1

tragedia

1

te 5 minut to jakiś żart!

0

jeśli dzisiaj real przegra to tak ;)

0

a żebyś się zdzwił :D

0

A tam gadasz. Właśnie Atletico przegrywa 2:0 z Levante, później jak Real przegra z Valencią to Barca ma realne szanse na mistrza dalej :D więc może być jeszcze ciekawie, hehe

0

tak ale klub powinno się wspierać a nie od frajerów wyzywać. Mogłeś to wyrazić w inny, łagodniejszy sposób. Tylko o to mi chodziło

0

wyjdź..... tam są drzwi >>>>>>>>>>>>>

0

nie mów hop......

2

mówisz i masz :D właśnie Song wszedł :P

0

bez szału ale tragedi nie ma :P

1

lepiej mądrze stać niż głupio biegać

0

kto chciał Alexisa zmieniać?

0

Alves dzisiaj zaskakuje chyba nawet samego siebie :D

0

Panowie i Panie może tak oceny za dany mecz będziemy wstawiać po meczu a nie w jego trakcie???

1

kiedy nauczycie sie ze to co pisza media w wiekszosci mija sie z prawda??

0

przywróccie minusy!

0

ale na typowego środkowego obrońcę to według mnie się nie nadaje. Już prędzej defensywny pomocnik

0

Bramka z City u siebie, bramka z City w rewanżu, hattrick z Osasuna, hattrick w meczu z Realem! do tego po 2 bramki w meczach z Rayo, Sevilla, Getafe. Nie będe wyliczał pojedynczych goli. I to wszystko co wypisałem to jest tylko w tym roku, Nie wspomnę też o co chwile odnawiająej się kontuzji. O starym roku też nie będę nawet wspominał....

0

Ale my jako prawdziwi fani i kibice tego klubu powinniśmy wierzyć, że lada mecz odzyska tą iskre i znowu nas będzie zachwycał (czego ja jestem pewien), a nie na ławkę sadzać takiego zawodnika jak Messi po 2-3 słabszych meczach

0

jak po takim komentarzu możesz na końcu napisać VeB??? Żygać mi się chce jak czytam wpisy takich "kibiców" jak Ty. Pewnie za barcą jesteś po tym jak z Pepem wszystko wygrali a wcześniej nie wiedziałeś nawet w jakiej lidze ten klub gra...... żal.... pradziwy kibic z Ciebie......

0

Napisałem to w odpowiedzi do jednego komentarza, ale po przeczytaniu innych napiszę ogólnie to jeszcze raz bo aż krew mnie zalewa jak czytam co niektórzy piszą:

Jak można mówić, że Leo nie zasługuje żeby grać??? Po tym wszystkim co zrobił dla tego klubu. Dlaczego?? Bo zagrał 3 mecze słabo? To są jakieś żarty...... wielcy "znawcy" sadzają takiego zawodnika jak Leo na ławkę......Ludzie oprócz niego w dzisiejszej piłce jest tylko Cristiano, później dłuższa przerwa i dopiero inni. Messi może nie grać nic przez 89 minut, ale to taki zawodnik który w 90 minucie po kapitalnej akcji strzeli decydującego gola. On jest geniuszem futbolu i po prostu musi grać. Rozumiem jakby 2 miesiące cały czas grał tak, że biega niewiele więcej niż Pinto i go w ogóle nie widać, ale raptem po 2-3 meczach, błagam was, ogarnijcie się! VeB!!! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!!! A sezonowcy wypierd...ć!!!!!!

0

Jak można mówić, że Leo nie zasługuje żeby grać??? Po tym wszystkim co zrobił dla tego klubu. Dlaczego?? Bo zagrał 3 mecze słabo? To są jakieś żarty...... wielcy "znawcy" sadzają takiego zawodnika jak Leo na ławkę......Ludzie oprócz niego w dzisiejszej piłce jest tylko Cristiano, później dłuższa przerwa i dopiero inni. Messi może nie grać nic przez 89 minut, ale to taki zawodnik który w 90 minucie po kapitalnej akcji strzeli decydującego gola. On jest geniuszem futbolu i po prostu musi grać. Rozumiem jakby 2 miesiące cały czas grał tak, że biega niewiele więcej niż Pinto i go w ogóle nie widać, ale raptem po 2-3 meczach, błagam was, ogarnijcie się! VeB!!! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!!! A sezonowcy wypierd...ć!!!!!!

0

Ja się pytam gdzie jest ALEXIS?!?!?!??!?!

0

przecież tego nie da się oglądać, oni NIC nie grają w tej drugiej połowie.....

0

Da radę!

0

OFICJALNIE: FC Barcelona została ukarana zakazem transferowym przez dwa najbliższe okienka transferowe - podała Międzynarodowa Federacja Piłkarska w prasowym oświadczeniu. FIFA ukarała "Dumę Katalonii" za złamanie przepisów dotyczących sprowadzania nieletnich piłkarzy.

Sprawdziłem na oficjalnej stronie FIFA i niestety wygląda na to, że transferu obrońcy ani bramkarza nie będzie. No to ładnie nas urządzili ;/

0

hahahhahahaha, tak to podsumuję :D

0

jak na wygraną z realem na ich terenie to trochę słabe te noty :P

0

No i gdzie są teraz wszyscy Ci którzy zawsze knują te teorie spiskowe i mówią, że to wszystko jest na 100% ustawione? :D

0

Neymar to zawodnik, który w przyszłości ma stanowić trzon Barcy i być najlepszym piłkarzem globu. Jest jak diament, który Barca musi teraz oszlifować i nie ma co wymagać, że po pierwszym sezonie zdobędzie złotą piłkę .... więc spokojnie :) Jestem pewien, że nie raz będziemy się zachwycać jego bramkami i piękną grą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?