3

Orlando Spółka Akcyjna?

0

Wychodzi na to, że Fiorentina bardziej skorzystała na tej wymianie niż Chelsea.

1

Świetnie to zrobił. Się zachciało Kurtule wychodzić z bramki.

5

A to pierwszy raz na fcbarca.com jesteś? Bo jeśli nie to powinieneś wiedzieć, że pod głównym artykułem lubimy sobie podyskutować też o innych meczach....

0

Lewandowski. Szacun dla niego, że się nie cieszył po golu.

2

Gliki-taka

0

Ciekawe jak Lewy zostanie dziś przywitany na Signal Iduna Park.
Ps. Bayern wygra.

4

Alexis co zapierdaczył!

5

L'pool na kolanach.

9

Hector Bellerin i mamy 1-0. Widać gdzie zaczynał.

0

Ja znalazłem taki:

1. piłka nożna
2. koszykówka
3. siatkówka
4. piłka ręczna
5. baseball

0

"J" czyta się w języku hiszpańskim jako "H", nie? To czy nie powinno się mówić "Hordi"? ;)

0

Szkoda, że nie zrobili takiej tabelki z rzutami karnymi...Może chociaż tu Cristiano byłby pierwszy.

1

I Adamiakową...

5

W ogóle po El Clasico tak jakby nastąpił spadek populacji HD na naszej stronie.

0

Ogląda mecze ;) w skrócie po prostu steruje się klubem. Ach, jak ja sobie przypomnę ile godzin spędzało się przy tej gierce ;)

37

Śnieg, grad, potężny wiatr, słońce. I tak w kółko od kilku dni. Pogoda oficjalnie zwariowała.

0

Trochę masz racji, a trochę nie masz. Zarejestrowałem się na tej stronce jakieś 2 miesiące przed nową wersją. Niemniej jednak polecenia nie są tu chyba najważniejsze, przynajmniej nie dla mnie ;)

0

Moja 2.03485518 ;)

1

Dlaczego ty jeszcze nie dostałeś perma...

0

Chętnie, ale niestety nie oglądałem żadnego z tych meczów, a chciałbym dowiedzieć się trochę więcej, niż kto ile minut zagrał.

0

W sumie to za dużo z tego artykułu się nie dowiedziałem...

1

Quebonafide jest za dobry na Barcę. :)

13

El Jarek zhakował stronę.

2

Ale te "comic sans" mogłoby zostać ;) fajna czcionka

0

Oby to marzenie się spełniło :-)

0

Dużo zmienia fakt, że Bellerin jest wychowankiem Barcelony. Kto wie czy nie będzie chciał pójść śladami Cesca. Wtedy mamy obrońcę na lata i marzy mi się ten transfer.

2

Pomyśl zanim coś napiszesz. Mecz był w Holandii i to Holendrzy na niego gwizdali. Pewnie dalej ich trzyma ten gol Iniesty w finale i w sumie się nie dziwię. W Hiszpanii Iniesta jest darzony ogromnym szacunkiem.

4

31 milionów euro za rezerwowego? To ciekawe, bo jakoś nie wierzę by miał wygryźć na PO świetnego Carvajala. Cóż, jego wybór...

3

A moim typem jest kto inny - Hector Bellerin.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?