O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 30
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Żeby Messi z Ibrahimoviciem zagrali to będzie dobrze i żeby Messi grał na prawej pomocy, a nie brał się za rozgrywanie przez środek tak jak było w Kazaniu

0

Mecz z Interem będzie podobny do pierwszego meczu półfinałowego poprzedniego sezonu z Chelsea

0

wtedy miejsce w składzie by się zwolniło i może by on grał

0

Zawsze za najgorsze uznają albo pogodę albo sędziego

0

cosm1c_raver - też się nie ośmieszaj

nie chodziło mi o to że źle napisał jego nazwisko (nawet sam skopiowałem nazwisko z jego komentarza) tylko że uwzględnił go w składzie mimo tego że nie może grac w LM

Zobacz wszystkie

0

Zawsze za najgorsze uznają albo pogodę albo sędziego

0

Piękny mecz, piękna gra, w końcu dobry mecz zagrał Hleb. Henry próbował. 0:5 na wyjeździe i to nas zadawala .

Visca el Barca !!!

0

A po co u nas Diego ?

0

należy mu się

VEB!

0

Mecz z Interem będzie podobny do pierwszego meczu półfinałowego poprzedniego sezonu z Chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?