0

Dodano: 2009-12-27 12:48:57, autor: Wesol03 Moderacja

Blue00

Pozujesz na błazna który zawsze ma racje i basta.

Nie ma to jak założyć 5 nicków, udawać znawcę i wszystkich obrażać

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=29984

0

sprawdź sobie moje ip i później stawiaj swoje oskarżenia.

Redakcjo, ilu użytkowników moyart obrazi zanim go zbanujecie

0

moyart chłopczyku weź się nie ośmieszaj. Sam sapiesz na rm.pl i robisz wszystkim kibicom Barcy wstyd.

Teksty w stylu "I nie napinaj się tak po ci żyłka pierdząca pęknie..." świadczą tylko o twoim poziomie inteligencji. Szczerze współczuję twoim rodzicielom

Ps. od kiedy tu jesteś? Przed majem nie było tu twojego śladu, klasyczny sezonowiec z ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?