0

„To boli, ponieważ mieliśmy przewagę. Zagraliśmy wielki mecz, zdominowaliśmy Chelsea i stworzyliśmy mnóstwo szans. Pozostaliśmy lojalni wobec naszego stylu gry”.
Chyba ma na myśli nura z początku drugiej polowy

0

mała tabela:

Sevilla 7pkt

Bilbao 6pkt

Atletico 4 pkt

0

mirg - weź się chłopcze nie kompromituj więcej

0

Ice - interpunkcja u Ciebie kuleje

0

2-0

0

"Mentalnym przywódcą drużyny pozostawał Guillermo Amor, wspierany przez obiecującego Josepa Guardiolę." - obiecującego? Pep był już w tym zespole wyjadaczem.

Kiedyś czytałam ile razy w tamtym sezonie Ronaldo latał do Brazylii i z powrotem - masakra.

A bramka z Compostellą - cudo

0

Z honorem? Akurat. Zwłaszcza zraszacze po meczu i szarpanie VV. Pierwszy raz od jakiś 15 lat wstyd a nie honor

0

cordzik - a nie mecz z Liverpoolem i bramkę Overmarsa?

beata - bez przesady, to że nie wiesz kiedy Barca gra (LT hehe) to nie znaczy, że na głównej ma być cały terminarz. Opcja następny mecz (jeden, najbliższy) jest wystarczająca

0

Skończyła się DOBRANOCKA

Kibic od 1990r bierze słownik ortograficzny...

0

De Bleeckere sędzią meczu Barca-Inter

0

kozinho1981 jak bardzo Cie podnieca wklejanie tego od dwóch dni?

Doping będzie, ale Inter to nie drużyna z polskiej ligi

0

Culé a muerte

Lineker jedynym hm, jestes pewny?

0

Nikiii - zmień informatora, Sneijder zagra

0

Na razie to nie ma Barcy

0

Dziwne, że Xavi nie chciał zabić jego

0

Brazylia zgarnie szósty tytuł (:

0

ZbigniewWodecki szacun dla Ciebie ale z głupotą nie wygrasz

0

EĄ jaki remis? ;)

0

kavulo szkoda, że ie widziałeś tu załoby w środę po prowadzniu 2-0

0

może zaraz 0-5,ludze trochę realizmu

0

Bayern - MU 0-1

0

Wreszcie konkret, jedne źródła podawały 10 a inne 11

0

zagląda na fcbarca.com ;)

0

Recha107 kup sobie słownik, albo liej dwa bo co dwa to nie jeden ;)

0

JaCule oczy to bolą od Twoich tekstów.

Trza grać i wygrywać nie płakać

0

Raczej Saragossa - Barcelona

0

Nie ma o jak nie oglądać meczu się wypowiadać

0

Patrzeć na siebie i wygrywać, wtedy w maju będzie co świętować. A nie najpierw wtopić z jakimś słabakiem a później płakać bo Real ograł Sevillę czy Valencię

0

Do świąt będzie lider ;)

0

Teraz pewnie wszyscy krytykanci Eto'o są zadowoleni, mają swojego magicznego Ibrę, skoro nie pasowały im marnowane setki Sammu.

Eto'o razem z R10 wyciąnęli Barcę z dużego kryzysu, a latem cules na tej stronce tak mu dziękowali, że żal było cokolwiek im pisać.

Najlepsi są jednak "kibice" którzy latem i po GB nosili Szweda na rękach a dziś wieszają na nim psy i niby zawsze byli jego przeciwnikami. Wystarczy spojrzeć do archiwum i popatrzeć na nicki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?