0

tu masz racje zostało nam tylko wygrać w niedziele a jak się nie uda to czekać na nowy sezon i oczywiście zdobyć Puchar Króla. Nie da się przecież co roku wygrywać wszystkiego

0

Mam teraz nadzieje że Real zostanie troch pomęczony w środę z Bayernem i będzie miał mniej sił na ligę

1

Fajna reklama na dole w Marce, widzę że w Madrycie maja problem z erekcją

0

Mam nadzieje że ściągną jakiegoś pomocnika teraz albo na wiosnę bo po odejściu Xaviego, Fabregasa kupili Rakitica i Arde ale z nim nie wiadomo w jakiej będzie formie po tak długiej przerwie. Fajny byłby Koke albo Isco (ale to mało prawdopodobne).

0

Komentarz usunięty

0

Pedro wchodzi w taki wiek że to jest ostatnia szansa na zarobienie na nim bo za rok lub dwa nikt za 29 latka nie da 30 milionów.

0

jak Barcelona wygra lub zremisuje bramkowo we wtorek ze City to nikt nie będzie pamiętał o porażce, chociaż te trzy punkty mogą zawarzyć o lidze zwłaszcza w tak decydującej fazie rozgrywek. Teraz musimy liczyć na innych. Może Elche urwie chociaż Realowi 2 punkty.

1

nie wieże aby Leo odszedł a nawet jak by odszedł i dostalibyśmy za niego na pewno niezłą sumkę to i tak jej nie będziemy mogli wydać w następnym okienku transferowym bo mamy zakaz

1

szkoda zawodnika, miało być wzmocnienie a jest problem po tak długiej kontuzji jego forma będzie stało pod dużym znakiem zapytania, oby jak najszybciej wrócił do treningów

0

dla klubu byłoby to dobre rozwiązanie ponieważ potrzebujemy na transfery, a Messi robi się już coraz starszy i za parę lat dostaniemy za niego około 30 mln jak za Ronaldinho i Zlatana. A poza tym futbol to biznes i jakby ktoś dał za Messiego 250 mln to nie mam dla niego sentymentów. Przecież on ma już 27 lat za trzy lata jego cena spadnie do 40 mln .

0

skoda przegranej ale w końcu to nie jest jeszcze koniec sezonu, niekiedy lepiej jest przegrać na początku sezonu by na koniec coś wygrać

0

Fifa pewnie chce dostać jakieś pieniądze pod stołem

1

fajnie jak by zagrał u nas ale on będzie wolał grać a nie grzać ławkę w Onecie jest artykuł ze będzie grał w QPR ale to są spekulacjehttp://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/ronaldinho-gaucho-zagra-w-premier-league/m97p0

7

do Wisły Kraków by się przydał

2

nie takiego obrońcy się spodziewałem ale lepsze to już nic, mam nadzieje że w tym roku nie będziemy mieli już takiego problemu z obrona z lepszymi drużynami

1

dlaczego, przecież zubi mówił ze nie przewiduje transferu pomocnika jeżeli Xavi zostanie ale jak odejdzie to może kogoś kupią

1

jak znam życie Isco pójdzie do Angli

9

Barcelona niepotrzebnie pozbyła się Thiago rok temu i odejście Xaviego w tym roku nie byłoby problemem.

1

ja bym wolał Isco tymbardziej ze real kupił Krosa i będzie miał probremy z grą

5

Jak Real kupi Rodrígueza to popełni błąd za dużo będzie tam gwiazd (epoka galacticos powróciła) ale środek to w tym momencie mają zajebisty Isco, Modric, Kross nie wiadomo na kogo będzie stawiał trener może w tej sytuacji jak odchodzi Xavi dałoby się wyciągnąć Isco ale Real nam go nie odda.

1

zarząd sprzedał Alexisa i kupił Suareza (wiem ze jeszcze nie ma oficjalnego potwierdzenia) po to by wygrać następne wybory. Mam nadzieje że je nie wygrają ale nie chciałbym by konsekwencja tego był słaby sezon. Poza tym nie sądze by Alexis zgodził się na role zmiennika o ile Suarez przystosuje się do stylu gry Barcelony

1

jupi nie mogę się doczekać jego gry w Barcelonie jeszcze obrońca i jest ok

1

1

Hummels byłby dobrym wzmocnieniem ale jak się nie uda go ściągnąć to czemu nie kupimy kogoś takiego jak Real czyli Varane kogoś młodego i przyszłościowego

1

teraz pozostają mu araby lub stany

1

jakby takie pięć położyć koło bramki to nie potrzebujemy żadnego obrońcy

1

lepiej dla niego iść i grać (w mniej wymagającej drużynie) niż siedzieć u nas i grzać ławkę

1

powodzenia w dalszej karierze

1

a co to za problem żeby ktoś z Barcelony przed transferem skontaktował się z Fifa i spytał czy zamierzają go zawieszać

5

jak Barcelona kupi Suareza i będziemy grali z Realem to ciekawe czy Suarez zasmakuje Pepe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?