3

Przecież to już nawet nie jest śmieszne....

0

a nie pomyślałeś o tym, że on ma jak na bramkarza tylko 28 lat i nie będzie chciał być u nas bramkarzem rezerwowym, tylko wybierze drużynę w której będzie mógł być prawdziwym nr 1? Dla przypomnienia dodam tylko ze zakontraktowaliśmy już Ter Stegena

0

też właśnie o tym pisałem. Odrazu miałem przed oczami pare sytuacji z Barcy gdzie Neymar mógł pokuśić się o strzał a na siłę szukał Messiego

0

zeby w barcelonie tez probowal cos strzelac spoza pola karnego, a nie wiecznie tylko Messiego szuka. Tu byl bardzo dobry przyklad tego dlaczego sie oplaca oddac strzal spoza 16 ;)

0

to jest to!!!! :D cos pieknego!!!!!!!! :D

1

pewnie chcieli odrazu wszystkim to zaprezentowac w pierwszym meczu :D bez spiny ;) pozdro

0

to była tylko prezentacja nowej technologi.....

0

no nareszcie się zaczyna! :D

0

ja tez :D, no ale moze chociaz bedzie 3:1 :D

0

przyjęcie Alvesa czapki z głów :)

0

omg, jaki pech, wspolczuje Marcelo teraz :P ciezko bedzie mu sie grac, oby udzwignal to :P

2

Alves juz zaczyna swoje wrzutki :D

0

25mln? Przecież oni nas obrażają, to jakaś kpina

0

Wydaje mi się, że tak kolorowo by nie było. Pewnie rzesza hejterów pisałaby, że żaden z niego hiszpan itp. Dlatego lepiej żeby teraz wygrał z Argentyną i wtedy wszyscy hejterzy będą musieli się zamknąć a nasz Leo zasłużenie będzie triumfował ;)

0

nawet za 20mln z pocalowaniem w reke bym go oddal.

0

mam nadzieje ze teraz pokaza na co ich stac i zagraja tak jak kibice tego oczekuja ;) a przy okazji zamkna papy niektorym hejterom ;) VeB!

0

Pamietajcie ze wiara czyni cuda ;) a tym bardziej w footballu ;) poki pilka w grze! VeB!

0

Ja akurat bylem jednym z tych ktorzy wierzyli do konca i dalej wierza ;) Pamietaj, WIARA CZYNI CUDA ;) pozdro ;)

0

hahahaha :D i gdzie sa teraz wszyscy Ci ktorzy pisali ze nie mamy juz szans na mistrzostwo? :D Visca el Barca! :)

0

tiki taka umarła pare sezonów temu. To co nasi teraz grają to można co najwyżej nazwać padaka-taka

0

Jestem tego samego zdania! :)

0

też bardzo chciałbym żeby wyszło z nim tak samo jak z Pepem, ale takie rzeczy w tak krótkim odstępie czasu są raczej niemożliwe. Z całym szacunkiem i sympatią do Enrique, ale nie sądze żeby to był dobry pomysł.

0

a następny sezon bez trofeów też Cię ucieszy?

0

Rozumiem to ale tak jak wyzej koledze odpisalem. Ostrzej to moga sobie w szatni gadac i tam to zostaje.

0

a wedlug Ciebie jak powinien sie zachowac przed kamerami? Ostrzej to w szatni moga rozmawiac i wtedy panuje takie powiedznie ze "co dzieje sie w szatni, nigdy nie wychodzi poza nia", a nie jak kibice na stadionie patrza, nie mowiac juz o kamerach.

0

pamietaj ze agresja wzbudza agresje. Widocznie wolal to zalagodzic dyplomatycznie a nie odrazu ganic mlodego

6

a gdyby dzisiaj real przegral, a gdybysmy wczesniej nie stracili innych punktow, a gdyby..... a gdyby...... a gdyby....... Nosz kurw.... trzeba przestac gdybac i zaczac grac!!!

1

bo w przeciwienstwie do Tello podszedl do tego profesjonalnie....

0

Moze i ma racje ale to pokazuje brak szacunku do trenera a to według mnie nie powinno sie zdarzyc. Mlody jest, jeszcze musi sie duzo uczyc. Powinien przeprosic za swoje zachowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?