„To boli, ponieważ mieliśmy przewagę. Zagraliśmy wielki mecz, zdominowaliśmy Chelsea i stworzyliśmy mnóstwo szans. Pozostaliśmy lojalni wobec naszego stylu gry”.
Chyba ma na myśli nura z początku drugiej polowy
„To boli, ponieważ mieliśmy przewagę. Zagraliśmy wielki mecz, zdominowaliśmy Chelsea i stworzyliśmy mnóstwo szans. Pozostaliśmy lojalni wobec naszego stylu gry”.
Chyba ma na myśli nura z początku drugiej polowy
Komentarze
0
„To boli, ponieważ mieliśmy przewagę. Zagraliśmy wielki mecz, zdominowaliśmy Chelsea i stworzyliśmy mnóstwo szans. Pozostaliśmy lojalni wobec naszego stylu gry”.
Chyba ma na myśli nura z początku drugiej polowy
0
mała tabela:
Sevilla 7pkt
Bilbao 6pkt
Atletico 4 pkt
0
mirg - weź się chłopcze nie kompromituj więcej
0
Ice - interpunkcja u Ciebie kuleje
0
2-0
0
„To boli, ponieważ mieliśmy przewagę. Zagraliśmy wielki mecz, zdominowaliśmy Chelsea i stworzyliśmy mnóstwo szans. Pozostaliśmy lojalni wobec naszego stylu gry”.
Chyba ma na myśli nura z początku drugiej polowy
0
Ice - interpunkcja u Ciebie kuleje
0
zagląda na fcbarca.com ;)
0
Wreszcie konkret, jedne źródła podawały 10 a inne 11
0
2-0