0

Laskowski genialny humor xD Niedoszły lekarz na majku

0

Komentarz usunięty

1

@Kapitan hawk profesor Kobayashi opublikował raport

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

67

Naukowcy udowodnili, że pies wachajacy 5 sekund kufer innego psa otrzymuje więcej prawdziwych informacji, niż człowiek oglądający całe fakty TVN

Zapraszam do dyskusji.

4

@Fanatyk666 możesz też przejąć pałeczkę klauna, życiowego nieudacznika, chodzącej porazki, podzielę się z Tobą jeśli chcesz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janiama odstaw już tą wóde

0

jak tam, nie oglądałem wczoraj meczu, jak zagrali nasze chłopaky pod skrzydłami naszego wirtuoza???

0

@draxidox nie no jest luz, super ekipa super trener

1

No i jak tam kibice Barcy, skąd to zwątpienie

1

Tutaj nie ma co trenować, tutaj trzeba dzwonić

4

@MesQueUnClub_87 Detektyw 1 sezon, cudo

0

@BarcaInfo bombele potrafi lepiej!!!

1

@Janiama napisałem czysta prawdę, oznaczanie nie jest nielegalne.

6

@barcelonaLM nie tylko, są osoby jak @Janiama którzy ślepo wierzą, że PO jest najlepszą partią na rynku xDDD

1

@bartek00717 A więcej szczegółów?

0

@Gargamel01 dobra cichutko tam bo zaraz znowu komentarz usuniesz

2

@Gargamel01 tak, a wiesz czemu? Bo mogę

17

Chciałem tylko powiedzieć, że po 3 miesiącach całkowitego braku kontaktu z dziewczyną zeszliśmy się.
Wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki? Czy wyjdzie? Nie wiem
Oboje byliśmy wrakami ludźmi, każdy z nas czekał tylko na kontakt drugiej osoby z najmniejszym sygnałem.
Po co to piszę? Bo mogę.
Odżyłem, nie gnije już wewnętrzne, 3 miesiące dryfowania samotnie po morzu pełnym fal by w końcu powrócić do tego jedynego portu, byłej narzeczonej.
Życzę wszystkim miłego dnia, roku, byście byli szczęśliwi.

0

@lucas/catalan jakie tutaj są kryteria?

0

@kenneth99 byczku masz jakieś fajne źrodełko gdzie sobie lukne na to dzieło? wieesz o co chodzi

0

Ale meczycho!!!

0

Adama Traore!!!! Genialny

0

Ależ świetny mecz City z Wolves, bardzo dynamiczne spotkanie.

3

Ten Traore wygląda jakby był jakimś koksem xD Do rugby z nim

1

@marcin000019 Jak rok 2006/7 to proponuje Grande Punto. Mają silniki 1.4 95km z 6 biegami! Ładnie to idzie z gazem.

15

Ale bym zobaczył jak taki Sterling pod skrzydłami naszego stratega cofa się w rozwoju i kończy jak jakiś Cuenca czy Tello xD

8

@Criss18Barca A ja karierę pykam od dnia premiery do teraz, jak mam wolny czas kilka meczyków karierki wpada i jestem bardzo zadowolony jak co roku

2

@Hushovt dla mnie tylko Milka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?