dulii&HalaMadrid
Dołączył/a: listopad 2011
gliwice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajj świetny bramkarz. Niełatwo jest nie wpuścić gola przez 896 minut :) Gratki.
Myślę, że trofeo Zamora będzie jeszcze ciekawsze niż trofeo Pichichi :D
0
To jest bezsensowny komentarz ? Czyż nie opisałem tam prawdy ? ;>
0
A ja nadal czekam na pokazanie mojego bezsensownego komentarza :)
0
No jakoś po twoich komentarzach tego nie widać.
0
Wiesz, dyskutuje o wiele więcej na stronie Realu Madryt i jestem tam szanowanym kibicem, również przez OBIEKTYWNYCH, podkreślam obiektywnych kibiców barcelony. Dyskusja z takim dzieckiem jak ty nie ma sensu, powinienem dawno ją zakończyć, ale wtedy byś się dowartościował, że wygrałeś dyskusje, chociaż wcale tak by nie było ;]
Nie próbuje zabłysnąć, tylko podyskutować z normalnymi kibicami szanującym oba kluby ;]
0
A co to ma znaczenie przy ciele ? Jeszcze powiesz mi, że była taka zasada, że ręki nabitej się nie odgwizduje ?
0
yy przepraszam, nie było spalonego bojana czy też jego ręki, ale bramki nie powinno i tak być. Bo to Toure dotknął piłkę ręką ;] Też tego nie widzisz ? ;>
0
Real "Lepsz"
Wiesz, wstyd mi trochę za takich kibiców Realu ... Właśnie tacy nam obniżają zdanie o nas ... Fajnie, że jesteś za Realem, ale po co to prowokowanie ? :)
Nie zwracajcie na niego uwagi.
0
Fajnie mówić tak o kimś, komu się nie dorasta do pięt co ? ;>
Przed meczem miał dostać żółtą ? Za to, że miał powstrzymywać barcelone ? :D Weź się rozpędź i walnij z całej siły głową o ścianę. Chociaż w twoim przypadku i tak już to nie pomoże ...
0
culeson,
hahahahahaha prawidłowo zdobyta bramka ? :D Weż ty mnie nie rozśmieszaj :D Oczywiście nie zauważyłeś, że Bojan pomógł sobie ręką i jak się nie mylę był na minimalnym spalonym ?
W rewanżu akurat sędzia pomógł barcie, wyrzucając niesłusznie Motte za pomizianie po twarzy busquetsa ;] To w pierwszym spotkaniu padła niesłuszna bramka dla Interu i niepodyktowanie karnego na zawodniku barcelony. Widać twój potencjał culeson :D
0
Ilona
A wyrzucenie najważniejszego gracza na boisku za to, że nawet nie dotknął alvesa to było sprawiedliwe ? Rozumiem, żółta kartka, wejście nakładką, ale on go nawet nie dotknął ! I może tam nie była wina sędziego, bo to były centymetry i mogło mu się wydawać, że był faul, ale tylko i wyłącznie przez aktorstwo Alvesa. Gdyby grał jak mężczyzna, to by nie upadł na murawę jakby miał złamaną nogę.
Z Interem to przyznam, że sędzia pomógł w pierwszym spotkaniu trochę gospodarzom. Ale to był tylko jeden mecz w którym katalończycy zostali oszukani, większość jest na korzyść barcy.
culeson
marne sześć lat ? :D Ty nawet pewnie tylu nie masz :P
0
Miczek1
Dokładnie. Jeszcze nieraz Real i Barca stracą punkty. Wystarczy, że wygracie w Gran Derbi, i już będziecie liderami. Mam nadzieję, że wam się to nie uda :D
culeson
Nie bawisz się w takie rzeczy bo nie umiesz tego udowodnić co ?? Masz żałosne argumenty.
0
Ostatni komentarz. Przepraszam ;)
Masz rację ? W czym ? Wiesz lepiej ode mnie ? Dalej czekam na przykład, kiedy dodałem idiotyczny komentarz.
Realowi nie kibicuje od piętnastu lat ;)
Przyjście Ramosa. Mówi ci to coś ?
0
I nie jestem taki popieprzony jak ty, że sam sobie oceniam komentarze :}
I kończę tą 'dyskusje' jeżeli tak można ją nazwać, bo nie chce być nagrodzony OST czy Banem. Dziękuję
0
hahah chciałbym abyś zauważył, że zalogowałem się na tej stronie niedawno i to jak wygraliście z Viktorią Pilzno ;]
Chyba wiem dlaczego tak zapamiętałeś ten dzień. Początek kibicowania barcelonie ? ;>
0
hahahahaha nie będą z tobą dyskutować, bo wiem, że to nie będzie miało najmniejszego sensu :D
Jakbyś chciał wiedzieć, ja nie przeszedłem na Real jak CR7 przyszedł, tak jak ty gdy barca zaczęła kibicować.
Brednie na stronie odwiecznego rywala ? Podaj przykład, jeżeli takowy napisałem.
Po takich komentarz rozpoznaje się kibica. Wybacz, ale ty nim nie jesteś, nie byłeś i nigdy nim nie będziesz. Pozdro
0
culeson
Ale ty jesteś jebnięty. Współczuje wam takich kibiców.
0
KacperFCB
A nie ? Każde potknięcie głównego rywala jest porażką. Przecież o sukcesie na koniec sezonu decydują małe punkty...
Ilona
Zauważ, że pretensje Mourinho są praktycznie zawsze uzasadnione... Chyba nie powiesz mi, że Ligę mistrzów w tym roku wygraliście bez pomocy sędziów ?
Owszem, Mourinho też powinien się wstrzymać z takimi komentarzami, bo błędy sędziowskie to jedna z elementów futbolu...
0
Catalunya2011
Oj jak ja już się nie mogę doczekać pierwszych w tym sezonie derbów ;D Emocje będą nie z tej ziemi.
0
Ilona
Wybacz, mój błąd.
Ale jakby nie patrząc i dla was i dla nas remis w lidze jest jak porażka ;)
0
Marin(VEB)
Wiesz, dobra drużyna z wszystkimi w każdych warunkach powinna wygrać :D
RMCFMADRID
Jest wiele tutaj takich kibiców typu "Barca rzondzi, a real to guwno"
Ale znam też paru naprawdę obiektywnych kibiców, którzy potrafią na poziomie poprowadzić dyskusję
0
Marin(VEB)
Boisko dla obu zespołów było takie same. Po prostu mieliście słabszy dzień, każdemu się to zdarza. Ale nikt z was tego nie przyzna.
Nie szukam niepotrzebnej napinki tylko mówię, że trochę pokory by wam się przydało ...
0
Zawsze musicie na coś zwalić porażkę. Nie umiecie przyznać, że w danym dniu graliście bardzo słabo i na wygraną nie zasłużyliście. Raz to za dużo błota, drugi raz piłka wodna, trzeci raz za wysoka trawa. Weźcie się ogarnijcie.
Pozdro dla normalnych.
0
Swoją drogą CR7 też zaliczył jubileusz strzelając setną bramkę dla Realu, który też awansował do 1/8 finału ^^
Gratuluję awansu, i mam nadzieję, że wyjdziecie z pierwszego miejsca w grupie. Musimy spotkać się w finale :D
0
Nigdy go nie lubiłem. Fajnie tak mówić do trenera, który osiągnął najwięcej w Barcelonie ? Phi. Człowiek bez szacunku. Nie powiodło mu się u was to od razu zwala winę na Guardiole. Po prostu byli lepsi od niego, nie umie tego zaakceptować ...