0

fcbfcbfcb10 fcb
Moim zdaniem ten mecz wygracie, ale łatwo wam nie będzie :P

0

rubasz
Uwierz mi, że widziałem na tej stronie już o wiele wiele więcej podobnych komentarzy ;]
A co do Ronaldo sam się niekiedy śmieje z jego wypowiedzi. Chociaż sam powinieneś przyznać, że ostatnio się wypowiada bardziej obiektywnie :P
I wasi zawodnicy też nie są święci. Pique,Pinto,Keita,Villa i paru innych za każdym razem obrażają Real i mówią, ile to oni są lepsi od nich

0

Teraz to Real Madryt ma silniejszy zespół, co nie znaczy, że Barca jest o wiele gorsza. Los Blancos są już teraz bardziej zgrani niż w poprzednim sezonie, a Barca gra swoje cały czas od kilku lat, co już większość trenerów wyłapało. Musicie coś zmienić w swojej grze ;)
Sandu!
Powiadasz, że każda passa ma swój koniec. Moim zdaniem właśnie się skończyła era Barcelony, czas na Madryt :)
alexx6
Widze, że pewność siebie nie opuszcza ;] Jesteście straszni pewni siebie, co już się powoli odbija ...
Pozdro dla normalnych kibiców

0

JimMorrisonFCB
Co ty gadasz ? REAL MA SĘDZIÓW PO SWOJEJ STRONIE ?! hahahahahahaha :D Widze, że ktoś tu żadnych GD nie obejrzał ^^

0

Widze, że pewny jest ten wasz Villa. Ciekawe co będzie mówił po GD. Wasza pewność siebie przy teraźniejszej grze jest niemożliwa -.-

0

Już taktyke barcelony wszyscy znają, powinni zwolnić Guardiole i nabrać świeżej krwi :) Hiszpania się upodobniła do stylu blaugrany i teraz już nie grają tak jak na ME. Wywalczone MŚ w 2010 roku to były resztki pozostałe przez Aragonesa.

0

Ilona, uwierz mi, ja szanuje Real Madryt i Barcelone, ale jak się kłócę z tym dziadem, to nie wytrzymuje -.-

0

Gdyby taki charakter miał Mourinho to by nikt nie miał wątpliwości, że jest najlepszym na świecie ...

0

Nom, ten culeson to żałosny człowiek jest ;o

0

No i bardzo fajna jedenastka :) Tylko bramkarz mi nie bardzo pasuje, ale tylko taka mała uwaga :P

0

ha ha ha ha ale to było śmieszne :D Normalnie posade w familiadzie masz zapewnioną :D
Btw- Chyba ktoś tu zapomniał o porażce w Copa del Rey ^^

0

A tak w ogóle kto ci powiedzial, ze Portugalia sie nie zakwalifikowala do ME ? ;>

0

culeson
Co ty myślisz, że Messi grał cały turniej świetnie i nie zmarnował żadnej setki ?? Mylisz się, to on najwięcej piłek zmarnował. To jak gadasz na temat piłkarzy Realu to to jest chore. I ty masz niby do nich szacunek... Jesteś śmieszny :*
tomfif
Być może odejdzie, ale tylko wtedy, gdy zgarnie wszystko w Realu. On nie jest typem człowieka, który się poddaje, wierz mi ;]
A dlaczego on nie będzie wiecznie w Realu ? Bo szuka nowych wyzwań w innych klubach ...
Mam wiedzę 15latka ? Możliwe, ale umiem się obiektywnie wypowiedzieć i docenić klasę rywala. A takie zakompleksione dziecko nie będzie mnie w niczym utwierdzać ;]

0

hahahahahaha a za to messi był jedynym zawodnikiem, który grał jako jedyny bardzo dobrze i w ogóle nie zmarnował żadnej setki tak ? haha ktoś tu nie oglądał copa america. Messi dużo chciał, dużo starał się robić, chciał grać indywidualnie i przez to jego rep. została skarcona.

0

tomfif
To tak jakby porównywać CR7 z Messim.
Mourinho pokonał barcelonę, podczas gdy ta miała o wiele lepszych zawodników. ( Chodzi mi o czasy w Interze )
Za to Guardiola już trzy razy z rzędu wygrywa lige, i dwa razy wygrał LM. Naprawdę bardzo trudno ich porównać.

0

Widze ktoś tu się denerwuje ^^
Zakompleksione dziecko na punkcie barcy i messim, nadal czekam na odpowiedź dotyczącą "dlaczego messi jest zupełnie innym zawodnikiem w kadrze"
Z tobą dyskusja nie ma najmniejszego sensu, bo nigdy nie przyznasz racji kibicowi Realu. Dziękuję, dobranoc.

