draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dari0G "Usuwać dowody" a co to jest sąd? Złamałem regulamin serwisu?
Po co jest funkcja usuwania postów na la bambi?
1
@Dari0G dobrze, ze gościu ty nie jesteś nieomylny xD
Pamiętasz jak mnie wyzywałeś, dostałeś tutaj bana i nawet nie było u Ciebie refleksji, że zrobiłeś tutaj coś źle.
Ja nie mam problemu się do tego przyznać
Tak samo jak dodałem głupi post nie oglądając filmiku, @Bocheno1 podrzuć tego klasyka.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chimera Dodawanie postów = przeglądanie la rambli? Ty w ogóle ogarniasz rzeczywistość?
Dodaję post, patrzę czy kilka dalej nie ma i tyle.
4
to jest w ogóle legalne xD? Przecież w nocy takie walenie ledem po oczach to nic przyjemnego
0
@Chimera
Po prostu przyznaj się, że bije to w Twoje wartości lub po prostu wspierasz patologię na drogach.
Jakoś w wątkach jak ten:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16806438#comment-16806438
Nie piszesz by "nie postował gówien" bo ktoś wstawił to samo 5 postów dalej :).
To jest ta wybiórczość :)
0
@Chimera patrz, tutaj wątek
kilka postów dalej też było:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16806357#comment-16806357
Gdzie atak?
0
@Chimera
No to podczas meczu jest tutaj sporo użytkowników co dodaje o wiele wiecej postow, dlaczego do nich sie nie prujesz?
Mam takie samo prawo postować jak inni.
Nie widzę związku, dodawałem komentarze do wątków które rozpocząłem nie do wątków innych osób.
0
@Chimera
Oj tak, podczas meczu też prujesz, że wszyscy wstawiają to samo?
Napisałem Ci ze spojrzałem na 5 postow poniżej i nie było tego filmiku.
Nie bede scrolowac godzin wcześniej la bambi by sprawdzić czy to było.
Od tego są tacy napinacze i pieniacze jak Ty.
Napisałem Ci jak nie pasuje to zablokuj i zgłoś jeżeli łamie regulamin.
0
@Chimera
Mam nadzieję, ze każdemu tak punktujesz gdy wrzuca każdego dnia kilka postow politycznych lub dotyczący Barcy.
Ale pewnie nie, w swojej głowie wybiórczo traktujesz bo coś nie pasuje do Twoich przekonan :)
Ale czego po Tobie oczekiwać, idź postowac swoje "gówna" jak nie masz jak zwykle nic mądrego do wniesienia.
0
@Chimera
Ale co się prujesz, wstawiałem dzisiaj coś o rowerzystach lub wczoraj?
Przejechałem 5 postow niżej i nic o tym nie ma.
Łamie regulamin? Zgłoś lub zablokuj.
1
Mam szosę, robię sporo kilometrów weekendami, ale staram się jak najmniej jeździć po ulicach, tym bardziej irytująca jest taka postawa kolarza, który nie jedzie możliwie blisko prawej krawędzi.
Trochę to dla mnie brak poszanowania własnego zdrowia bo tylko sie prosi o jakiś błąd kierowcy.
1
@Kobieras sprawdź czechy, to mit i jest gorzej
1
@Aequlibre
Nigdzie tak na świecie nie ma.
Raczej bieda jak np. Nigeria, Polska PRL sprawia że rodzi sie wiecej dzieci.
W Polsce by pomogła lepsza opieka dla kobiet, komplety badań prenatalnych, anastazjelog zawsze, znieczulenia, aborcja dzieci chorych, i lepsza sytuacja mieszkaniowa.
0
@gumaz
Ale kto te dzieci donosi, ja czy @VegetaPolska
1
@Aequlibre
Raczej kiepski argument xD
We wszystkich krajach gdzie rośnie zamożność maleje dzietność.
Ludzie bardziej poświęcają sie karierze, wiecej podrozruja. Dziecko w tym nie pomaga w najlepszym wieku na bycie rodzicem.
1
@Comentateiro jak co miesiąc pojawiła się moja ulubiona statystyka.
Jeszcze chwilę i będę zmuszony brać sprawy we własne ręce
8
Niesamowite xD
Ważne że pisiorów nie ma, cała reszta nie jest ważna
1
@Bocheno1 oj tam, żeby to raz się zdarzyło
0
@Joe_Barbaro chodziło mi ze ograłem oba xd RDR grałem na x360 jeszcze, a 2 na ps4 i ps5
1
Co byście polecili na ps5? Gram tylko Singla, głównie fife, lecz ogrywałem również God of Wary, RDR, Wiedzmin, cyberpunk nie siadł. Ostatnio był Resident.
Myślę o Clair 33, czekam na Wasze propozycje.
A i tylko występujące na płycie.
. @clyde
3
@kamyk_23 oczywiście do meritum co bije w rząd się nie odniesie tylko do osoby która o tym piszę xD klasyk
0
@michal26 szklane butelki są kaucyjne?
Nie widziałem tego znaku 50 gr na szkle jeszcze xD
W automatach przecież zgniatają te puszki i butelki plastikowe. Jak mają to przyjąć te maszyny?
Ja jedynie kojarzę zwrotne butelki szklane w sklepach osiedlowych.
2
@MeAndSwan myślę, że tutaj wartość auta nie ma znaczenia.
Ja przykładowo u siebie często obserwuje SUV'y pod biedronkami, lidlami, gdzie parkują w miejscach do tego nie wyznaczonych, najlepiej to by wjechali tymi gównami do sklepu bo przejść sie nie da 100 metrów.
2
@Hosh @Bykunn @addept szanuje, ze wam się chce xD
1
@MeAndSwan dalej też widać, że nie ma 1,5m.
Rozumiesz, że pieszy ma czuć się swobodnie i bezpiecznie na chodniku?
1
@Bykunn xDD mówisz o @ProMILs czy @MagFCB ?
Tutaj pewnie też jakby pojawił sie konfitura to większy problem mieliby do niego niż do idiotów co parkują jak to Audi.
6
całkowicie normalna sytuacja nie xD? niech najlepiej matka w d*pe sobie ten wózek wsadzi lub najlepiej idzie ulicą, nie wspominając o człowieku na wózku.
Wredni aktywiści walczą z patologią i to oni szkodzą, a nie samochodziarze bez poszanowania przestrzeni dla pieszych.
10
@lithotripter jak to tam szło? Tusk obiecywał odpolitycznienie mediów i przesunięcie 2mld z tvp na leczenie raka xd?