0

kurde jak patrze na cantere - THIAGO ,MONTOYA , FONTAS , BARTRA , MUNIESA ,MINO ,DELOFEU ,DOS SANTOS , OIER , ORIOL ROMEU ,SERGI ROBERTO ,BOJAN , JEFREN , MOŻE FABREGAS TO NIE BOJE SIE O PRZYSZŁOŚĆ :)

0

jasne na wiosne gola sobie nie umiał strzelić to teraz wszystko na guardilę zwala

0

super filmik aż się wzruszyłem

0

według mnie barca powinna kupić gourcuffa.

0

jedną zdobył ale w nieoficjalnym meczu

0

a nie jednak mi się pomyliło

0

no co wy asyste przy bramce pedro w meczu z interem miał ibrahimović

0

no co wy asyste przy bramce pedro w meczu z interem miał ibrahimović

0

czy wie ktoś kiedy będzie rozegrony pierwaszy sparing ?

0

ej wie ktoś czy leci na słowackiej dwójce ten mecz , bo ostatnio tam oglądałem manUtd vs Milan

0

zgadzam się ze bojan może być raulem barcelony.

0

ej ale ibrahimović chyba będzie grał z interem?

0

ja boym wolał zamiast niego luisa suareza

0

wiadomo wogule kto strzelił ?

0

jak to oglądałem to sie nawet wzruszyłem szczególnie przy tym najnowszym gran derbi

0

teraz to zmienili

0

e patrzcie jednak jest ibra w kadrze

0

ja słyszałem że ibra sie na trening spużnił i guardiola się wkurzył i go nie dał do składu.szkoda!!!!!!

0

na prawej powinien zagrać pedro na lewej jeffen a na środku ataku bojan a i jeszcze zamiast iniesty keita no i jest dobry skład

0

bo gdyby fabregas przyszedł to iniesta został by przesunięty na lewe skrzydło

0

lubie fabregasa ale iniesta jest lepszy w środku pola

0

no właśnie one jest zawsze za barcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?