dulii&HalaMadrid
Dołączył/a: listopad 2011
gliwice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fcbfcbfcb10 fcb
Moim zdaniem ten mecz wygracie, ale łatwo wam nie będzie :P
0
rubasz
Uwierz mi, że widziałem na tej stronie już o wiele wiele więcej podobnych komentarzy ;]
A co do Ronaldo sam się niekiedy śmieje z jego wypowiedzi. Chociaż sam powinieneś przyznać, że ostatnio się wypowiada bardziej obiektywnie :P
I wasi zawodnicy też nie są święci. Pique,Pinto,Keita,Villa i paru innych za każdym razem obrażają Real i mówią, ile to oni są lepsi od nich
0
Teraz to Real Madryt ma silniejszy zespół, co nie znaczy, że Barca jest o wiele gorsza. Los Blancos są już teraz bardziej zgrani niż w poprzednim sezonie, a Barca gra swoje cały czas od kilku lat, co już większość trenerów wyłapało. Musicie coś zmienić w swojej grze ;)
Sandu!
Powiadasz, że każda passa ma swój koniec. Moim zdaniem właśnie się skończyła era Barcelony, czas na Madryt :)
alexx6
Widze, że pewność siebie nie opuszcza ;] Jesteście straszni pewni siebie, co już się powoli odbija ...
Pozdro dla normalnych kibiców
0
JimMorrisonFCB
Co ty gadasz ? REAL MA SĘDZIÓW PO SWOJEJ STRONIE ?! hahahahahahaha :D Widze, że ktoś tu żadnych GD nie obejrzał ^^
0
Widze, że pewny jest ten wasz Villa. Ciekawe co będzie mówił po GD. Wasza pewność siebie przy teraźniejszej grze jest niemożliwa -.-
0
Już taktyke barcelony wszyscy znają, powinni zwolnić Guardiole i nabrać świeżej krwi :) Hiszpania się upodobniła do stylu blaugrany i teraz już nie grają tak jak na ME. Wywalczone MŚ w 2010 roku to były resztki pozostałe przez Aragonesa.
0
Ilona, uwierz mi, ja szanuje Real Madryt i Barcelone, ale jak się kłócę z tym dziadem, to nie wytrzymuje -.-
0
Gdyby taki charakter miał Mourinho to by nikt nie miał wątpliwości, że jest najlepszym na świecie ...
0
Nom, ten culeson to żałosny człowiek jest ;o
0
No i bardzo fajna jedenastka :) Tylko bramkarz mi nie bardzo pasuje, ale tylko taka mała uwaga :P
0
ha ha ha ha ale to było śmieszne :D Normalnie posade w familiadzie masz zapewnioną :D
Btw- Chyba ktoś tu zapomniał o porażce w Copa del Rey ^^
0
A tak w ogóle kto ci powiedzial, ze Portugalia sie nie zakwalifikowala do ME ? ;>
0
culeson
Co ty myślisz, że Messi grał cały turniej świetnie i nie zmarnował żadnej setki ?? Mylisz się, to on najwięcej piłek zmarnował. To jak gadasz na temat piłkarzy Realu to to jest chore. I ty masz niby do nich szacunek... Jesteś śmieszny :*
tomfif
Być może odejdzie, ale tylko wtedy, gdy zgarnie wszystko w Realu. On nie jest typem człowieka, który się poddaje, wierz mi ;]
A dlaczego on nie będzie wiecznie w Realu ? Bo szuka nowych wyzwań w innych klubach ...
Mam wiedzę 15latka ? Możliwe, ale umiem się obiektywnie wypowiedzieć i docenić klasę rywala. A takie zakompleksione dziecko nie będzie mnie w niczym utwierdzać ;]
0
hahahahahaha a za to messi był jedynym zawodnikiem, który grał jako jedyny bardzo dobrze i w ogóle nie zmarnował żadnej setki tak ? haha ktoś tu nie oglądał copa america. Messi dużo chciał, dużo starał się robić, chciał grać indywidualnie i przez to jego rep. została skarcona.
0
tomfif
To tak jakby porównywać CR7 z Messim.
Mourinho pokonał barcelonę, podczas gdy ta miała o wiele lepszych zawodników. ( Chodzi mi o czasy w Interze )
Za to Guardiola już trzy razy z rzędu wygrywa lige, i dwa razy wygrał LM. Naprawdę bardzo trudno ich porównać.
0
Widze ktoś tu się denerwuje ^^
Zakompleksione dziecko na punkcie barcy i messim, nadal czekam na odpowiedź dotyczącą "dlaczego messi jest zupełnie innym zawodnikiem w kadrze"
Z tobą dyskusja nie ma najmniejszego sensu, bo nigdy nie przyznasz racji kibicowi Realu. Dziękuję, dobranoc.
