domos10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dalej nic pomorzciie mii proszeee
0
dalej nic mam ten 3cat ; /
0
klikam na niego i nic ; /
0
weszłem i dalej jakaś reklama;/
0
ja mam co innego a u gory w małym okienku ville widze na konferencji ;/
0
haha bardzo ciekawa ta prezentacja :)
0
no narazie nic nie ma ;D
0
czary ekran i tyle ;d a przedtem było zdj tylkko Villi
0
To przeróbka Messiego panowie :)
0
Geble
hehe no najlepiej by było jechać do Kataloni :DD
no napewno będą jakies linkii !!
chciałbym jeszcze Fabregasa,Slive i Azpilicuete :)
pzdr
0
mam takie pytanie .
gdzie bd mozna oglądnąć prezentacje Davida ?:>
0
Valdes,Dani,Pique,Puyol,Abidal,Sergio,Toure,Iniesta,Messi,Ibra i Henry !
Chciałbym żeby Henry zagrał w tej ostatniej kolejce :))
pzdr
0
taki sam skład jest na sport.es , właśnie taki oczekiwałem ! :D
Veb!!!! ;*
0
Ja bym chciał takie transfery :
Wyciągnąc z Valenci (Viile) ale można powiedzieć że jest już nasz ,
Silva na LS popieram ten transfer ,
Cesca do pomocy,
Azpilicueta na PO
i gitarka :)
0
Puchar Gampera ! Barca 5-0 Inter !
fajnie by było ujrzeć taki wynik jeszcze raz ! :D
Vamos Barca ! :D
0
No mi też sie sniło ale nie pamiętam wyniku ;D
Inter 2-1 Chelsea .
Chelsea 0-1 Inter .
Inter 3-1 Barca .
Barca 0-2 Inter ??
ja jakoś w to nie wierzee ! Oby Barca awansowała oby bd sie modlił ! :D Vamos Barca ! ;********
0
Generał Xavi .
Niestety, ale sny się czyta odwrotnie haha ; DD .
Ale wierze że Barca wygraa !
Veb ! ;**
0
Así, el Barça juega con: Valdés; Alves, Piqué, Milito, Puyol; Xavi, Busquets, Touré; Pedro, Messi y Maxwell.
tak pisze na sport.es wynika z tego ze Toure zagra ;>
0
Robson8882
Żaden problem, będe Cie informował co jakiś czas już do Ciebie pisałem ! ;)
pzdr
0
Mam pytanie będzie w końcu komentarz na canal+sport 1 czy nie ? go już zgupiałem każdy mówi inaczej a więc będzie czy nie ?
0
langov
Ja właśnie mam tak samo ale nie bój się mecz będzie na tym głównym NSport tylko o równej 20:45 ponieważ wcześniej puszczają CSKA-INTER więc nie będzie w studiu o 20:00 :)
0
ale na Emirates będzie :)
0
gramy o awans a Pep znowu rotacje robi , Jeffren nam nie wygra tego meczu ani bojan xD
0
a może Pedro ustrzeli hat-tricka ;)
0
Keita na atak !!!! haha , strzelił by coś napewno
0
pacząc na ostatnie mecze Almerii można się niepokoić ale i tak myślę że damy rade ;)