Żeby Messi z Ibrahimoviciem zagrali to będzie dobrze i żeby Messi grał na prawej pomocy, a nie brał się za rozgrywanie przez środek tak jak było w Kazaniu
nie chodziło mi o to że źle napisał jego nazwisko (nawet sam skopiowałem nazwisko z jego komentarza) tylko że uwzględnił go w składzie mimo tego że nie może grac w LM
Komentarze
0
Żeby Messi z Ibrahimoviciem zagrali to będzie dobrze i żeby Messi grał na prawej pomocy, a nie brał się za rozgrywanie przez środek tak jak było w Kazaniu
0
Mecz z Interem będzie podobny do pierwszego meczu półfinałowego poprzedniego sezonu z Chelsea
0
wtedy miejsce w składzie by się zwolniło i może by on grał
0
Zawsze za najgorsze uznają albo pogodę albo sędziego
0
cosm1c_raver - też się nie ośmieszaj
nie chodziło mi o to że źle napisał jego nazwisko (nawet sam skopiowałem nazwisko z jego komentarza) tylko że uwzględnił go w składzie mimo tego że nie może grac w LM
0
Zawsze za najgorsze uznają albo pogodę albo sędziego
0
Piękny mecz, piękna gra, w końcu dobry mecz zagrał Hleb. Henry próbował. 0:5 na wyjeździe i to nas zadawala .
Visca el Barca !!!
0
A po co u nas Diego ?
0
należy mu się
VEB!
0
Mecz z Interem będzie podobny do pierwszego meczu półfinałowego poprzedniego sezonu z Chelsea