0
tomfif
To tak samo jakby nasi nie grali bez Di Marii, Alonso czy też Ozila. Każda drużyna ma jakąś gwiazdę w swojej drużynie. Dlatego dany zespół musi to wykorzystać nie ? ;)
culeson
Iniesta,Xavi nie grają tak samo bez Messiego ? No weź ty mnie nie rozśmieszaj :D Jakby nie było messiego to ktoś inny by żył z ich podań ;]
Cały świat ? hahahahaha widać jaki masz kompleks na punkcie barcelony. Może tak nie jest ? To powiedz mi, dlaczego Messi nie gra tak samo w rep. argentyny co w blaugranie hmm ?
0
My za to mamy Alonso, Ozila i Kake.
Zawodnicy których wymieniłeś są tak naprawdę najważniejszymi zawodnikami barcelony. Bez nich messi,villa czy pedro nie graliby tak jak grają teraz.
0
culeson
Ja prowokowałem ? Ja prowokowałem ? Jesteś tego pewny ? Nie rzucam tutaj błotem. Ja nie traktuje tego tak, że "Real rzondzi, a barca to gówno" . Ja mam szacunek do obu klubów.
Jedynie troche prowokacyjny tekst rzuciłem, kiedy napisałem, że zawsze musicie zwalić na coś porażkę, chociaż w moim przekonaniu to jest prawdą.
tomfif
Myślę, że bez Ronaldo też byśmy mogli dać rade. My mamy wspaniały zespół i szeroką kadrę, choć nie ukrywam, że CR7 jest jednym z najważniejszych zawodników Królewskich i jego strata by osłabiła zespół.
0
culeson
Pokaż mi gdzie :)
tomfif
To każdy wie, że messi bez barcelony jest zupełnie innym piłkarzem.
0
No na razie nie widziałem żadnej obiektywnej wypowiedzi w twoim wykonaniu.
I czekam na odpowiedź pt. " Kiedy dałem bezsensowny komentarz " :*
0
culeson
Wiesz, żyjemy w wolnym świecie, nikt mu nie zabroni tak gadać. Dlatego Mourinho jest specyficznym trenerem, zawsze mówi to co myśli, mówi wprost. Ja takich ludzi szanuje.
I mi nie mów, że w waszej kadrze nikogo takiego nie ma. Valdes,Pique,Alves,Keita,Villa, Mascherano. Oni też święci nie są. Zauważyłeś, że jest ich więcej niż ludzi związanych z Realem ? Jesteś zapatrzony w swój klub, nigdy nie będziesz obiektywny.
Ja ci jeszcze nie odpowiedziałem ? Mylisz się ;] Ja już to zrobiłem, czekam teraz na ciebie.
0
arekbsowa
Dokładnie. Zgadzam się w 99 %, bo nie zgadzam się co do messiego :P
Te trzy punkty przewagi to tyle co nic. Wystarczy jedno potknięcie Realu i już wskakujecie na fotel lidera. Widze, że jednak są tu jacyś obiektywni kibice ^^
0
culeson
haha znowu zaczynasz :D
Uwielbiam takich jak ty. Raz barce skrzywdzili sędziowie to już do końca życia będziecie to wypominać nie ? Powiedz mi, ile razy to wam pomogli sędziowie. Na pewno tego będzie więcej
0
Według mnie Xavi jest najlepszym piłkarzem Barcelony. To dzięki niemu gra barcy się układa. On razem z Iniestą cały czas rozgrywają akcje. Bez nich barcelona nie była by taka dobra.
Zmieniając temat
Xavi ma tak zmienne wypowiedzi, że po prostu nie mogę w to uwierzyć. Raz chwali Real itd, a za tydzień wytyka im wszystkie błędy. Czegoś tu nie rozumiem :P
0
Przepiękna bramka Iniesty. Ostatnio jest w formie, mam nadzieję, że w grudniu już taki nie będzie :D
0
messi sressi
naprawdę idź człowiecze z tej strony, niszczysz reputację nam, kibicom Realu.
0
Xavi6:)
No i gitara ;) Nie przyszedłem tu jak większość uważa, żeby prowokować, ale podyskutować ;) Taka mała różnica.
0
Tak dla jaj.
A szczerze to po to, żeby podyskutować z normalnymi kibicami ;]
dybo
hue hue a gdybyś dostał ofertę z Realu to byś poleciał tam jak piesek krzycząc kocham Real.
Fajnie tak mówić o jednym z najlepszych klubów w historii futbolu ? ;>
P.S. Jest tu gdzieś Barca4-ever z Losblancos.pl ? :D
Współczuje ci niektórych kolegów ^^
0
Nic nie pisałem w meczu z Viktorią ? Jesteś tego pewien ? Przeczytaj sobie jeszcze raz komentarze, bo o ile się nie mylę dodałem ich nawet dwa. Gratulując zwycięstwa i to, że chciałbym, aby Real i Barca spotkali się w finale. Ja nie prowokuje, ja tylko mówię, że trzeba się czasem przyznać do słabszej gry.
Może Real jako tako szanujesz, ale zdanie kibiców przeciwnej drużyny NIE.