0

Żeby Messi z Ibrahimoviciem zagrali to będzie dobrze i żeby Messi grał na prawej pomocy, a nie brał się za rozgrywanie przez środek tak jak było w Kazaniu

0

Mecz z Interem będzie podobny do pierwszego meczu półfinałowego poprzedniego sezonu z Chelsea

0

wtedy miejsce w składzie by się zwolniło i może by on grał

0

Zawsze za najgorsze uznają albo pogodę albo sędziego

0

cosm1c_raver - też się nie ośmieszaj

nie chodziło mi o to że źle napisał jego nazwisko (nawet sam skopiowałem nazwisko z jego komentarza) tylko że uwzględnił go w składzie mimo tego że nie może grac w LM

0

franek1234321- weź się nie kompromituj

Jaki Dmytro Chygrynskiy? I ty kibicujesz BARCELONIE?

0

powraca do swojej optymalnej formy ;) bardzo się z tego cieszę

0

Słaba skuteczność chociaż 6 bramek strzelili. Spokojnie mogło by być z 10.

0

Raczej ten news byłby pierwszy na fcbarca.com niż na primeradivision.pl więc to nie jest prawda.

0

A po co u nas Diego ?

0

Znowu real odpadnie z jakimś słabym ;p

0

Pewnie mu się nie chciało ;D

0

Valdés nie grał ?

0

Poza tematem: Czy będą oceny za mecz z Interem ?

0

Tylko przez tą kolejkę są liderami.

0

Ten wolny to był w meczu rewanżowym o SPH.

0

FC Barcelona - CSKA Moskwa - Dynamo Kijów - Unirea Urziceni

0

Jakby nie było karnego dla barcy to by Ibrahimović strzelił gola

0

TVP Sport

0

0

Messi powinien zagrać, a Ibrahimović ćwiczył na pełnych obrotach więc dlaczego ma nie zagrać?

0

Jak będzie grał Ibrahimović to wróci skuteczność.

0

Mi link działa tylko jeden

http://www.justin.tv/neo40_2

I z komentarzem w igol.fm

i gra gitara

Visca el BARCA !!!

0

Zauważyliście, że Dani Alves zmienił fryzurę ?

0

Zmieniło się trochę he he he ...

ale i tak będę odwiedzał tą stronę bo to najlepsza strona BARCELONY w Polsce

Visca el Barca!!!

Visca el Messi!!!

0

Piękny mecz, piękna gra, w końcu dobry mecz zagrał Hleb. Henry próbował. 0:5 na wyjeździe i to nas zadawala .

Visca el Barca !!!

0

Konrad1488

Chyba nie jesteś kibicem Barcy, jak piszesz że milito ma grać na rezerwie ;)))

Jakbyś nie wiedział to on ma kontuzję.

Visca el Barca!!!

Kocham Barce!!!

0

mmatteoo

A która grupa jest niby łatwiejsza?

Visca el Bsrca!!!

0

powinniśmy wyjść z grupy ;))))))))

0

należy mu się

VEB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?