5 grudnia 2015, 22:44
0
ups xd
5 grudnia 2015, 22:41
2
Czy ten remis zabierana nam tytuł??? Bo tak się niektórzy z Was zachowują...Słabszy mecz może zdarzyć się każdemu także wyluzujcie ;)
13 września 2015, 19:20
7
Prawdziwy facet z jajami
23 sierpnia 2015, 19:21
Roberto nie najgorzej zagrał ;p
8 sierpnia 2015, 12:24
Śmiejcie się śmiejcie... Gorzej jak Złotą Piłkę też postanowi oddać :D
8 marca 2015, 19:33
67
"Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo" :D
25 kwietnia 2015, 23:28
15
Poziomy sędziowania dzielimy następująco: 1.Słabo 2.Chu*owo 3.W Hiszpanii...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ups xd
2
Czy ten remis zabierana nam tytuł???
Bo tak się niektórzy z Was zachowują...
Słabszy mecz może zdarzyć się każdemu także wyluzujcie ;)
7
Prawdziwy facet z jajami
0
Roberto nie najgorzej zagrał ;p
0
Śmiejcie się śmiejcie... Gorzej jak Złotą Piłkę też postanowi oddać :D
67
"Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo" :D
15
Poziomy sędziowania dzielimy następująco:
1.Słabo
2.Chu*owo
3.W Hiszpanii...
7
Prawdziwy facet z jajami
2
Czy ten remis zabierana nam tytuł???
Bo tak się niektórzy z Was zachowują...
Słabszy mecz może zdarzyć się każdemu także wyluzujcie ;)
0
Śmiejcie się śmiejcie... Gorzej jak Złotą Piłkę też postanowi oddać :D