0

tomfif
To tak samo jakby nasi nie grali bez Di Marii, Alonso czy też Ozila. Każda drużyna ma jakąś gwiazdę w swojej drużynie. Dlatego dany zespół musi to wykorzystać nie ? ;)
culeson
Iniesta,Xavi nie grają tak samo bez Messiego ? No weź ty mnie nie rozśmieszaj :D Jakby nie było messiego to ktoś inny by żył z ich podań ;]
Cały świat ? hahahahaha widać jaki masz kompleks na punkcie barcelony. Może tak nie jest ? To powiedz mi, dlaczego Messi nie gra tak samo w rep. argentyny co w blaugranie hmm ?

0

My za to mamy Alonso, Ozila i Kake.
Zawodnicy których wymieniłeś są tak naprawdę najważniejszymi zawodnikami barcelony. Bez nich messi,villa czy pedro nie graliby tak jak grają teraz.

0

culeson
Ja prowokowałem ? Ja prowokowałem ? Jesteś tego pewny ? Nie rzucam tutaj błotem. Ja nie traktuje tego tak, że "Real rzondzi, a barca to gówno" . Ja mam szacunek do obu klubów.
Jedynie troche prowokacyjny tekst rzuciłem, kiedy napisałem, że zawsze musicie zwalić na coś porażkę, chociaż w moim przekonaniu to jest prawdą.
tomfif
Myślę, że bez Ronaldo też byśmy mogli dać rade. My mamy wspaniały zespół i szeroką kadrę, choć nie ukrywam, że CR7 jest jednym z najważniejszych zawodników Królewskich i jego strata by osłabiła zespół.

0

culeson
Pokaż mi gdzie :)
tomfif
To każdy wie, że messi bez barcelony jest zupełnie innym piłkarzem.

0

No na razie nie widziałem żadnej obiektywnej wypowiedzi w twoim wykonaniu.
I czekam na odpowiedź pt. " Kiedy dałem bezsensowny komentarz " :*

0

culeson
Wiesz, żyjemy w wolnym świecie, nikt mu nie zabroni tak gadać. Dlatego Mourinho jest specyficznym trenerem, zawsze mówi to co myśli, mówi wprost. Ja takich ludzi szanuje.
I mi nie mów, że w waszej kadrze nikogo takiego nie ma. Valdes,Pique,Alves,Keita,Villa, Mascherano. Oni też święci nie są. Zauważyłeś, że jest ich więcej niż ludzi związanych z Realem ? Jesteś zapatrzony w swój klub, nigdy nie będziesz obiektywny.
Ja ci jeszcze nie odpowiedziałem ? Mylisz się ;] Ja już to zrobiłem, czekam teraz na ciebie.

0

arekbsowa
Dokładnie. Zgadzam się w 99 %, bo nie zgadzam się co do messiego :P
Te trzy punkty przewagi to tyle co nic. Wystarczy jedno potknięcie Realu i już wskakujecie na fotel lidera. Widze, że jednak są tu jacyś obiektywni kibice ^^

0

culeson
haha znowu zaczynasz :D
Uwielbiam takich jak ty. Raz barce skrzywdzili sędziowie to już do końca życia będziecie to wypominać nie ? Powiedz mi, ile razy to wam pomogli sędziowie. Na pewno tego będzie więcej

0

Według mnie Xavi jest najlepszym piłkarzem Barcelony. To dzięki niemu gra barcy się układa. On razem z Iniestą cały czas rozgrywają akcje. Bez nich barcelona nie była by taka dobra.
Zmieniając temat
Xavi ma tak zmienne wypowiedzi, że po prostu nie mogę w to uwierzyć. Raz chwali Real itd, a za tydzień wytyka im wszystkie błędy. Czegoś tu nie rozumiem :P

0

Przepiękna bramka Iniesty. Ostatnio jest w formie, mam nadzieję, że w grudniu już taki nie będzie :D

0

messi sressi
naprawdę idź człowiecze z tej strony, niszczysz reputację nam, kibicom Realu.

0

Xavi6:)
No i gitara ;) Nie przyszedłem tu jak większość uważa, żeby prowokować, ale podyskutować ;) Taka mała różnica.

0

Tak dla jaj.
A szczerze to po to, żeby podyskutować z normalnymi kibicami ;]
dybo
hue hue a gdybyś dostał ofertę z Realu to byś poleciał tam jak piesek krzycząc kocham Real.
Fajnie tak mówić o jednym z najlepszych klubów w historii futbolu ? ;>

P.S. Jest tu gdzieś Barca4-ever z Losblancos.pl ? :D
Współczuje ci niektórych kolegów ^^

0

Nic nie pisałem w meczu z Viktorią ? Jesteś tego pewien ? Przeczytaj sobie jeszcze raz komentarze, bo o ile się nie mylę dodałem ich nawet dwa. Gratulując zwycięstwa i to, że chciałbym, aby Real i Barca spotkali się w finale. Ja nie prowokuje, ja tylko mówię, że trzeba się czasem przyznać do słabszej gry.
Może Real jako tako szanujesz, ale zdanie kibiców przeciwnej drużyny NIE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?