draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laskowski genialny humor xD Niedoszły lekarz na majku
0
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk profesor Kobayashi opublikował raport
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
67
Naukowcy udowodnili, że pies wachajacy 5 sekund kufer innego psa otrzymuje więcej prawdziwych informacji, niż człowiek oglądający całe fakty TVN
Zapraszam do dyskusji.
4
@Fanatyk666 możesz też przejąć pałeczkę klauna, życiowego nieudacznika, chodzącej porazki, podzielę się z Tobą jeśli chcesz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama odstaw już tą wóde
0
jak tam, nie oglądałem wczoraj meczu, jak zagrali nasze chłopaky pod skrzydłami naszego wirtuoza???
0
@draxidox nie no jest luz, super ekipa super trener
1
No i jak tam kibice Barcy, skąd to zwątpienie
1
Tutaj nie ma co trenować, tutaj trzeba dzwonić
4
@MesQueUnClub_87 Detektyw 1 sezon, cudo
0
@BarcaInfo bombele potrafi lepiej!!!
1
@Janiama napisałem czysta prawdę, oznaczanie nie jest nielegalne.
6
@barcelonaLM nie tylko, są osoby jak @Janiama którzy ślepo wierzą, że PO jest najlepszą partią na rynku xDDD
1
@bartek00717 A więcej szczegółów?
0
@Gargamel01 dobra cichutko tam bo zaraz znowu komentarz usuniesz
2
@Gargamel01 tak, a wiesz czemu? Bo mogę
17
Chciałem tylko powiedzieć, że po 3 miesiącach całkowitego braku kontaktu z dziewczyną zeszliśmy się.
Wchodzenie dwa razy do tej samej rzeki? Czy wyjdzie? Nie wiem
Oboje byliśmy wrakami ludźmi, każdy z nas czekał tylko na kontakt drugiej osoby z najmniejszym sygnałem.
Po co to piszę? Bo mogę.
Odżyłem, nie gnije już wewnętrzne, 3 miesiące dryfowania samotnie po morzu pełnym fal by w końcu powrócić do tego jedynego portu, byłej narzeczonej.
Życzę wszystkim miłego dnia, roku, byście byli szczęśliwi.
0
@lucas/catalan jakie tutaj są kryteria?
0
@kenneth99 byczku masz jakieś fajne źrodełko gdzie sobie lukne na to dzieło? wieesz o co chodzi
0
Ale meczycho!!!
0
Adama Traore!!!! Genialny
0
Ależ świetny mecz City z Wolves, bardzo dynamiczne spotkanie.
3
Ten Traore wygląda jakby był jakimś koksem xD Do rugby z nim
1
@marcin000019 Jak rok 2006/7 to proponuje Grande Punto. Mają silniki 1.4 95km z 6 biegami! Ładnie to idzie z gazem.
15
Ale bym zobaczył jak taki Sterling pod skrzydłami naszego stratega cofa się w rozwoju i kończy jak jakiś Cuenca czy Tello xD
8
@Criss18Barca A ja karierę pykam od dnia premiery do teraz, jak mam wolny czas kilka meczyków karierki wpada i jestem bardzo zadowolony jak co roku
2
@Hushovt dla mnie tylko Milka