0

Chyba przez przerwę niektórzy zapomnieli jak wyglądała nasza gra. Antoine ma być decydujący w naszej grze ? Nikt nie był decydujący w tym sezonie a on gra pierwszy sezon u nas...pomijając to że Leo i Luis na początku nawet nie wiedzieli że on jest z nimi na boisku.

4

Dokładnie De Bruyne wart każdych pieniędzy, gość nie traci piłki i widzi wszystko :)

0

Hahaha czekam na memy jutro z pique :D

3

Dziwią mnie niektóre komentarze. Piszecie że Messi nie powinien się tak wypowiadać i pokazywać wszystko na boisku. Przecież on ciągnął wyniki po beznadziejnie grze, jego gole z wolnych, indywidualnych akcjach dawały nam punkty. Chce wygrać ligę mistrzów i w zespole nie ma skrzydłowego, prawego stopera ani ławki rezerwowych. Przecież Fatiego w lidze mistrzów to taki van Dijk czy Ramos to zjedzą. Obawiam się że już jutro kiepsko to będzie wyglądało.
Może i źle że to teraz wyszło ale chyba Leo poprostu eksplodował po tym kiepskim stylu w jakim zwolniono Valverde i po obecnym stanie naszej kadry która kosztowała fortunę. Oby Setien potrafił ich zarazić swoją pozytywna energią :)

3

A co ciekawe na FlashScore pokazuje, że Arda Turan napewno dzisiaj nie zagra haha :) Nie dają o nim zapomnieć !

1

W następnym meczu Lenglet za Umtittiego, Vidal za Arthura i Semedo za Fatiego i odpali :)

2

Ludzie przecież my na każdym wyjeździe męczyliśmy się niemiłosiernie. Jak już udawało się wygrać to przez stałe fragmenty lub błysk Messiego. Gra była tak nudna że nie dało się tego oglądać. Atletico upokorzyło nas po raz kolejny po LM. Teraz gdy jest szansa na zmianę to zaczynają się narzekania. Dla mnie trzeba poczekać i ocenimy na koniec sezonu wszystkich. Może się okazać że to nie będzie wina Valverde czy Setiena tylko to że tej bandy milionerów nie idzie zmusić do biegania. Kto pamięta mecze Betisu czy Las Palmas gdzie trenował Setien to wie jak jego drużyny biegały, ciekawe czy będzie w stanie zmusić Messiego i spółkę do biegania.

0

@yoli mi się marzy zobaczenie w tym sezonie 442, w pomocy busi Frenkie Arthur i vidal i w ataku messi z griezmanem. Ale jak nie kontuzje to kartki i raczej się nie doczekam :)

2

Osobiście mam dość Valverde ale nie wiem czy zmiana trenera to dobry ruch. Oni nie mają siły zagrać całego meczu na wysokim poziomie, watpię żeby nowy trener był w stanie to zmienić grając mecz co kilka dni. Szkoda byłoby „spalić” Xaviego na starcie. Może Ernest przejdzie teraz na 442 bez Luisa i jakoś doczlapie do zdobycia ligi i pucharu bo na lm nie mają mentalności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?