draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Słyszeliście o aferze w radiu trójce? Trochę bezbek, że nawet tutaj PiS ingeruje
1
Leciało przypadkiem "dlaczego ja" w tle i usłyszałem tam o pracy testera wierności. Wygooglowalem i taka praca faktycznie istnieje
5
@Bykunn nie mam najmniejszej ochoty wchodzić w polemikę z osobą która ma w obrazku nad łóżkiem Tuska/Kaczyńskiego bo tylko stracę tutaj x minut na produkowanie się
Już starczy mi tych supcio rzeczy, że to geniusz, mąż stanu, przeprowadził Polskę przez kryzys, Messi polityki
7
Temat o Tusku A tutaj widzę jakieś wywody o Hitlerze xDD
18
@ksobi dla mnie poziom Tuska Kaczyńskiego jest ten sam i to powinno być dawno od koryta odsunięte.
64
@Zoker ktoś kto szkodzi Polsce za granicą dla mnie jest zerem, tyle.
0
@Amigo_Blanco co śmieszne mam na nowym mieszkaniu nową Beco A++ i chodzi słabo, mimo że ustawiona jest na maksymalne 1 stopień w teorii
1
@Bobo25 akurat byłem w media expert i tam Pan proponował mi tylko do 900. Reszta wyższa to były przemysłowki A karchera to ja mam w pracy
0
@Bykunn typowy komentarz zwolennika UE który gdyby nawet Panowie Europejczycy przyszli nasrac na dywan i powiedzieli że tak trzeba to byś zaklaskal
8
Co za chore czasy, mój odkurzacz Samsung 1800 WAT już nie daje rady i chciałem kupić nowy. Będąc na zakupach dowiedziałem się że od 2017-2018 roku są maksymalnie 900watowe dzięki wspaniałej Unii Europejskiej. Takim czymś to można sobie płytki odkurzac A nie dywan. Ha tfu UE
5
Pan Poseł Braun
2
@tbas skoro jest pytanie to trzeba na nie odpowiedzieć
0
Kidawa nie zrozumiała pytania
0
@l0Messini @LuisSalvano w tym problem że umowa podpisana
0
Są tutaj jacyś doświadczeni zrywacze umów internetowo - telewizyjnych bądź jacyś pracownicy? Sprawa wygląda tak, że chciałem sobie na mieszkaniu służbowym ogarnąć internet, byłem w orange wczoraj. Babeczka mówi, że w tym mieszkaniu elegancko jest orange światłowód. Telewizja, internet na 2 lata wszystko odpowiada, w poniedziałek ma przyjść monter i wszystko plug&play zamontować. Dzisiaj się wprowadzałem do tego mieszkania, i powiedziałem wynajmującemu, że w poniedziałek przychodzi monter podłączyć router i już będzie mi latał internet. Natomiast wynajmujący mówi, że on raczej będzie musiał do tego światłowodu dziury wiercić co mu się za bardzo nie podoba bo on miał zwykłą Vectrę po kablu. Pytanie bo niby można odstąpić tylko od umowy telefonicznej, ale czy jak monter mi przyjdzie i będzie chciał wiercić dziury to mogę odmówić i umowa może zostac zerwana? Babka w punkcie nie mówiła o wierceniu, słysząc o tym, że światłowód w bloku jest liczyłem, że to przyjdzie tylko podłączyć. Czy raczej zostaje z 100zł co miesiąc na 2 lata bez kablówki i neta.
14
@LuisSalvano człowieku nawet jak nejmar na emeryturę przejdzie to Ty będziesz wciąż pisał czy przyjdzie
1
Maski chronią przed mandatem
Change my mind
1
@koksik2700 czterobrygadówka?
0
Czy jest sens kupować ekspres do kawy za 1-2 stówy? Jakoś kapsulkowy czy coś. Może ktoś ma z danej półki cenowej I może polecić bo potrzebuje do biura.
0
@ksobi już ogarnięte, dziękuję
0
Znacie jakiś darmowy konwenter który plik pdf przekształci w plik word, tak aby wszystkie tabele się nie porozjeżdżały? Używam tych przeglądarkowych i się rozjeżdża tekst i tabele
0
@czosnekfcb A okocim radler?
0
Czy dwa piwa dziennie to alkoholizm?
1
@lucca87 To jaka będzie dokładnie opona, czy bezpieczena itp głównie zależy od producenta. Czy klasa premium jak Michelin, Dunlop, Goodyear czy jakiś chińczyk.
Ja natomiast mówię, czysto z fizycznej strony. Na logikę weź opona 17 ma 205mm szerokości, natomiast 18 ma 225mm szerokości z tego co podałeś.
Na logikę można wziąć, że 18'stka ma większą powierzchnie styczną z asfaltem, czyli wytwarza większe tarcie. Większe tarcie = większe opory = większe spalanie. Natomiast z większym tarciem i większą powierzchnią idzie w parze bezpieczeństwo, bo po prostu jest większy obszar który klei samochód do asfaltu.
To są już niuanse, ale tutaj większą rolę gra marka opony. Naprawdę warto na oponach nie oszczędzać bo to jest jedyny element który styka nasz samochód z nawierzchnią! Wystarczy pooglądać na internecie jak dobre opony zmniejszają drogę hamowania. Tyle chyba ode mnie.
2
@escarabajo jak czytam te pieprzenie, że paliwo jest rozcienczane to nie mogę wyjść z podziwu xD. Pracuje w Anwil Wloclawek, jest to spółka orlen I taka sama cysterna jedzie z olejem napedowym, zwykła 95 czy gazem na orlen I ta sama jedzie na Auchan.
Stację przy sklepach Carrefour nie mają zarabiać na tym I mają ustawioną minimalną marżę, to ma zachecic do pojscia na zakupy.
Gdyby Carrefour czy Auchan miał zarabiać na stacjach paliwowych to postawiłby hot dogi, kawy, alko I inne pierdoly które są na stacji bo UWAGA. Stację najwięcej zarabiają właśnie na tych pierdolach jak lojalnosciowki, sprzedaż na stacji, nie na paliwie.
I jak słyszę jak kolejny debil mówi, że paliwo na Carrefour jest ochrzczone to mnie krew zalewa, bo wszystkie stacje muszą przejść takie same normy, A jedyne co mogę sobie robić to zonglowac nazwami, Że to paliwo jest super arktyczne, A na tym dojedziemy dalej.
A historię, Że nam samochód chodzi gorzej, Że krócej jedzie. Są to subiektywne rzeczy które lubimy sobie dopowiadac by sobie samemu usprawiedliwić czemu lejemy te droższe paliwo.
A co jedynie mogę radzić, to nie lac na stacjach krzak paliw "98" czyli tych lepszych bo one w zasadzie tam nie schodzą I bardzo długo sobie lezakuja w tankach.
2
@lucca87 większe spalanie bo większy laczek, oczywiście minimalnie większe. Wzrasta bezpieczeństwo, też minimalnie. Komfort jazdy spada minimalnie. Wygląd wzrasta minimalnie :D, opony 18 drozsze oczywiście od 17
1
@Piotr89Sand pokaż mi szybsze, rzetelniejsze, niezależne, bez narzucania swoich poglądów, źródło informacji.
3
@Mns21 wciąż pozostaje w głowie setka na Camp Nou z Liverpoolem
24
@Chrupas Czarnobyl na Netflixie? Nieźle
66
@SeeleyBooth tak