1

Żródlo Rzeznicy Kartomani
https://zapodaj.net/95a184a4a76c8.jpg.html


Ps [Nie podałem imienia bo nie wiem czy chce jak powie to edytuje/usune]

0

haha kopie do góry by ewidentnie nabić ręke pique chroni twarz żałosne ...

0

Barca Borusia Olympiakos Slavia P Bylo by fajnie bo tez za latwa grupa mogla by dac za duźo rozluzienia a tak silne Bvb (fajny meczyk ) i Olympiakos ktory gra drewnianą pilke a slavia bo blisko by bylo dojechac :D

0

@Colon Liverpool I poczàtki Kloppa

2

a ocena Trenera :D i jego decyzji ?

0

@Zieliniak XD [znaki ]

0

@Kajtek77 i Tego Jamesa za Messiego więcej chłop biega od niego

0

@vangoor Dzieki bo własnie tak myślałem ze to nie możliwe zeby od stania tak sie stało kolega jeszcze dał sugestie ze moze jak wyszedłem z domu to promienie słoneczne mogły to zrobić ale to mało realne

0

@Gappeq Dzięki

0

siemka Panowie wiecie ile może kosztować wymiana matrycy w Laptopie Asus Rog ? wróciłem do domu i zobaczyłem ze nie ma obrazu na ekranie laptopa w domu był tylko ojciec i mówił ze nie dodytkal nie ma żadnego sladu pekniecie ani zbitej szybki przez chwile wyswietlała sie połowa ekranu a teraz nie ma nic jest czarny obraz podłaczyłęm do monitora i laptop działa ale jest na nim tylko czarny ekran z góry dzieki za pomoc .
Tak to niestety wygląda teraz https://zapodaj.net/37faf8337303c.jpg.html

2

Źródło Ernest z Barcelony Fb i Rzeźnicy Kartomani Xd
https://zapodaj.net/0862a9b27a937.jpg.html

7

Tyrion Lannister vs Jofrrey kruszwil fani got beda szczesliwi xd

23

@Danny Gaucho szkoda że do Hajty nie była taka otwarta by go zgasic ..

0

@SuperPatsonFCB a pamietacie jak było rok temu na mundialu ? w takiej grupie lepiej testowac rozne warianty nawet kosztem wyników bo z takiej grupy to jest aż nierealne aby nie zakfalikowac sie na euro

0

Nie jestem hejterem repki ale wszyscy jaraja sie wygrana z Izraelem ktory od ponad 10 lat nie był na mistrzostwach europy ani Świata .. . Brzeczek dalej nie jest dobrym selekcjonerem dla tej kadry

2

@KingKahuka to co powiedziec o ostatnich triumfach Realu xd

2

@Odesseiron  już myslalem czytajac tego newsa  ze to ty  wystepowales w   tym serialu Xd 

0

@Kubox tak sprawdzalem na necie i  jak otworzylem klapke to pisz na niej ddr 2 aa i jeszcze zapomnialem dodac ze nie chce sie wlaczyc z   tymi 2  dodatkowymi koscmi tylko slychac pikanie

0

Siemka tak jak pisalem kiedys nie posiadam teraz Laptopa i chcialem ogarnac sobie jakiegos zloma na czas az odzyskam swojego lapka kupilem  grata za 100 zl i wpadlem na pomysł zeby dokupic mu czesci ma 4  sloty na ram wczoraj kupilem jeszcze gtx 460 i zamowilem 2 ×2gb ramu ddr 2  wszystko fajnie tylko januszowa firma ktora to wyslala dala mi takie potezne  ramy ze jak je podlaczylem to z  ostatniego pustego slotu zaczal unosic sie dym i spalenizna kolega (wielki informatyk) powiedzial mi ze moze cos zle robie ale testowalem wszystkie opcje i nie dzialaja bylem tez glupi ze nie przeczytalem komentarzy ludzie jada po tej firmie rowno i tez dostali jakies podrobki ... wiadomo 40 zl  to dla wielu zaden pieniadz ale jak sie juz tak uzbiera z  20-30 osob to firma fajnie zarabia ...i teraz uczac sie nie bledach potraficie wycenic za ile mozna  kupic dzialajacy ram ddr2  na jakis bazarach olx ? Z  gory dzieki za kazde odpowiedzi :D 

