0

ups xd

2

Czy ten remis zabierana nam tytuł???

Bo tak się niektórzy z Was zachowują...

Słabszy mecz może zdarzyć się każdemu także wyluzujcie ;)

7

Prawdziwy facet z jajami

0

Roberto nie najgorzej zagrał ;p

0

Śmiejcie się śmiejcie... Gorzej jak Złotą Piłkę też postanowi oddać :D

0

Dobra wiadomość, w momencie gdy sezon zbliża się do końca będziemy mięli kolejnego obrońcę dzięki któremu będzie można zrobić rotację i dać wypocząć kluczowym stoperom.

15

Poziomy sędziowania dzielimy następująco:
1.Słabo
2.Chu*owo
3.W Hiszpanii...


0

Oby Xavi focha nie szczelił... :D

67

"Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?