drwal67
Dołączył/a: marzec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja się cieszę z tego,że 22 marca będę na El Classico. Spałniają się moje marzenia. W zeszłym roku byłem na Santiago Bernabeu na meczu z Ossasuną , a teraz Camp Nou. A co do finału - trzeba uważać od początku, jak najszybciej strzelić dwie bramki i uważać. Nie można pozwolić im grać.