok.20 mln i skład marzenie + kasa zaoszczedzona .

0

fajnie że alba przeszedł ale jeśli chodzi o napastnika to van persie uważam że nie pasuje i też nie przejdzie do barcy bo będzie za drogi a tak poza tym barca go nie zamierza kupić 100 razy wolałbym na środek ataku taniego nilmara który jest świetnym zawodnikiem a do tego może nie będzie narzekał jak będzie na ławce siedział .

0

inteligentny to on sie jest ;D

0

ej pamiętacie gdy guardiola zaczynał prowadzić barcelone w 2008 roku wtedy hiszpania zdobyła puchar europy i zaczął się piękny czas dla barcy dokładnie 4 lata póżniej kolejne euro w którym zaś hiszpania do chodzi do finału rozgrywek a w barcie rozpoczyna prowadzić vilanova może teraz znów będą takie 4 piękne lata

0

a za kilka dni pewnie będzie sprostowanie marcelo że i tak uważa cristiano ronaldo najlepszego z najlepszych na świecie

0

a wie ktoś w jakich strojach będą grac w finale pucharu króla starych czy nowych ?

0

Człowiek którego nie znam w rzeczywistości , a przyniósł mi chyba w życiu najwięcej radości Dzięki Ci Pep

0

afellay !!111

0

sanchez ostatnio mile zaskakuje gra , widać że już sie troche zadomowił ;)

0

o thiago silvie można zapomnieć milan go nie sprzeda raczej .

0

też sie obawiam jutrzejszego dnia Pep jest najlepszym trenerem dla barcelony i jak myśle że jacyś inni trenerzy mają go zastąpić i prowadzic barce to aż sie boje co będzie dalej z barceloną. może głupie ale ten kawałek odzwierciedla czekanie na decyzje plus to oczywiście pozostanie pepa a minus odejście : PLUS I MINUS kaliber 44

0

Szkoda przegranej meczu i już chyba ligi ale już przeczuwałem przed meczem że nie damy rade , ale i tak zostały nam jeszcze 2 tytuły do zdobycia .Z GÓRY WIEM że za to co napisze mnie zminusujecie , ale uważam że to już w końcu 4 sezon na takim wysokim poziomie barcy i poprostu takie mecze sie zdarzają i myślę że po tym sezonie powinni sie tak jakby zresetować i zapomnieć o tym co było przedtem czyli co zdobyli . i wogule zrobić małe wietrzenie skladu np. myśle po co nam taki pedro tak bo jest wychowankiem nie można go sprzedać ale to głupota takie myślenie następny to tello ja od początku jak go zobaczyłem to choć mi sie podobały jego gole i wgl. to wiedziałem że to nie piłkarz na dłuższą mete i na przysżłość to wogule jest zbyt schematyczny zawsze przyjmuje piłke i ten sam zwód do zewnątrz zero klepki zejścia do środka jak np. alves , messi. kolejny to keita też wiele zrobił i go lubie ale wkoću wszystko się kedyś kończy i powinien na jego miejsce wejść np taki młody dos santos kupioby sie tego albe i jakiegoś dobrego zmnienika dla valdesa na przyszłość bo sam nie oddałbym go na emryture ale ostatnio gra słabiej i moze jego najlepsze lata się skończyły nie wiem też co z afellayem ale on może zostać . cuenca będzie dobrym skrzydłowym tylko troche symuluje . można by wziąc do składu muniese albo bartre na wszelki wypadek . no i kiedyś sam go nie chcialem ale teraz myśle że może nam być potrzebny neymar , taki drugi lider byle tylko sie dobrze dogadywał z messim .villa fajnie byłoby gdyby byl w świetnej formie strzeleckeij . WIEM ze może napisałem dużo głupot i sam sie zastanawiam czy nie przesadzam .

0

ale wkurzają mnie kibice realu którzy mówią teraz gdy messi i ronaldo mają w lidze po 41 goli że i tak messi strzela tylko z karnych i dostawia noge a ronaldo sobie niby wypracowuje . Tyle co ja widze to zawsze gdy messi strzela robi całą akcje albo np klepie

0

zgadzam się z tobą GASPAR dla rywala nawet takiego jak real trzeba mieć szacunek i do każdego meczu z pokorą podchodzić

0

0

pamięta ktoś jeszcze bojana , troche go brakuje w barcelonie .

0

ketchup14 : te bramki paulino alcantary to wszystkie jego bramki łącznie z meczami towarzyskimi dlatego jest ich tak dużo możesz to sprawdzić tutajhttp://www.fcbarca.com/41016-sto-lat-od-debiutu-paulino-alcantary.html

0

ej a co jest z thiago ?

0

może jeśli teraz pep będzie dawał czasem odpocząć niektórym zawodnikom np.messiemu , i innym do znów złapiemy dawną super gre i w lidze mistrzów z takimi rywalami jak np . chelsea czy innymi dobrymi klubami czy w gran derby będziemy grali tak świetną piłke i sporo bramek klubu i messiego to znów będzie wile radości ;)

0

niech nikt nie jedzie po guardioli wydaje mi się że sam już sobie to przemyślał i stwierdził że ggy będziemy walczyc i w lidze i w lidze mistrzów możemy przegrać mistrzostwo wygrywając nawet wszytskie mecze do końca a do tego mogliśmy z takim zmęczeniem daleko nie dotrzec w champions league więc postawił na lige mistrzów jak wygramy finał z bilbao to i tak dostaniemy awans do ligi mistrzów na przyszły sezon .

0

pedro jakaś porażka

0

widział ktoś kiedyś jakąś kompilacje wszytkich goli barcy w sezonie 2011/2012 ?jeśli tak to niech poda ;)

0

nie gramy żle wydaje mi się że po przerwie strzelimy a sociedad zbytnio dzisiaj nie zagraża bramce barcy .

0

tello gra super ale uważam że zawodnikiem meczu fabregas , gra dziś bezbłednie poza chyba dwoma niecelnymi strzałami i do tego dobrze zastępuje xaviego dziś .

0

wie ktoś czy istnieją takie soczewki kontaktowe m barwach BLAUGRANA ?

0

ibi20 - bardziej wkurza już chyba zmienić trzeba egzekutora rzutów wolnych , messi strzela już chyba dosłownie od ostatniego sezonu a nie zawsze mu wychodzą takie udane strzały a mamy przecież w klubie m.in fabregasa i thiago którzy wogule jeszcze chyba nie próbowali .

0

barcelinh4 masz racje tak samo jest z alexisem jest super wyszkolony technicznie umi dobrz dryblować a on w barcie jak dostanie piłke przejdzie dwa trzy kroki i oddaje piłke innemu tak samo thiago .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?