dozamet89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przecież to już nawet nie jest śmieszne....
0
a nie pomyślałeś o tym, że on ma jak na bramkarza tylko 28 lat i nie będzie chciał być u nas bramkarzem rezerwowym, tylko wybierze drużynę w której będzie mógł być prawdziwym nr 1? Dla przypomnienia dodam tylko ze zakontraktowaliśmy już Ter Stegena
0
też właśnie o tym pisałem. Odrazu miałem przed oczami pare sytuacji z Barcy gdzie Neymar mógł pokuśić się o strzał a na siłę szukał Messiego
0
zeby w barcelonie tez probowal cos strzelac spoza pola karnego, a nie wiecznie tylko Messiego szuka. Tu byl bardzo dobry przyklad tego dlaczego sie oplaca oddac strzal spoza 16 ;)
0
to jest to!!!! :D cos pieknego!!!!!!!! :D
1
pewnie chcieli odrazu wszystkim to zaprezentowac w pierwszym meczu :D bez spiny ;) pozdro
0
to była tylko prezentacja nowej technologi.....
0
no nareszcie się zaczyna! :D
0
ja tez :D, no ale moze chociaz bedzie 3:1 :D
0
przyjęcie Alvesa czapki z głów :)
0
omg, jaki pech, wspolczuje Marcelo teraz :P ciezko bedzie mu sie grac, oby udzwignal to :P
2
Alves juz zaczyna swoje wrzutki :D
0
25mln? Przecież oni nas obrażają, to jakaś kpina
0
Wydaje mi się, że tak kolorowo by nie było. Pewnie rzesza hejterów pisałaby, że żaden z niego hiszpan itp. Dlatego lepiej żeby teraz wygrał z Argentyną i wtedy wszyscy hejterzy będą musieli się zamknąć a nasz Leo zasłużenie będzie triumfował ;)
0
nawet za 20mln z pocalowaniem w reke bym go oddal.
0
mam nadzieje ze teraz pokaza na co ich stac i zagraja tak jak kibice tego oczekuja ;) a przy okazji zamkna papy niektorym hejterom ;) VeB!
0
Pamietajcie ze wiara czyni cuda ;) a tym bardziej w footballu ;) poki pilka w grze! VeB!
0
Ja akurat bylem jednym z tych ktorzy wierzyli do konca i dalej wierza ;) Pamietaj, WIARA CZYNI CUDA ;) pozdro ;)
0
hahahaha :D i gdzie sa teraz wszyscy Ci ktorzy pisali ze nie mamy juz szans na mistrzostwo? :D Visca el Barca! :)
0
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20130710154045/cardfight/images/6/60/Facepalm.png
0
tiki taka umarła pare sezonów temu. To co nasi teraz grają to można co najwyżej nazwać padaka-taka
0
Jestem tego samego zdania! :)
0
też bardzo chciałbym żeby wyszło z nim tak samo jak z Pepem, ale takie rzeczy w tak krótkim odstępie czasu są raczej niemożliwe. Z całym szacunkiem i sympatią do Enrique, ale nie sądze żeby to był dobry pomysł.
0
a następny sezon bez trofeów też Cię ucieszy?
0
Rozumiem to ale tak jak wyzej koledze odpisalem. Ostrzej to moga sobie w szatni gadac i tam to zostaje.
0
a wedlug Ciebie jak powinien sie zachowac przed kamerami? Ostrzej to w szatni moga rozmawiac i wtedy panuje takie powiedznie ze "co dzieje sie w szatni, nigdy nie wychodzi poza nia", a nie jak kibice na stadionie patrza, nie mowiac juz o kamerach.
0
pamietaj ze agresja wzbudza agresje. Widocznie wolal to zalagodzic dyplomatycznie a nie odrazu ganic mlodego
6
a gdyby dzisiaj real przegral, a gdybysmy wczesniej nie stracili innych punktow, a gdyby..... a gdyby...... a gdyby....... Nosz kurw.... trzeba przestac gdybac i zaczac grac!!!
1
bo w przeciwienstwie do Tello podszedl do tego profesjonalnie....
0
Moze i ma racje ale to pokazuje brak szacunku do trenera a to według mnie nie powinno sie zdarzyc. Mlody jest, jeszcze musi sie duzo uczyc. Powinien przeprosic za swoje zachowanie