dominikm
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szok że to opublikowali...nie dziwi mnie że tyle zarabia bo generuje wiele więcej zapewne. Kto jak nie on powinien dostawać tę kasę ?
Ale jedno boli. Komu zależy na zniszczeniu jego wizerunku ? „Umowa która rujnuje Barcelonę”. Po kilku dniach spokoju znowu wychodzą jakieś rzeczy które nie powinny być publikowane.
Szkoda że wybory w styczniu się nie odbyły, wielka szkoda.
1
@kamyk_23 odpali ? Ile widziałeś meczy Todibo od pierwszej minuty, na podstawie których przypuszczasz że odpali ? Kiedyś też myslalem że Chygrynskyi i Douglas odpali :D
10
@4Fabregas4 nie wiem czy ktokolwiek odważyłby się wystawić Puiga na Bilbao po jego wyczynach w pucharze...
7
Mats, Roberto - Araujo - Umtiti - Alba
Frenkie - Pjanic
Griezmann-Pedri-Dembele
Leo
Nic lepszego nie ukręcimy z obecnej kadry
1
To Rayo jest tak słabe że się w pale nie mieści ale my im dorównujemy. Dembele w 5 min ich rozjedzie.
6
Puig podobnie jak w tamtym tygodniu powinien zostać w szatni po przerwie. 45 min jego gry wystarcza.
0
@yoli przecież tylko Araujo jakoś trzyma tę obronę. Czwórka Mingueza Umtiti Lenglet i Firpo to zbytnie kuszenie losu :D
1
@Boniek10 transmisja online na sport.tvp.pl od 20 55
0
@johny11 online na sport.tvp.pl
0
@MESSI800 sport.tvp.pl
1
@Olszak1986 online na stronie TVP sport
0
@krzysiekgier chyba na stronie TVP sport bedzie transmisja Barcy a w tv juve
0
Ciekawe z kim dzisiaj Leo pogra jak nie ma ani Alby ani Pedriego ani Dembele :)
0
O kurczę ciekawy składzik. Ale jesli chodzi o gre w defensywie to chyba jedna z naszych najgorszych 11 :)
0
@Kvzik47 czy ja wiem czy Duvan to taki czołg ? Coś by tam pewnie kombinacyjnie zagrał. Przeważnie gramy na zespoły z bardzo zagęszczona linią obrony więc pasuje mieć kogoś kto się będzie z nimi tłukł :)
Lukaku zdecydowanie za drogi, jak się gdzieś ruszy to pewnie do City
0
A co myślicie o Duvanie Zapata z Atalanty jako opcja na skromne czasy ? Wolałabym chyba Zapate niż Depaya. Wielkiej kasy nie wezmą a gdyby sprzedać Martina w lecie to może udałoby się coś wyskrobać.
0
Podobno Leo wraz z rodzinką zapisali się na kurs języka francuskiego więc może czas uczyć się grać bez Messiego w meczach z gorszymi rywalami :)
0
@JarekS ale ja się w pełni z Tobą zgadzam, oglądam prawie wszystkie mecze od deski do deski, jeśli nie mam w tv to szukam gdzieś w internecie. Uważam że lepiej się to ogląda niż w zeszłym sezonie, nawet lepiej niż za Valverde mimo tych żenujących wpadek i meczu z Juve.
Ale niesamowicie mnie drażni gdy oglądam taki mecz z Bilbao gdzie oni nas zjadają ambicją, bieganiem, pressingiem. Trzeba zrozumieć błędy ale nie wolno pobłażać na wszystko :)
0
@JarekS tzn o kogo Ci dokładnie chodzi mających na mysli młodych ? Dembele za 110 mln, Frenkie za 70 mln ?
Bo wg mnie daje rade tylko Araujo i Pedri chociaż i on gaśnie.
Dest słaby, Mingueza średniak, Firpo dramat, Puig ?, Trincao bez komentarza.
Jak ktoś może zastępować Pereza lub Rafinhe którzy nie odnieśli nic w Barcelonie ?
0
To jest takie ciągłe narzekanie. W tamtym roku w Pucharze Króla był dwumecz, narzekali i grają jeden mecz. Nadal źle. Za niedługo się okaże że zostaje im walka o 2 miejsce w lidze...to sobie odpoczną.
0
Po takim meczu to mysle ze żaden z nich nie spał haha :)
12
Daliśmy 16 mln za Braithwaite a nie mamy 5 mln na Depaya + bonus - oddaliśmy Suareza za 0 :D
1
@hazo428 jeden z lepszych ale o to nie było trudno :)
1
Masakra trzeba zmieniać tego Puiga jak najszybciej bo nic z tego nie bedzie. Do tego w 10 przy stałych fragmentach...
2
Fajnie że Moriba spróbuje sił w pierwszej drużynie. Szkoda tylko że Busi nie gra bo z Puigiem możemy wylecieć jak Real wczoraj. Ale on też musi odpocząć. Vamos ! :)
0
Czy wiadomo co to za „opcje” ? @juliacicha
11
Roberto przesunąć do środka, byłby w sam raz do rotacji w składzie a Emerson może rywalizować z Destem o pierwszy skład, w razie czego może zmieniać Albę.
Potem znowu będą płakać że mają kiepsko obsadzone pozycje i musi grać ciągle ten sam bo nie ma zmiennika...
Edit. Zreszta Dest nic ciekawego nie pokazał do tej pory...gra bo nie ma nikogo innego
3
Sasin już drukuje karty :)
10
@adukla zgadzam się z Tobą, on najzwyczajniej nie miał kogo wpuścić, nawet nie robił wcześnie zmian bo wiedział że najlepsze co miał to jest na boisku. Gdyby był przynajmniej ktoś z trójki Roberto, Fati, Coutinho to byłoby łatwiej ale niestety jest jak jest.
Mimo wszystko w kolejnych meczach spróbowałbym pary Arajuo - Umtiti.
3
@smieszek ale nie strzelił 10 centów w lewo. Jak typowy polak - zawsze trzeba ponarzekać czy strzeli czy nie.
Żałosne to jest, a dla Antoine brawa za pierwsza polowe bo jest jednym z najlepszych.