dzajo89
Dołączył/a: kwiecień 2013
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Villarrealem powinni wygrać, ale Bayern pewnie do końca będzie cisnął w Lidze Mistrzów w końcu to Niemcy. Trzeba liczyć na Viktorie Pilzno z Interem. Ja stawiam Zwycięstwo, Zwycięstwo (ale pewnie i tak Inter awansuje), Remis z Atletico
0
Super zawodnik ogrywany w Lidze Europy, może za rok się przydać aby zdobyć ten elitarny puchar. No chyba ze trafimy na zespół typu Eintracht.
0
Jak za takie pieniądze odszedł to już mogli go gdzieś do Chin sprzedać na pewno daliby więcej.
0
Teraz jak Real wygrał to mecz z Villarrealem lepiej jakbyśmy przegrali. Może dzięki temu stracimy trenera i wolę aby Villarreal był na czwartym miejscu i grał za rok w Lidze Mistrzów. A liga i tak jest już przegrana.
0
Szkoda Barcelony ale został jeszcze Puchar Króla i za rok od nowa rozpoczyna się Gra o tron. A kto by chciał Mourinho na ławce Barcelony w końcu jest bez zatrudnienia i dalej jest niezłym trenerem mimo kilku słabych lat ale fakt że był trenerem Realu go deklasuje.
0
Herb gorszy od herbów z lat poprzednich nie podoba mi się brak kontur w górnej części herbu wszystko się zlewa ale nie jest tak źle jak w Juventusie po zmianach
0
http://www.maniak.tv/kanal-1
9
Mam nadzieje że powróci stara dobra reprezentacja Hiszpanii która wygrywała Euro oraz Mundial
0
na pewno po mundialu nie bo tam siedział tylko na ławce
0
No tak ale jego akcje trochę spadły po niezbyt udanym sezonie ubiegłym.
1
Ja bym wymienił Dembele za Paulo Dybala ale czy Juve chciałoby Dembele mało prawdopodobne.
0
To powodzenia w Monaco tam pewnie więcej będzie grał może się rozwinie piłkarsko i do nas wróci.
0
ja miałem tak samo, ale ja polakom to już od kilku lat nie kibicuje
0
Szkoda tego transferu Rodrygo ale ile to już miało być nowych zawodników typu Neymar a 45 mln za zawodnika w wieku 17lat to spore ryzyko. To już druga przegrana naszego zarządu po nieudanym transferze Vinícius Júnior.
0
Oni nam wykupili Neymara a my mamy im płacić za DiMaria to już lepiej za darmo podebrać Ozila z Arsenalu.
0
Ozil byłby dobrym wzmocnieniem i trochę by zdenerwował sympatyków Realu w końcu to ich były zawodnik. Wszystko na plus
1
Myślałem że Denis będzie takim naszym Isco (w podobnym okresie został zakupiony i był to zawodnik o wysokich umiejętnościach) a jakoś mu na razie nie idzie i trener na niego nie stawia. Ja bym go jednak zostawił jeszcze do końca sezonu bo nie wiadomo jaka będzie atmosfero w zespole około czerwca może ktoś złapie jakąś kontuzje i Denis wpadnie do składu i jeszcze nie wiadomo czy trener utrzyma posadę ponieważ jeszcze w tym sezonie nic nie wygraliśmy a najważniejsza w rozgrywkach jest wiosna i przy graniu co trzy dni Denis będzie mógł grać więcej np w Pucharze Króla.
1
Taka jest prawda że Barcelona jeszcze nic nie wygrała a Real jeszcze nic nie przegrał a najważniejsze w tym momencie jest wyjście z grupy a w następnym etapie LM są mecze o być albo nie być.
1
ciekawie ile ludzi przyjdzie na prezentację nowego cracka w końcu to transfer stulecia
1
może będzie dopuszczony na rewanż i strzeli hat tricka
0
co tu pisać brak udanych transferów przez ostatnie lata a wychowankowie to już nie to co kiedyś i są tego efekty.
0
No to Barcelona zrobiła transfer stulecia za zawodnika który ma 29 lat i zero sukcesów w europejskiej lidze tyle zapłaciła to już mogła kupić z Wisły Kraków Patryka Maleckiego
0
Oby PSG w Lidze Mistrzów trafili na Bayern i zobaczymy ile są warci po tych swoich transferach
0
Fajnie by było gdyby informacja czy Neymar został lub odszedł była podana do jutra ponieważ o superpuchar gramy w 13 i mamy około dwa tygodnie na zakup jego zmiennika
0
Nie sądziłem że ankieta będzie tak wyrównana
0
masz rację dla ekonomistów nie ma słowa niemożliwe
0
jeżeli to prawda z Neymarem to nie można go na siłę trzymać ale te dwie bramki w ostatnich minutach z PSG dały dużo radości. Również za pieniądze uzyskane z transferu można ciekawych zawodników zakupić np: Dybala, już nie tacy zawodnicy odchodzili z Barcelona np Ronaldinho i jakoś Barcelona dalej jest w czołówce europejskiego futbolu.
0
Jak kończył się sezon to miały być wielkie zmiany i transfery a tu od kilku dniu sago wokół Paulinho
0
wszystkich utalentowanych zawodników nie jesteśmy wstanie kupić, ale z tymi pensjami to już powariowali gościu bez matury, bez studiów a już milioner
0
Jeżeli sztab szkoleniowy uważa że jest to przyszłościowy zawodnik to albo wypożyczyć albo sprzedać z klauzurą pierwokupu