dorota19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
„To boli, ponieważ mieliśmy przewagę. Zagraliśmy wielki mecz, zdominowaliśmy Chelsea i stworzyliśmy mnóstwo szans. Pozostaliśmy lojalni wobec naszego stylu gry”.
Chyba ma na myśli nura z początku drugiej polowy
0
mała tabela:
Sevilla 7pkt
Bilbao 6pkt
Atletico 4 pkt
0
mirg - weź się chłopcze nie kompromituj więcej
0
Ice - interpunkcja u Ciebie kuleje
0
2-0
0
"Mentalnym przywódcą drużyny pozostawał Guillermo Amor, wspierany przez obiecującego Josepa Guardiolę." - obiecującego? Pep był już w tym zespole wyjadaczem.
Kiedyś czytałam ile razy w tamtym sezonie Ronaldo latał do Brazylii i z powrotem - masakra.
A bramka z Compostellą - cudo
0
Z honorem? Akurat. Zwłaszcza zraszacze po meczu i szarpanie VV. Pierwszy raz od jakiś 15 lat wstyd a nie honor
0
cordzik - a nie mecz z Liverpoolem i bramkę Overmarsa?
beata - bez przesady, to że nie wiesz kiedy Barca gra (LT hehe) to nie znaczy, że na głównej ma być cały terminarz. Opcja następny mecz (jeden, najbliższy) jest wystarczająca
0
Skończyła się DOBRANOCKA
Kibic od 1990r bierze słownik ortograficzny...
0
De Bleeckere sędzią meczu Barca-Inter
0
kozinho1981 jak bardzo Cie podnieca wklejanie tego od dwóch dni?
Doping będzie, ale Inter to nie drużyna z polskiej ligi
0
Culé a muerte
Lineker jedynym hm, jestes pewny?
0
Nikiii - zmień informatora, Sneijder zagra
0
Na razie to nie ma Barcy
0
Dziwne, że Xavi nie chciał zabić jego
0
Brazylia zgarnie szósty tytuł (:
0
ZbigniewWodecki szacun dla Ciebie ale z głupotą nie wygrasz
0
EĄ jaki remis? ;)
0
kavulo szkoda, że ie widziałeś tu załoby w środę po prowadzniu 2-0
0
może zaraz 0-5,ludze trochę realizmu
0
Bayern - MU 0-1
0
Wreszcie konkret, jedne źródła podawały 10 a inne 11
0
zagląda na fcbarca.com ;)
0
Recha107 kup sobie słownik, albo liej dwa bo co dwa to nie jeden ;)
0
JaCule oczy to bolą od Twoich tekstów.
Trza grać i wygrywać nie płakać
0
Raczej Saragossa - Barcelona
0
Nie ma o jak nie oglądać meczu się wypowiadać
0
Patrzeć na siebie i wygrywać, wtedy w maju będzie co świętować. A nie najpierw wtopić z jakimś słabakiem a później płakać bo Real ograł Sevillę czy Valencię
0
Do świąt będzie lider ;)
0
Teraz pewnie wszyscy krytykanci Eto'o są zadowoleni, mają swojego magicznego Ibrę, skoro nie pasowały im marnowane setki Sammu.
Eto'o razem z R10 wyciąnęli Barcę z dużego kryzysu, a latem cules na tej stronce tak mu dziękowali, że żal było cokolwiek im pisać.
Najlepsi są jednak "kibice" którzy latem i po GB nosili Szweda na rękach a dziś wieszają na nim psy i niby zawsze byli jego przeciwnikami. Wystarczy spojrzeć do archiwum i popatrzeć na nicki