dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Orlando Spółka Akcyjna?
0
Wychodzi na to, że Fiorentina bardziej skorzystała na tej wymianie niż Chelsea.
1
Świetnie to zrobił. Się zachciało Kurtule wychodzić z bramki.
5
A to pierwszy raz na fcbarca.com jesteś? Bo jeśli nie to powinieneś wiedzieć, że pod głównym artykułem lubimy sobie podyskutować też o innych meczach....
0
Lewandowski. Szacun dla niego, że się nie cieszył po golu.
2
Gliki-taka
0
Ciekawe jak Lewy zostanie dziś przywitany na Signal Iduna Park.
Ps. Bayern wygra.
4
Alexis co zapierdaczył!
5
L'pool na kolanach.
9
Hector Bellerin i mamy 1-0. Widać gdzie zaczynał.
0
Ja znalazłem taki:
1. piłka nożna
2. koszykówka
3. siatkówka
4. piłka ręczna
5. baseball
0
"J" czyta się w języku hiszpańskim jako "H", nie? To czy nie powinno się mówić "Hordi"? ;)
0
Szkoda, że nie zrobili takiej tabelki z rzutami karnymi...Może chociaż tu Cristiano byłby pierwszy.
1
I Adamiakową...
5
W ogóle po El Clasico tak jakby nastąpił spadek populacji HD na naszej stronie.
0
Ogląda mecze ;) w skrócie po prostu steruje się klubem. Ach, jak ja sobie przypomnę ile godzin spędzało się przy tej gierce ;)
37
Śnieg, grad, potężny wiatr, słońce. I tak w kółko od kilku dni. Pogoda oficjalnie zwariowała.
0
Trochę masz racji, a trochę nie masz. Zarejestrowałem się na tej stronce jakieś 2 miesiące przed nową wersją. Niemniej jednak polecenia nie są tu chyba najważniejsze, przynajmniej nie dla mnie ;)
0
Moja 2.03485518 ;)
1
Dlaczego ty jeszcze nie dostałeś perma...
0
Chętnie, ale niestety nie oglądałem żadnego z tych meczów, a chciałbym dowiedzieć się trochę więcej, niż kto ile minut zagrał.
0
W sumie to za dużo z tego artykułu się nie dowiedziałem...
1
Quebonafide jest za dobry na Barcę. :)
13
El Jarek zhakował stronę.
2
Ale te "comic sans" mogłoby zostać ;) fajna czcionka
0
Oby to marzenie się spełniło :-)
0
Dużo zmienia fakt, że Bellerin jest wychowankiem Barcelony. Kto wie czy nie będzie chciał pójść śladami Cesca. Wtedy mamy obrońcę na lata i marzy mi się ten transfer.
2
Pomyśl zanim coś napiszesz. Mecz był w Holandii i to Holendrzy na niego gwizdali. Pewnie dalej ich trzyma ten gol Iniesty w finale i w sumie się nie dziwię. W Hiszpanii Iniesta jest darzony ogromnym szacunkiem.
4
31 milionów euro za rezerwowego? To ciekawe, bo jakoś nie wierzę by miał wygryźć na PO świetnego Carvajala. Cóż, jego wybór...
3
A moim typem jest kto inny - Hector Bellerin.