3

@macio_944 ciężko to oceniać z pozycji interesów Polski.
Fakt faktem Biden dawał dużo kasy dla Ukrainy, ale z punktu widzenia interesu USA dawali to za friko.
Druga sprawa, że to Biden kontrolował eskalację i stopował Ukrainę z dalekimi atakami, ale takie prawa globalnego hegemona.
Z Grenlandią to najbardziej bawi, bo z punktu widzenia wojny na pacyfiku to jest strategiczny dla nich punkt i to również za kilkanaście/kilkadziesiąt lat może się okazać z punktu widzenia interesów USA dobry kierunek.
Geopolityka jest brutalna i to, że nam Europejczykom może coś się nie podobać to nie jest tak, ze jest coś złego bo to może być w interesie długofalowej polityki USA.

1

ale to jest patola xDD przypomnę, że warunki techniczne dla pomieszczeń mieszkalnych mówią, że minimum to 2,5m wysokości pomieszczenia.
A tutaj jak wrzuci się regips by te belki zakryć to będzie 1,9m


1

@Zoker jak masz poniżej 6% to już ładnie, czytałem, że najlepsze oferty obecnie to 5,4 - 5,5.
Jak Ci nie żal wystąpić z wnioskiem za 30-50zł to wiesz xD
A nóż się odezwą.

2

@mrboom daj znać jak coś się uda, to samo @DariaFCB

1

@maroon dokładnie, tam w tym wątku na twitterze pojawią się chyba wszystkie banki, ja tutaj wszystkich oznaczę w wątku jak coś się u mnie zmieni

2

@Walker
Ja jeszcze dodatkowo napisałem maila do swojego doradcy kredytowego o to czy jakąś oferte jest w stanie przygotować.
Nawet jak tym złodziejom będę płacić o 0,5pp lub 0,2 mniej co się przełoży na kilkadziesiąt zł miesięcznie to będę szczęśliwy.

1

@mrboom to samo xD czekam, jaki bank?
Ja mam stałe oprocentowanie 6,65% pekao, 10 lat.

0

@JimMorrisonFCB czytałeś komentarze?
Dużo osób tam napisało, ze to działa i ja właśnie też za 30zł w Pekao złożyłem wniosek.

6

Ciekawy wątek dla osób które mają hipotekę, próbował ktoś?
Ja mam stała ratę i atakuje właśnie do banku


0

@marcin62 czekam aż dojdzie płytka, póki co właśnie odpalam RE2

0

@clyde zacznę se grać od RE2

0

@clyde gdzie, dostawa na za tydzień lub lepiej xd lokalnie nigdzie nie ma

1

@Mario96w ja czasu tez mniej niż kiedys, ale możliwości mam takie, że mam konsole, komputer, ale nic mnie tak już nie pociąga jak kiedyś :/

1

@clyde kurde, trochę mi szkoda 340zł na PS store jak i tak tej gry nie sprzedam xD
Czekam az będzie w płycie by potem chociaż za 200zł sprzedać.

2

Cytując klasyka:
Newcastle, Materace, Bodo, Hiszpania, AWANS PEWNY jesteśmy faworytem


5

@Azi ale co sugerujesz, że taki @macio_944 realizuje takie zlecenia by na la bambi oczerniać kanał zero xD?
Dla mnie oni to za darmo robia dla idei

2

gazeta wyborcza broni kanału zero, można umierać


0

@Bogan
Jeżeli nie wiesz o czym piszę to albo nie pamiętasz tych czasów albo sztucznie to wypierasz.
W latach 2000' było gadanie, że granie w gry demoralizuje, zabije się innych potem samemu będzie się zabijać - takie starcze pierdzielenie.
Analogicznie z filmami z morderstw, latała tego cała masa po internecie, było to powszechne, nic nadzwyczajnego.
A teraz jak płatki śniegu płakanie bo ludzie są ciekawi takich rzeczy.

6

dogadujemy się czy dzwonimy na pały xDDD


0

@Bogan przeczytaj jeszcze raz co napisałem ze zrozumieniem.

2

@Ojciec5tkidzieci
ja jeszcze pamietam czasy CB Radia i jak były ostrzeżenia szczególnie przed "śmietnikami" straży miejskiej xD

0

@Ojciec5tkidzieci
Masz tyle teraz aplikacji, yanosik, waze, na google maps kontrole prędkości w Polsce, że jest to o wiele bardziej efektywne.
Ale fakt faktem, sam zauważyłem, że kiedyś jak zaczynałem kierować 16 lat temu to było to popularne, a teraz to zwykle starsi kierowcy informują długimi.

5

ale patologia sobie jeździ po trawnikach i chodnikach xD
I widzą taki filmik niektóre osoby i powiedzą, że wszystko jest okej


2

@sopelinho ale jak są normalne kasy czynne i puste samoobsługowe to jak można je hejtować xD?

0

@Zoker wystarczyło żyć 20 lat temu w internecie by wiedzieć jakie strony były od takich filmików.
Ten sam vibe słyszałem, jak grałem w CS'a w kafejce internetowej w latach 2000', że sie zabija, że zabijaka, ze sam będę zabijać, a już w ogóle był dramat jak sie grało w GTA, jak tak można :D starcze pierdzelenie. Teraz to płatki śniegu.

3

obrazkowo w tym wątku pokazał gdzie się straci prawo jazdy za >50km/h a gdzie nie


3

typowa warszafka


1

to ten Salomon co grał u nas w kadrze???

2

Jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije


0

masakra, poszła laska do lekarza na operację jajnika a ten wyciął jej wszystko


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?