draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@capoN A ja gram w fife 20 od premiery, kariera Real Sociedad 2026/27 I bawię się świetnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Bykunn Ale co tutaj cywilnej odwagi xD koleś Cię gasi jak peta i punktuje merytorycznie A Ty się uczepiłeś, że nie napisał na kogo głosuje xD
@Kleps0n Jak to jakiej xD? Tej jedynej słusznej, najlepszej na świecie z mężem stanu Tuskiem
0
@Klaudix taki wiek
0
@gurales już po
1
Ah nie ma piękniejszego wieczoru niż ten gdy kobieta spina włosy dla Ciebie
45
Krew mnie zaleje
Gdzieś pod polskim barem, wystawiane są mandaty ludziom, którzy czekają na zamówione jedzenie. Sprawdzane są paragony. Ludzie są wypytywani po co przyjechali.
Centrum Warszawy, z 40 osób pod pomnikiem...
2
Czy widzicie jak wygląda księżyc?
W tym dobrobycie nawet on jest większy niż zwykle.
7
Siebie samego zdymisjonuje?
2
@Bykunn okej, dziękuję za obiektywizm
6
@Bykunn dobra czyli pozostajemy przy tym, że PiS to ściek i wszystko co robi jest złe (tutaj się zgadzamy), ale natomiast PO jest super bo przecież dzięki nim wyszliśmy z kryzysu, 500+ od nich byloby spoko (bo w końcu także zadeklarowali się, że będą utrzymywać ciągłość tych świadczeń) no i ogólnie nie ma co do nich się przyczepić, Tusk mąż stanu, Komorowski >>>>>>>> Duda
16
@Bykunn nie ocenisz bo wyjdzie, Że Twoje PO chciało zrobić coś złego xD skoro już tak najezdzasz na ściek PiS to bądź obiektywny mówiąc, że Twoja partia nie jest święta.
1
@VamosGirl z tego co wiem jest 2000zł na zleceniowke, ale potem I tak będzie to trzeba z godzin odpracowac
1
@WoJjTas głosować na pis/po? Nie dzięki
0
Nosicie maseczki czy nie?
0
@lucas/catalan tutaj też dużą rolę gra wilgotność. Przy dużej wilgotności nawet pewnie wirus będzie żyć przy dużej temperaturze, natomiast gdy jest sucho to ciężko mu się utrzymać
0
Od kilku dni trochę więcej po mieście jeżdżę samochodem i mam wrażenie, że na drogach jest 3/4 więcej policji, ma ktoś tak jeszcze?
3
@marcin000019 dla mnie szubienicapestycydybroń I bubletea
2
@Jacu327 dla mnie sztos, Kuba jak mówił w hejt parku stara się robi z każdą płytą schodek do góry I nikt z raperów w PL nie ma do niego podjazdu
2
@DaPi piwko okocim radler malina z borówka amerykańska
0
@Chaoss A ja właśnie wręcz przeciwnie. Wczorajszy materiał nawet nie wiem kiedy mi zleciał tak się dobrze bawiłem
13
@MesQueUnClub22 no tak bo powinni być cały czas smutni I gadać tylko na poważne tematy.
11
Ale yt tnie zasięgi. Wczorajszego hejt parku nie mam nigdzie w subskrypcjach, dopiero jak wejdę na kanał sportowy, playlisty to tam mogę znaleźć. Co ciekawe mają po 9h 450tysiecy wyświetleń I ani jednego miejsca na karcie na czasie, a gdyby to był gowniany kontent w stylu jakieś ekipy debili friza to już by dawno było na 1 miejscu
0
@ShinobiQWE zagłosuje
1
Jeszcze chwila i będzie #konzwalony, piękny program, jakich czasów ja dozylem
6
Adam Małysz XDDDDD
0
Boniek jak leciał z Najmanem
1
@DLFCB odklepal
0
20 tysięcy oczekujących na hejt park A jeszcze nie zaczęli xD
2
30 minut do walki Najman vs Stanowiski