0

2 pierwsze walki fame, to są jacyś youtuberzy? Bo ze wszystkich, ich totalnie nie kojarzę

0

@Leooo ja bo jest o wiele ciekawsze niż jakieś ksw dla mnie

9

Schalke znowu przegrywa.
Przypomnę że ostatnie zwycięstwo w Bundeslidze odniesli 17 stycznia 2020 xDD
Zaraz będzie rocznica.

0

Stoch słabo bardzo

0

Nie oglądam meczu Realu - Valencia gniecie Real
Włączam mecz Realu - 1:0 w 4 minucie...

0

@Transu96 xDDDD bez kitu. Na fame mma 4 player mi nie działał i mimo kupionego musiałem na strimach oglądać

1

fame mma już kupione, piwko schłodzone

1

@VeB 1899 zawody xD zapis to ważny karnet

2

@Nieznajomy bo po inżynierze mogłem zrobić jedynie uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń, A projektowe w zakresie ograniczonym.
Prawo budowlane dopuszcza jeszcze uzyskanie uprawnień projektowych bez ograniczeń tylko po magistrze :)
Mimo, ze od zawsze bylem w wykonawstwie na budowach to można zawsze do CV dodac sobie uprawnienia projektowe.

2

@tobiasson92 z tego co widzę duża część siłowni ogólnie jest otwarta.
Sam na taka chodzę :D

31

Idealny moment by studiować dla samego papieru. Lockdown może dla mnie jeszcze trwać 2 lata byle zaocznie tego magistra dociagnac.

Gdyby nie korona musiałbym dzisiaj i jutro siedzieć 7-21 Na uczelni, A tak pyk.
Kanapa,drzemki obiady piwko.
Pięknie

31

@Janiama Ty i te Twoje wywody. Ekspert od siedmiu boleści

0

@clyde orzeł bielik amerykański

4

Strzały na bramkę - 2
Jest progres

0

@PrinceDamon ten "ekspert"?

5

@dmcteam ankietę robi

3

I co hejterzy???
Holandia na zawsze w sercu

0

Brawo 2:1!!!!!
Brawo duma!!!!!

5

Boli was co!!! Ma boleć

0

Brawo Holandia!!! Jazda z nimi

2

Zielinski i dwóch padajacych Holendrow xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Woo Płacheta co robi :Oooo

1

XDDDDDDDDDDDDDDD

0

Ale piła oO rogalik ładny

1

Holandia gra w białych???

0

Dobrze, że Laskowski komentuje a nie dzad Szpakowski.
Liczę na piękne smaczki podczas naszej porażki.

1

@don'T.R.I.P.e liczę na to, liczę na jakieś 3:0 minimum dla Holandii

0

Jaki dzisiaj kurs na strzały celne Polaków >0 ?

44

Ale Borek ma luz w tym studio TVP.
Na miejscu Polsatu zrobiłbym wszystko by taką osobowość zatrzymać.
Mati to dla mnie top komentatorów/dziennikarzy/osobowości sportu w Polsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?