0

ja również znam dosłownie jedną parę, która to jawnie powiedziała, że żałuje posiadania dziecka, także jest to dosłownie kropla w morzu.
Lecz moim zdaniem wynika to z tego, że w towarzystwie ciężko taką informację przekazać, nie jest to mile widziane.
I tak całościowo liczba osób, które żałują i się z tym kryją jest małym procentem w stosunku do szczęśliwych rodziców.


0

@Who_you_mam Skoro dostałeś bana to znaczy że złamałeś regulamin.
Ty to jednak widać nie byłeś najostrzejszą kredka skoro tracisz prawo jazdy, banują Cie na stronie i nie masz pretensji do siebie tylko do innych.
Wystarczy przestrzegać zasad.

A co do pw az sprawdziłem, napisalem ze konfitura Cie ośmieszył i miłego odpoczynku.
Czyli serio pisałeś jakies straszne głupoty xD ale jak ktoś traci prawo jazdy to samo za siebie mówi z kim ma się do czynienia.

2

@Who_you_mam
Gdyby tylko istniał tylko jeden sposób by te wredne psy nie dały mandatu i nie zabrały prawa jazdy, kurde.
No na maksa, stanęli jeszcze w takim miejscu, gdyby tylko był sposób...
Ah, szkoda no :/

8

@BezglutenowyPedri Tak tak, każdy jeździ bezpiecznie do momentu gdy zdarzy się pierwszy wypadek z udziałem pieszego.
To właśnie chodzi nie o kierowców czyli ludzi w puszkach stalowych a niechronionych uczestników ruchu. Nie będę Ci tutaj wykładał podstaw z Inżynierii Ruchu Lądowego, ale jest podstawa jak wykres zależności prędkości do prawdopodobieństwa śmierci lub poważnych obrażeń podczas wypadku.
Do ok. 30km/h ten procent wynosi 10%, a powyżej 40-50km/h zaczyna ostro peakować.
Nie będę Ci już mówił o tzn. Wizji Zero w Szwecji zapoczątkowanej w latach 90', bo by Ci mózg rozwaliło jak Szwedzi poruszają sie po drogach i co robią by chronić niechronionych uczestników ruchu.
Tak Polacy jeżdżą jak idioci bez poszanowania przepisów ruchu drogowego.

0

@Bykunn
Co jak co, ale dzięki niemu zaraził bardzo duże grono do geopolityki i przeniósł wiele z tych haseł do debaty publicznej.
Ja pierwszy raz w szoku byłem jak słuchałem Generała Andrzejczaka jak jeszcze był zwierzchnikiem wojsk polskich i on też używał tych samych zwrotów jak Bartosiak.
Myślałem wtedy, że takie właśnie hasła jak asymetria pola walki, drabina eskalacyjna, przesmyk suwalki, brama smoleńska etc., że to tylko hasła Bartosiaka, a to normalnie żargon? geopolityki.

3

pewnie przywiózł ze sobą worek kartofli :D


1

@Mario96w takie konta na twitterze to chociaż robią dla kasy bo podburzają mariuszów z brighton którzy ślepo bronią K0, a on tutaj tak za darmo :D

0

@Bykunn O asymetrii pola walki to ja słyszę od kąd tylko oglądam choćby Bartosiaka.

6

uwielbiam te widoki z płonącej infrastruktury rossji :))


2

@draxidox "Państwo położone tam gdzie chce"

2

Uwielbiam Szewko i jego poczucie humoru w programach oraz na x'ie (dawniej twitter) :D


0

@gumaz konfitura lecz nie wiem czemu

0

@quritto No podtrzymuje to, tak samo jak nie musisz być pizzermanem, by uznać, która pizza jest dobra lub która nie jest, proste.
Idąc dalej, również nie musisz być pizzermanem by mając 4 pizze obok siebie uznać, która jest lepsza, a która nie - i również nie musi to wynikać z faktu, że ktoś lubi tylko oliwki i tylko jedna pizza ma oliwki.
Nie wiem jak prościej Ci to napisać.
Już tylko pismo obrazkowe jak dla dzieci, ale na to już nie mam energii.

0

@quritto Bo to jest kompletnie głupie co piszesz.
Nie trzeba być piekarzem by uznać obiektywnie który chleb jest dobry lub nie.
Tak samo jeżeli nie potrafisz rozróżnić komu bliżej do obiektywizmu między republiką, tvn, tvp kanałowi zero to tkwij w swojej bańce.

1

@mmaciass no właśnie najśmieszniejsze jest to, że te osoby tutaj służą za frajer xD
jakby miały tutaj z pisania tych głupot jakiś hajs jeszcze

1

@Mario96w rozumiem, że tutaj https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16693847#comment-16693866 odnosiłeś się do osób właśnie jak @Aragorn33 :D

1

@quritto czyli ty też stawiasz na jednym poziomie republikę, tvn, tvp, kanał zero, nie no super percepcja.

2

@Mow_mi_Douglas Aha, no to pozdro jak potrafisz zrównać ze sobą kanał zero, republikę, tvn i tvp.
Nie mam pytań :D

0

@Mow_mi_Douglas to podaj inne medium bardziej obiektywne od kanału zero

0

@Batys przecież to jest baitowy profil xDD

1

@Mow_mi_Douglas "Kanał zero to bańka Konfederacko-Pisowska" zabawne, że powielasz dokładnie słowa wojewódzkiego xD to nie swiadczy o Tobie dobrze.
Nawet się nie chce produkować, że tam każda z partii politycznych może swoje materiały publikować.

18

@AmigoBlancos chopie, to jest tor gokartowy w Bydgoszczy xD
I ten tor jest zajebisty, sam na nim jeździłem

14

@Mow_mi_Douglas
A widzisz, ja jednak wolę słuchać mądrzejszych od siebie.
W sprawie SAFE wyrobiłem sobie zdanie dzięki właśnie m.in opinii Generała Andrzejczaka w Kanale Zero.
O bliskim wschodzie, wojnach, słucham przede wszystkim doktora Szewko.

Rozumiem, że jesteś taka encyklopedią, może praca, że mimo wszystko nie musisz znać zdania innych.
Lub też Cię to nie interesuje. Mnie interesuje i jako osoba z wykształceniem budowlanym, wolę np. w sprawie polityki, geopolityki opierać się o zdanie ekspertów.

7

@Karol145
Nie mam innego medium gdzie mogę posłuchać twórców lewicowych jak i prawicowych.
Dokładam do tego właśnie podcasty Dwie lewe ręce.

29

pięknie pokazana hipokryzja i jak niebezpieczne są takie persony jak wojewódzki, schnepf i inni żołnierze silnych razem


0

kupował ktoś koszulki od Messi100?


2

żyjemy w kraju gdzie takie osoby robią wszystkie możliwe fikołki by bronić tuska :D


0

@gumaz
A dziekuje, ch*jowo

9

I tak to leci


15

niesamowite jest uniwersum silnych razem xD
https://x.com/JakubKubunio/status/2036483860800647254

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?