dozamet89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tragedia
1
te 5 minut to jakiś żart!
0
jeśli dzisiaj real przegra to tak ;)
0
a żebyś się zdzwił :D
0
A tam gadasz. Właśnie Atletico przegrywa 2:0 z Levante, później jak Real przegra z Valencią to Barca ma realne szanse na mistrza dalej :D więc może być jeszcze ciekawie, hehe
0
tak ale klub powinno się wspierać a nie od frajerów wyzywać. Mogłeś to wyrazić w inny, łagodniejszy sposób. Tylko o to mi chodziło
0
wyjdź..... tam są drzwi >>>>>>>>>>>>>
0
nie mów hop......
2
mówisz i masz :D właśnie Song wszedł :P
0
bez szału ale tragedi nie ma :P
1
lepiej mądrze stać niż głupio biegać
0
kto chciał Alexisa zmieniać?
0
Alves dzisiaj zaskakuje chyba nawet samego siebie :D
0
Panowie i Panie może tak oceny za dany mecz będziemy wstawiać po meczu a nie w jego trakcie???
1
kiedy nauczycie sie ze to co pisza media w wiekszosci mija sie z prawda??
0
przywróccie minusy!
0
ale na typowego środkowego obrońcę to według mnie się nie nadaje. Już prędzej defensywny pomocnik
0
Bramka z City u siebie, bramka z City w rewanżu, hattrick z Osasuna, hattrick w meczu z Realem! do tego po 2 bramki w meczach z Rayo, Sevilla, Getafe. Nie będe wyliczał pojedynczych goli. I to wszystko co wypisałem to jest tylko w tym roku, Nie wspomnę też o co chwile odnawiająej się kontuzji. O starym roku też nie będę nawet wspominał....
0
Ale my jako prawdziwi fani i kibice tego klubu powinniśmy wierzyć, że lada mecz odzyska tą iskre i znowu nas będzie zachwycał (czego ja jestem pewien), a nie na ławkę sadzać takiego zawodnika jak Messi po 2-3 słabszych meczach
0
jak po takim komentarzu możesz na końcu napisać VeB??? Żygać mi się chce jak czytam wpisy takich "kibiców" jak Ty. Pewnie za barcą jesteś po tym jak z Pepem wszystko wygrali a wcześniej nie wiedziałeś nawet w jakiej lidze ten klub gra...... żal.... pradziwy kibic z Ciebie......
0
Napisałem to w odpowiedzi do jednego komentarza, ale po przeczytaniu innych napiszę ogólnie to jeszcze raz bo aż krew mnie zalewa jak czytam co niektórzy piszą:
Jak można mówić, że Leo nie zasługuje żeby grać??? Po tym wszystkim co zrobił dla tego klubu. Dlaczego?? Bo zagrał 3 mecze słabo? To są jakieś żarty...... wielcy "znawcy" sadzają takiego zawodnika jak Leo na ławkę......Ludzie oprócz niego w dzisiejszej piłce jest tylko Cristiano, później dłuższa przerwa i dopiero inni. Messi może nie grać nic przez 89 minut, ale to taki zawodnik który w 90 minucie po kapitalnej akcji strzeli decydującego gola. On jest geniuszem futbolu i po prostu musi grać. Rozumiem jakby 2 miesiące cały czas grał tak, że biega niewiele więcej niż Pinto i go w ogóle nie widać, ale raptem po 2-3 meczach, błagam was, ogarnijcie się! VeB!!! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!!! A sezonowcy wypierd...ć!!!!!!
0
Jak można mówić, że Leo nie zasługuje żeby grać??? Po tym wszystkim co zrobił dla tego klubu. Dlaczego?? Bo zagrał 3 mecze słabo? To są jakieś żarty...... wielcy "znawcy" sadzają takiego zawodnika jak Leo na ławkę......Ludzie oprócz niego w dzisiejszej piłce jest tylko Cristiano, później dłuższa przerwa i dopiero inni. Messi może nie grać nic przez 89 minut, ale to taki zawodnik który w 90 minucie po kapitalnej akcji strzeli decydującego gola. On jest geniuszem futbolu i po prostu musi grać. Rozumiem jakby 2 miesiące cały czas grał tak, że biega niewiele więcej niż Pinto i go w ogóle nie widać, ale raptem po 2-3 meczach, błagam was, ogarnijcie się! VeB!!! Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!!! A sezonowcy wypierd...ć!!!!!!
0
Ja się pytam gdzie jest ALEXIS?!?!?!??!?!
0
przecież tego nie da się oglądać, oni NIC nie grają w tej drugiej połowie.....
0
Da radę!
0
OFICJALNIE: FC Barcelona została ukarana zakazem transferowym przez dwa najbliższe okienka transferowe - podała Międzynarodowa Federacja Piłkarska w prasowym oświadczeniu. FIFA ukarała "Dumę Katalonii" za złamanie przepisów dotyczących sprowadzania nieletnich piłkarzy.
Sprawdziłem na oficjalnej stronie FIFA i niestety wygląda na to, że transferu obrońcy ani bramkarza nie będzie. No to ładnie nas urządzili ;/
0
hahahhahahaha, tak to podsumuję :D
0
jak na wygraną z realem na ich terenie to trochę słabe te noty :P
0
No i gdzie są teraz wszyscy Ci którzy zawsze knują te teorie spiskowe i mówią, że to wszystko jest na 100% ustawione? :D
0
Neymar to zawodnik, który w przyszłości ma stanowić trzon Barcy i być najlepszym piłkarzem globu. Jest jak diament, który Barca musi teraz oszlifować i nie ma co wymagać, że po pierwszym sezonie zdobędzie złotą piłkę .... więc spokojnie :) Jestem pewien, że nie raz będziemy się zachwycać jego bramkami i piękną grą :)