O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik David Villa, Andrés Iniesta, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od coś około od 2004/2005 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 4808
  • Liczba komentarzy 128
  • Polecenia 137

Komentarze

0

Z Villarrealem powinni wygrać, ale Bayern pewnie do końca będzie cisnął w Lidze Mistrzów w końcu to Niemcy. Trzeba liczyć na Viktorie Pilzno z Interem. Ja stawiam Zwycięstwo, Zwycięstwo (ale pewnie i tak Inter awansuje), Remis z Atletico

0

Super zawodnik ogrywany w Lidze Europy, może za rok się przydać aby zdobyć ten elitarny puchar. No chyba ze trafimy na zespół typu Eintracht.

0

Jak za takie pieniądze odszedł to już mogli go gdzieś do Chin sprzedać na pewno daliby więcej.

0

Teraz jak Real wygrał to mecz z Villarrealem lepiej jakbyśmy przegrali. Może dzięki temu stracimy trenera i wolę aby Villarreal był na czwartym miejscu i grał za rok w Lidze Mistrzów. A liga i tak jest już przegrana.

0

Szkoda Barcelony ale został jeszcze Puchar Króla i za rok od nowa rozpoczyna się Gra o tron. A kto by chciał Mourinho na ławce Barcelony w końcu jest bez zatrudnienia i dalej jest niezłym trenerem mimo kilku słabych lat ale fakt że był trenerem Realu go deklasuje.

Zobacz wszystkie

9

Mam nadzieje że powróci stara dobra reprezentacja Hiszpanii która wygrywała Euro oraz Mundial

9

Barcelona niepotrzebnie pozbyła się Thiago rok temu i odejście Xaviego w tym roku nie byłoby problemem.

8

Higuaina jest warty 60 milionów ale chyba jenów

7

do Wisły Kraków by się przydał

5

Jak Real kupi Rodrígueza to popełni błąd za dużo będzie tam gwiazd (epoka galacticos powróciła) ale środek to w tym momencie mają zajebisty Isco, Modric, Kross nie wiadomo na kogo będzie stawiał trener może w tej sytuacji jak odchodzi Xavi dałoby się wyciągnąć Isco ale Real nam go nie odda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?