dominho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde jak patrze na cantere - THIAGO ,MONTOYA , FONTAS , BARTRA , MUNIESA ,MINO ,DELOFEU ,DOS SANTOS , OIER , ORIOL ROMEU ,SERGI ROBERTO ,BOJAN , JEFREN , MOŻE FABREGAS TO NIE BOJE SIE O PRZYSZŁOŚĆ :)
0
jasne na wiosne gola sobie nie umiał strzelić to teraz wszystko na guardilę zwala
0
super filmik aż się wzruszyłem
0
według mnie barca powinna kupić gourcuffa.
0
jedną zdobył ale w nieoficjalnym meczu
0
a nie jednak mi się pomyliło
0
no co wy asyste przy bramce pedro w meczu z interem miał ibrahimović
0
no co wy asyste przy bramce pedro w meczu z interem miał ibrahimović
0
czy wie ktoś kiedy będzie rozegrony pierwaszy sparing ?
0
ej wie ktoś czy leci na słowackiej dwójce ten mecz , bo ostatnio tam oglądałem manUtd vs Milan
0
zgadzam się ze bojan może być raulem barcelony.
0
ej ale ibrahimović chyba będzie grał z interem?
0
ja boym wolał zamiast niego luisa suareza
0
wiadomo wogule kto strzelił ?
0
jak to oglądałem to sie nawet wzruszyłem szczególnie przy tym najnowszym gran derbi
0
teraz to zmienili
0
e patrzcie jednak jest ibra w kadrze
0
ja słyszałem że ibra sie na trening spużnił i guardiola się wkurzył i go nie dał do składu.szkoda!!!!!!
0
na prawej powinien zagrać pedro na lewej jeffen a na środku ataku bojan a i jeszcze zamiast iniesty keita no i jest dobry skład
0
bo gdyby fabregas przyszedł to iniesta został by przesunięty na lewe skrzydło
0
lubie fabregasa ale iniesta jest lepszy w środku pola
0
no właśnie one jest zawsze za barcą