Z Villarrealem powinni wygrać, ale Bayern pewnie do końca będzie cisnął w Lidze Mistrzów w końcu to Niemcy. Trzeba liczyć na Viktorie Pilzno z Interem. Ja stawiam Zwycięstwo, Zwycięstwo (ale pewnie i tak Inter awansuje), Remis z Atletico
Teraz jak Real wygrał to mecz z Villarrealem lepiej jakbyśmy przegrali. Może dzięki temu stracimy trenera i wolę aby Villarreal był na czwartym miejscu i grał za rok w Lidze Mistrzów. A liga i tak jest już przegrana.
Szkoda Barcelony ale został jeszcze Puchar Króla i za rok od nowa rozpoczyna się Gra o tron. A kto by chciał Mourinho na ławce Barcelony w końcu jest bez zatrudnienia i dalej jest niezłym trenerem mimo kilku słabych lat ale fakt że był trenerem Realu go deklasuje.
Jak Real kupi Rodrígueza to popełni błąd za dużo będzie tam gwiazd (epoka galacticos powróciła) ale środek to w tym momencie mają zajebisty Isco, Modric, Kross nie wiadomo na kogo będzie stawiał trener może w tej sytuacji jak odchodzi Xavi dałoby się wyciągnąć Isco ale Real nam go nie odda.
Komentarze
0
Z Villarrealem powinni wygrać, ale Bayern pewnie do końca będzie cisnął w Lidze Mistrzów w końcu to Niemcy. Trzeba liczyć na Viktorie Pilzno z Interem. Ja stawiam Zwycięstwo, Zwycięstwo (ale pewnie i tak Inter awansuje), Remis z Atletico
0
Super zawodnik ogrywany w Lidze Europy, może za rok się przydać aby zdobyć ten elitarny puchar. No chyba ze trafimy na zespół typu Eintracht.
0
Jak za takie pieniądze odszedł to już mogli go gdzieś do Chin sprzedać na pewno daliby więcej.
0
Teraz jak Real wygrał to mecz z Villarrealem lepiej jakbyśmy przegrali. Może dzięki temu stracimy trenera i wolę aby Villarreal był na czwartym miejscu i grał za rok w Lidze Mistrzów. A liga i tak jest już przegrana.
0
Szkoda Barcelony ale został jeszcze Puchar Króla i za rok od nowa rozpoczyna się Gra o tron. A kto by chciał Mourinho na ławce Barcelony w końcu jest bez zatrudnienia i dalej jest niezłym trenerem mimo kilku słabych lat ale fakt że był trenerem Realu go deklasuje.
9
Mam nadzieje że powróci stara dobra reprezentacja Hiszpanii która wygrywała Euro oraz Mundial
9
Barcelona niepotrzebnie pozbyła się Thiago rok temu i odejście Xaviego w tym roku nie byłoby problemem.
8
Higuaina jest warty 60 milionów ale chyba jenów
7
do Wisły Kraków by się przydał
5
Jak Real kupi Rodrígueza to popełni błąd za dużo będzie tam gwiazd (epoka galacticos powróciła) ale środek to w tym momencie mają zajebisty Isco, Modric, Kross nie wiadomo na kogo będzie stawiał trener może w tej sytuacji jak odchodzi Xavi dałoby się wyciągnąć Isco ale Real nam go nie odda.