draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2 pierwsze walki fame, to są jacyś youtuberzy? Bo ze wszystkich, ich totalnie nie kojarzę
0
@Leooo ja bo jest o wiele ciekawsze niż jakieś ksw dla mnie
9
Schalke znowu przegrywa.
Przypomnę że ostatnie zwycięstwo w Bundeslidze odniesli 17 stycznia 2020 xDD
Zaraz będzie rocznica.
0
Stoch słabo bardzo
0
Nie oglądam meczu Realu - Valencia gniecie Real
Włączam mecz Realu - 1:0 w 4 minucie...
0
@Transu96 xDDDD bez kitu. Na fame mma 4 player mi nie działał i mimo kupionego musiałem na strimach oglądać
1
fame mma już kupione, piwko schłodzone
1
@VeB 1899 zawody xD zapis to ważny karnet
2
@Nieznajomy bo po inżynierze mogłem zrobić jedynie uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń, A projektowe w zakresie ograniczonym.
Prawo budowlane dopuszcza jeszcze uzyskanie uprawnień projektowych bez ograniczeń tylko po magistrze :)
Mimo, ze od zawsze bylem w wykonawstwie na budowach to można zawsze do CV dodac sobie uprawnienia projektowe.
2
@tobiasson92 z tego co widzę duża część siłowni ogólnie jest otwarta.
Sam na taka chodzę :D
31
Idealny moment by studiować dla samego papieru. Lockdown może dla mnie jeszcze trwać 2 lata byle zaocznie tego magistra dociagnac.
Gdyby nie korona musiałbym dzisiaj i jutro siedzieć 7-21 Na uczelni, A tak pyk.
Kanapa,drzemki obiady piwko.
Pięknie
31
@Janiama Ty i te Twoje wywody. Ekspert od siedmiu boleści
0
@clyde orzeł bielik amerykański
4
Strzały na bramkę - 2
Jest progres
0
@PrinceDamon ten "ekspert"?
5
@dmcteam ankietę robi
3
I co hejterzy???
Holandia na zawsze w sercu
0
Brawo 2:1!!!!!
Brawo duma!!!!!
5
Boli was co!!! Ma boleć
0
Brawo Holandia!!! Jazda z nimi
2
Zielinski i dwóch padajacych Holendrow xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Woo Płacheta co robi :Oooo
1
XDDDDDDDDDDDDDDD
0
Ale piła oO rogalik ładny
1
Holandia gra w białych???
0
Dobrze, że Laskowski komentuje a nie dzad Szpakowski.
Liczę na piękne smaczki podczas naszej porażki.
1
@don'T.R.I.P.e liczę na to, liczę na jakieś 3:0 minimum dla Holandii
0
Jaki dzisiaj kurs na strzały celne Polaków >0 ?
44
Ale Borek ma luz w tym studio TVP.
Na miejscu Polsatu zrobiłbym wszystko by taką osobowość zatrzymać.
Mati to dla mnie top komentatorów/dziennikarzy/osobowości sportu w Polsce.