draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
gdybym miał napisać co sądzę o tych śmieciach co niszczą mienie publiczne to bym dostał tutaj bana
2
dzień dobry, pewnie już gdzieś w Polsce wylosował się pierwszy
1
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH
2
TO CO, GOL RUDIGERA I KARNY Z DUPY MBAPPE???
25
ja pierdole, patrzę na to nagranie z rudigerem i to jets kurwa żart, że to nie jest VAR I CZERWO!!!
3
@partymaker
ja mam piękną czerwoną kartę floty :D
9
piękne są te filmiki kartoflanego króla xDD
4
ten jaki skoczek :D
9
ciekawe czy wtedy ta elita by również nazywała rafała długopisem jak dude :D
0
oj tak, i jeż na głowie na denzela :D
11
Jednak to prawda...
https://x.com/i/status/2028045338326581304
1
@Safrani
Ja też, mi na tym zależy i dużej części ludzi na UoP.
0
szłapka z kolejny przekopem na twitterze xD
1
@Safrani
Przynajmniej może podniosą próg podatkowy i nie będą szczać na ludzi, że realizują 30%.
0
@Bykunn
Ale wy macie za bardzo zamknięte myślenie o tym jak wygląda wojna światowa.
Może już nie być wojen gdzie jest linia frontu w Europie, ludzie są w okopach przy obecnych zdolnościach balistycznych, dronowych i nawet wojen cyber, gospodarczych.
Za 100 lat ten okres może być opisany jako 3 wojna z tym, że zaczęło się gospodarczo między USA a Chinami z jakimiś tam mniejszymi teatrami wojny jak Ukraina, Gaza, Wenezuela, Iran etc.
Ludzie myśleli, że po II WŚ już na 10000% jest koniec historii i niikt nikogo nie będzie zabijać :D.
Wojny były, są i będą dopóki będzie człowiek, pieniądze i walka o przepływy kapitałowe, handlowe etc.
1
szkoda, że to nie mieścieło się w tych 1/3 obietnic tuska :/
8
kogoś mi przypomina
3
@bartekvisca
Akurat Dubaj to nie jest drogi kierunek xD
Wiadomo, ze to nie poziom lotu w Europie za 200zł ale dalej nie jest drogi.
4
Oj trudne sie wylosowało z rana
9
winicjusz w tej akcji 3 razy leży i szuka karnego
1
Pedri kocham Cię
2
Ja pierdole Pedri, co za magik
0
@Aequlibre zdrowie, realizować marzenia, cele w pracy, podróżować i odpoczywać
1
@Chimera tylko soda, system kaucyjny jeszcze bardzie sprawił, że nie kupuje żadnych butelek i puszek
21
o jest naczelny klaun xDD
2
@arasz1819 jest to totalnie w interesie USA przeciwko Chinom.
13,4% chińskiego importu, to jest ogromny wolumen
7
Trump co użył języka faktów
1
Z tymi butelkomatami i Ukraińcami to jest hit.
Jadę dzisiaj po raz pierwszy z workiem do butelkomatu. Oczywiście przede mną byli Ukraińcy i dodatkowo rozmawiali po Ukraińsku. Oddawali swoje butelki. Poczekałem chwilę, oddałem swoje butelki i dostałem zwrotnie kupon do wykorzystania.
Nie bylo żadnych problemów i pojechałem do domu.
0
pytanie do posiadaczy VR2, czy warto? Nie bolą oczy?
Jestem dziadem i szukam czegoś w grach co mnie porwie
@clyde
4
@macio_944
Po prostu to Twoje patrzenie jest bardzo płytkie.
I np z Rosją działanie Bidena i Trumpa było zbliżone, bo w interesie USA nie jest zabicie Rosji a deal z nią przeciwko Chinom.
Biden wstrzymywał kontrofensywę, dalekie ataki by krwawić Rosją a nie ją zabić. To samo robi Trump robiąc deal z Rosją.
Grenlandia również jest w interesie USA.
Idiotycznym filmików AI i Nobla nie komentuje bo w globalnej real politic to nie ma znaczenia.
Btw. To jak Von der Lejen w 2025r. Jechała podpisywać umowę na polu golfowym na cła to również pokazuje potęgę Europy w globalnym wyścigu nie?