0

dalej nic pomorzciie mii proszeee

0

dalej nic mam ten 3cat ; /

0

klikam na niego i nic ; /

0

weszłem i dalej jakaś reklama;/

0

ja mam co innego a u gory w małym okienku ville widze na konferencji ;/

0

haha bardzo ciekawa ta prezentacja :)

0

no narazie nic nie ma ;D

0

czary ekran i tyle ;d a przedtem było zdj tylkko Villi

0

To przeróbka Messiego panowie :)

0

Geble

hehe no najlepiej by było jechać do Kataloni :DD

no napewno będą jakies linkii !!

chciałbym jeszcze Fabregasa,Slive i Azpilicuete :)

pzdr

0

mam takie pytanie .

gdzie bd mozna oglądnąć prezentacje Davida ?:>

0

Valdes,Dani,Pique,Puyol,Abidal,Sergio,Toure,Iniesta,Messi,Ibra i Henry !

Chciałbym żeby Henry zagrał w tej ostatniej kolejce :))

pzdr

0

taki sam skład jest na sport.es , właśnie taki oczekiwałem ! :D

Veb!!!! ;*

0

Ja bym chciał takie transfery :

Wyciągnąc z Valenci (Viile) ale można powiedzieć że jest już nasz ,

Silva na LS popieram ten transfer ,

Cesca do pomocy,

Azpilicueta na PO

i gitarka :)

0



Puchar Gampera ! Barca 5-0 Inter !

fajnie by było ujrzeć taki wynik jeszcze raz ! :D

Vamos Barca ! :D

0

No mi też sie sniło ale nie pamiętam wyniku ;D

Inter 2-1 Chelsea .

Chelsea 0-1 Inter .

Inter 3-1 Barca .

Barca 0-2 Inter ??

ja jakoś w to nie wierzee ! Oby Barca awansowała oby bd sie modlił ! :D Vamos Barca ! ;********

0

Generał Xavi .

Niestety, ale sny się czyta odwrotnie haha ; DD .

Ale wierze że Barca wygraa !

Veb ! ;**

0

Así, el Barça juega con: Valdés; Alves, Piqué, Milito, Puyol; Xavi, Busquets, Touré; Pedro, Messi y Maxwell.

tak pisze na sport.es wynika z tego ze Toure zagra ;>

0

Robson8882

Żaden problem, będe Cie informował co jakiś czas już do Ciebie pisałem ! ;)

pzdr

0

Mam pytanie będzie w końcu komentarz na canal+sport 1 czy nie ? go już zgupiałem każdy mówi inaczej a więc będzie czy nie ?

0

langov

Ja właśnie mam tak samo ale nie bój się mecz będzie na tym głównym NSport tylko o równej 20:45 ponieważ wcześniej puszczają CSKA-INTER więc nie będzie w studiu o 20:00 :)

0

ale na Emirates będzie :)

0

gramy o awans a Pep znowu rotacje robi , Jeffren nam nie wygra tego meczu ani bojan xD

0

a może Pedro ustrzeli hat-tricka ;)

0

Keita na atak !!!! haha , strzelił by coś napewno

0

pacząc na ostatnie mecze Almerii można się niepokoić ale i tak myślę że damy rade ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?