dorkizos
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dużo kontrowersji... karny z dupy dla PSG, brak drugiej zoltej - nieporozumienie... ale jest walka, jest nadzieja !
13
Jak zobaczę dziś po stronie naszych walkę, serducho i zaangażowanie,to wynik dla mnie nie będzie istotny i wybaczę wszystko
38
@Chakalaka ale to co? Rozumiem,że miał nie brac tych pieniędzy? Ja jestem przeciwnikiem jakiegokolwiek socjalizmu,ale wziąłem pożyczkę dla przedsiębiorców, postojowe czy biorę 500+...i nie traktuje tego jako "coś od państwa" tylko jako marny zwrot części moich pieniędzy,które co miesiąc place jako karę w podatkach. Podchodzę do tego w ten sposób,że państwo łaskawie chce mi zwrócić cześć moich pieniędzy, domyślam się że Pan Mentzen podobnie
2
@ricardo0705 pamiętam jak 15 lat temu usiadłem i z nudów włączyłem sobie Prison Break na dvd.. i w dwa dni obejrzałem 30 odcinków;)
Sezon 1 i 2 - petarda! Ale kolejne to już równia pochyła. O ile 3 sezon był spoko,to kolejne oglądało się bardziej z sentymentu
2
Obejrzałem dzisiaj z nudów mecz z wygranej 6:2 na bernabeu....
Barcelona z tamtego okresu przejechalaby się po tej dzisiejszej minimum 5:0...ten ciągły pressing, ta szybkość rozgrywania akcji, prostopadle podania, kreatywność...ehhh piękne czasy. Patrząc na nasz dzisiejszy skład,to tylko Messi i ter Stegen mogliby zmieścić się w tamtej jedenastce
Tak wiem, marudzę i tak wiem "kurła kiedyś to było", ale serce mnie boli jak patrzę jak było jeszcze niedawno a jak to wygląda dzisiaj
1
@betonito dodalbym tu jeszcze Rooneya, Raula, Klose i może van nistelrooya
6
Z obecnej Barcelony i w aktualnej formie tylko Messi i Ter Stegen graliby w pierwszym składzie w czasach Guardioli czy LE
1
@Xxxbarca4ever Suarez zgodziłby się na obniżkę pensji, wielokrotnie mówił, że ma świadomość swojego wieku i tego, że czas na młodszych. Zarząd jednak chciał go wyrzucić, nie mając nikogo na jego miejsce, co było naprawdę absurdalną decyzją
0
Stary, gruby i niepotrzebny Suarez w tym roku strzela póki co 16 goli w 20 meczach w lidze hiszpańskiej
Martin Braithwaite, grający u nas jako napastnik dotychczas łącznie w 73 występach w LaLidze strzelił 13 goli
Dokąd zmierzasz, Barcelono ?
3
I pierwsze o czym pomyślałem to wypowiedź Lucho przed rewanżem "Skoro oni strzelili nam 4 gole,to my jesteśmy w stanie strzelić im 6"
1
Czemu Valverde po zwycięstwach zbierał więcej słów krytyki niż Koeman po porażkach ?!
2
Skoczkowie narciarscy to najbardziej lubiana i szanowana grupa zawodowa w Polsce
10
Oglądam z córką Toy Story i nie mogę oprzeć się wrażeniu,że Chudy wygląda jak Lewandowski ;)
0
Jak to jest z tą transmisja? Niby na TVP Sport, a na TVP Sport mecz Napoli ...
1
@Danchos POCO X3 - używam od września i jestem mega zadowolony
0
Czy skocznia w Willingen ulegała w ostatnich latach jakimś modernizacjom ? Porownuje sobie skok Małysza na 151.5m ze skokiem Muranki i ten pierwszy wydaje się dużo dalszy
1
@Mixtape chętnie bym go widział u nas..
0
"Prawo Pascala" hahaha
0
Nirms szedł bez tlenu ! Szacun !
Niezmiernie mnie to cieszy, bo byłem nieco rozczarowany po wiadomości o używaniu tlenu przez zdobywców
0
@ShinobiQWE moim zdaniem było tak naprawdę mało zimowych prób, raptem około 7-8 dotychczas (o ile dobrze kojarzę). Dla porównania Nanga Parbat dała się zdobyć po ponad 30 próbach. Uważam, że gdyby nie akcja ratunkowa na Nandze 3 lata temu,to mogłoby się poszczęścic naszej wyprawie narodowej, aczkolwiek teraz to tylko gdybanie
0
@ShinobiQWE tego, kto był drugi na szczycie zima nikt pamiętać nie będzie ;) jeśli góra byłaby łaskawa jeśli chodzi o warunki pogodowe,to ufając wypowiedziom naszych himalaistów jest to wykonalne
3
Jestem rozczarowany, bo używając tlenu zbezczeszczono piękny cel sportowy jakim było pierwsze zimowe wejście na K2, aczkolwiek należy im się szacunek za rozmach, z jakim to zrobili...oby teraz bezpiecznie wrocili do bazy
0
Czytal ktoś z Was książkę Kickstera ? Jak Wasze wrażenia ? Zastanawiam się czy warto kupić;)
1
@stone80 wybór, nie zakaz
4
Nawiązując do słów piosenki Kazika aż chce się powiedzieć - coście skur****** uczynili z tą drużyną ?!?!?!
0
Var dał, var zabrał
6
@Chakalaka czekam na książkę Aleksander Kwaśniewski - "Trzeźwo""
0
SUBIEKTYWNY ranking top 10 polskich napastników w ciągu ostatnich 30 lat
1. Lewandowski
2. Żurawski
3. Smolarek
4. Citko
5. Milik
6. Frankowski
7. Warzycha
8. Juskowiak
9. Kryszałowicz
10. Saganowski
0
Pytanie do yerbomaniakow - czy warto zainwestować w matero - okute Palo Santo? Jeśli tak,to dlaczego? Jaka jest różnica w piciu yerby z takiego matero ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika