21 maja 2010, 13:42
0
dalej nic pomorzciie mii proszeee
21 maja 2010, 13:41
dalej nic mam ten 3cat ; /
21 maja 2010, 13:39
klikam na niego i nic ; /
21 maja 2010, 13:37
weszłem i dalej jakaś reklama;/
21 maja 2010, 13:36
ja mam co innego a u gory w małym okienku ville widze na konferencji ;/
17 kwietnia 2010, 19:23
Así, el Barça juega con: Valdés; Alves, Piqué, Milito, Puyol; Xavi, Busquets, Touré; Pedro, Messi y Maxwell. tak pisze na sport.es wynika z tego ze Toure zagra ;>
6 kwietnia 2010, 12:09
langov Ja właśnie mam tak samo ale nie bój się mecz będzie na tym głównym NSport tylko o równej 20:45 ponieważ wcześniej puszczają CSKA-INTER więc nie będzie w studiu o 20:00 :)
21 maja 2010, 13:25
no narazie nic nie ma ;D
30 kwietnia 2010, 20:59
Ja bym chciał takie transfery : Wyciągnąc z Valenci (Viile) ale można powiedzieć że jest już nasz , Silva na LS popieram ten transfer , Cesca do pomocy, Azpilicueta na PO i gitarka :)
28 kwietnia 2010, 12:14
No mi też sie sniło ale nie pamiętam wyniku ;D Inter 2-1 Chelsea . Chelsea 0-1 Inter . Inter 3-1 Barca . Barca 0-2 Inter ?? ja jakoś w to nie wierzee ! Oby Barca awansowała oby bd sie modlił ! :D Vamos Barca ! ;********
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
dalej nic pomorzciie mii proszeee
0
dalej nic mam ten 3cat ; /
0
klikam na niego i nic ; /
0
weszłem i dalej jakaś reklama;/
0
ja mam co innego a u gory w małym okienku ville widze na konferencji ;/
0
Así, el Barça juega con: Valdés; Alves, Piqué, Milito, Puyol; Xavi, Busquets, Touré; Pedro, Messi y Maxwell.
tak pisze na sport.es wynika z tego ze Toure zagra ;>
0
langov
Ja właśnie mam tak samo ale nie bój się mecz będzie na tym głównym NSport tylko o równej 20:45 ponieważ wcześniej puszczają CSKA-INTER więc nie będzie w studiu o 20:00 :)
0
no narazie nic nie ma ;D
0
Ja bym chciał takie transfery :
Wyciągnąc z Valenci (Viile) ale można powiedzieć że jest już nasz ,
Silva na LS popieram ten transfer ,
Cesca do pomocy,
Azpilicueta na PO
i gitarka :)
0
No mi też sie sniło ale nie pamiętam wyniku ;D
Inter 2-1 Chelsea .
Chelsea 0-1 Inter .
Inter 3-1 Barca .
Barca 0-2 Inter ??
ja jakoś w to nie wierzee ! Oby Barca awansowała oby bd sie modlił ! :D Vamos Barca ! ;********