1

Ja powiem tak nie chce wyjsc na eksperta albo ze ktos napisze mi wyłacz fife  dzisiejszy mecz odpuscilem  od meczu z  Romą przestalem traktować piłke jako cale życie . Co uwazacie za głowny przyczyny porazki tego zespołu ? wedĺug mnie  Valverde zbiera za duźo hejtu on jest srednim trenerem dla druzyn tylu Bilbao itp  jedziemy tak jak kiedys robił to Milan na starych schematach i zawonikach   po odejciu Iniesty i Xaviego sciagnelismy pólsrodki,   Busqets juz za czasów Pepa  w pamietnym meczu z  Chelsea grał straszna kaszane tak samo jak w  reprezentacji Hiszpani gdzie tez kuleje pomoc i nie potrafia nic osiagnac moja wymarzona pomoc Barcy to De jong za Busqetsa wprowadzany Arthur za Rakitica i  Eriksen jako zawodnik ktory jest naturalnym pomocnikiem nie jak Coutinhio oczywiscie jest  też potrzebny trener ktory nie bedzie sie bał zagrać ofensywnie Valverde ma wielki szacunek do przeciwnikow ale to nie motywuje druzyny gdy przed praie kazdym sie cofamy   niektorzy smieja sie z  Cr7 a  on swoja metalnoscia daje druzynie  siłe i pewnosc siebie jestescie pewni że w  życiu prywatnym też jest takim bucem ? I egoista ? Polecam np książke Ibrahimovicia gdzie wyjasnił  jaka stworzył  otoczke swojej osoby . Czy to naprawde takie trudne dla zarzadu by to ogarnac i zobaczyć że jest źle skoro widza to wszyscy kibice  ?

0

@Goh posiadam go jest kozak silny tempo ma spoko glowka kazda jego top 5  obroncow w  grze i do tego tanie Sbc jak za taka karte  

0

Tez tak wlasnie mysle flashscore ma chyba blad bo pokazuje teraz ze Milan 5

0

Jezeli Milan i Atalanta beda mialy tyle samo punktow to kto awansuje do Champions League ?

6

Najwieksza beka jest taka ze Barca wystawiła rezerwy na Camp Nou i dzieki temu Totki Awansowały xd

0

Dzieki ci bardzo za rade i ze chcialo ci sie pisac

0

Zostawili papierek a Pan policjant powiedział ze bedzie to dowód w sledzctwie

0

Mieli odznaki i zostawili dokumencik z wszystkimi zabranymi rzeczami napisali ze laptop oddany dobrowolnie i bez stawiania oporu

0

Jest patusem i zdemoralizowanym czlowiekiem co najgorsze jest przyrodni ...

0

Panowie wiem ze to jest forum zwiazane z pilka nozna i Barcelona ale prosze o pomoc bo juz mam przej*** syuacje 2 tygodnie temu policja weszła mi do domu i szukali sprzetow mojej brata ktory jest niestety u nas w domu zameldowany jednak nie mieszka z nami postanowili zrobic przeszukanie nie mieli nakazu ani podstaw a mimo to zainteresowali sie co lezy na moim biurku a lezal tam laptop i nagle potezny pan Policjant postanowil ze go zabierze bo moze mowie do niego ze nie mam z nim nic wspolnego ze z bratem nie utrzymuje kontaktu pokazałem papiery dowod zakupu laptopa odblokowalem go ale nie i ch** i tak powiedzial ze zabueramy to mowie nie oddam i on wyciaga kajdanki i mowi ze mnie na dolek wezma albo skuja co tez ciekawe laptop jest na raty w Playu placony juz przez dwa lata ... dzwonilem w jego sprawie wczoraj dzisiaj i przedwczoraj i nic nie chca powiedziec pojechalem do prokuratury i nie jestem o nic oskarzony zaden wspoludzial ani nic co ciekawe tego dnia mojemu ojcu nie zabrali telefonu jak do nich dzwonie to mnie zlewaja albo mowia ze trzeba czekac na decyzje prokuratora da sie cos z tym zrobic ? Czy trzeba poprostu czekac aź laskawie go oddadza ?

0

Jak myslicie Erik ten Hag bylby realna opcja dla Barcy zaslaby trener ? Czy nie chciał by się pakować w to gówno ? Ktoś powie ze rozkupujemy cały Ajax a co robił liverpool z Southampton Albo Real z Totenhammem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?