0

@Bykunn nie wiem jak to nazwać. Bardziej lubię filmy gdzie trzeba pomyśleć, liczy się gra aktorska, a nie jakieś super hiper efekty specjalne latające ludziki, super silne..

10

@NeroTFP wszelkie Marvele, i te inne Spidermany itp. Kompletnie te scifi mi nie siada.

4

Obejrzałem drugie Stanowisko na temat Tomasza Hajto.
Do przemyśleń natknęło mnie jak Stano nazywa obrzydliwym, memy na temat "rozjechanej baby na pasach". Nie ukrywam sam dotychczas z tego drwiłem, nie zdając sobie sprawy, że to bardziej mimo wszystko uderza w rodzinę tej kobiety.
Czy Hajto nie poniósł konsekwencji?
Dostał zawiasy, jak to Stano powiedział, zwykle przy nieumyślnym spowodowaniu śmierci (wypadki drogowe) sprawca dostaje zawiasy.
Czy nie jest to wystarczająca kara? Co da to, że dostanie, 5/10 lat odsiadki? Takie osoby które zabiły jak Hajto do końca życia muszą to nieść na swoich plecach.
Co innego jak ktoś pod wpływem alkoholu, celowo doprowadza do wypadku.

Hajto mimo wszystko dalej pozostaje dzbanem, za mnóstwo swoich wypowiedzi, natomiast zmieniłem zdanie na temat "potrącenia baby na pasach" i uważam również, że wyśmiewanie się z tego jest obrzydliwe.

0

@icon3520 @DaPi Kocham zwierzęta. W rodzinnym domu zawsze był pies. Stąd też wiem jakie to są obowiązki i z ilu rzeczy czasami trzeba rezygnować, planować. Nie patrzę na to przez pryzmat tylko szczeniaka (każdy chyba jest uroczy) tylko już dorosłego pieska.
@katalonczyk987 ja dopiero jestem w trakcie budowania domu, tymczasowo mieszkamy w bloku, ale i tak bym nie chciał póki co psa.

0

@escarabajo dzięki

12

eh muszę się pożalić.

Dziadkowie mojej kobity bardzo chcieli mieć jamnika z racji tego, że ich zdechł po 15 latach.
Wzięliśmy 8 tygodniowego jamnika. Pobył u nas (z racji mojej pracy i braku czasu jechania 200km z nim) niecałe 2 tygodnie.
Dziewczyna tak się przywiązała jak u nas mieszkał, że jak wczoraj byliśmy go zawieźć to od tego momentu jest ciągły płacz. Jezioro Bajkał wypłakała.
Z jednej strony chciałbym wziąć psa, ale to już z góry jest uwiązanie, problemy z wyjazdami (dużo podróżujemy w skali roku).
Ona teraz ciągle siedzi w telefonie, patrzy na te wszystkie zdjęcia, filmiki z tym szczeniaczkiem i ryczy. Pracuje zdalnie od marca, i ledwo dzisiaj dała radę przy kompie. A to miała pieska na nogach jak spał, a to szarpal za kapcia..

Nie oczekuje żadnej tutaj rady, po prostu chciałem się pożalić bo przykro mi się na nią zapłakaną patrzy :c

5

@SiSenior jacy rodzice?

( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@SiSenior urodziłem się 13 w piątek

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LuisSalvano u mnie w robocie również zostałem wpisany, jestem ciekawy ile z pensji mniej będzie xD

7

@SiSenior tutaj znaczna część ma problem z obiektywizmem. Mowa tutaj o tej "śmietance"

0

Komentarz usunięty

29

@Chakalaka
Pięciu*
Tusk na końcu

1

@Bykunn a no to teraz lipa. Pełno ludzi na zleceniach potraciło robotę i pewnie jak pojawią się wakaty wolne to dziesiątki wali CVki

0

@Bykunn a jaka branża?

0

@Bykunn bezrobotny przez covid?

5

@NeroTFP @Colon na własnej skórze odczuwałem to jak było gorąco w tym pokoju

9

@NeroTFP dla mnie to jest top 3 filmów w życiu.
Po prostu cudo, nakręcone w ilu, 2 pomieszczaniach?
Niesamowite kino.

1

@Bykunn łeeee xDDD

0

@Bykunn chyba ją bardzo kochasz

0

@Jackazz mnie właśnie omijają takie promocje :c a masła u mnie w domu idzie dużo z racji przestawienia się z smarowania.

1

@tomono to prawda. Jeden Marsz Narodowy zrobił więcej syfu niż kilkadziesiąt strajków kobiet.
Trzeba to tępić.
@justfootball widzę, że już po tysiącach usuniętych postów znalazłeś źródło zielonych i atencji i przychyliłeś się do watahy hejterów prawaków xD

5

@tomono chodzi po prostu o obiektywizm. Skoro ktoś mówi, że Morawiecki jest fałszywy i kłamie (bo jest) a zaraz broni Tuska który również kłamał i był fałszywy to z czym do ludzi.

18

Komentarz usunięty

0

Piękne, soczyste uderzenie ~ Dariusz Szpakowski 2020

0

Ależ asysta Zielińskiego!!!
Ale strzał Piątka z 30 metra
Coś niesamowitego.
Maszyna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wyglądamy beznadziejnie, jak dzieci we mgle

0

Jprld po co... wyrzucony do rogu A ten fauluje...

4

Strzał Ukraincow, Skorupski ledwo broni A Szpaku komentuje jakby nic się nie działo xD
Proszę niech go już zdejma, jest beznadziejny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?