dziabongFCB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
ZDolny Śląsk
13 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
CR7 po raz kolejny po strzelonym golu na Camp Nou robi calma calma. Poźniej się dziwić, że na niego gwizdają i lecą takie a nie inne okrzyki z trybun.
1
Jeszcze co do wczorajszego klasyku. Chciałbym jeszcze raz pogratulować świetnego meczu Mathieu. Pamiętam jak wyzywano go i szydzono z niego po transferze. Jakże teraz głupio musi być tym osobom.
0
Ale Generał ma tych meczów rozegranych...Wątpię by ktoś go przeskoczył, no może,Leo jak dobrze pójdzie.
0
Tak! Pięknie! 4 pkt przewagi nad Realem i to się najbardziej teraz liczy!
1
Znowu jest festiwal nieskuteczności. Żeby to się kuźwa nie zemściło.
0
Właśnie dla takich chwil został kupiony Suarez!
1
Jak na razie dramat. Jakim cudem Real jeszcze nie prowadzi to chyba oni tylko sami wiedzą.
0
Hahahaha. Ronaldo już zaczyna :p
Brawo dla sędziego.
0
Ja prdl...Od jakiegoś czasu mnie Neymar wk*** swoją nonszalancją i chaosem. Mógł już rozstrzygnąć mecz, a tu kontra i stare porzekadło "nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić." I zaczynamy od nowa.
2
Już kochacie "starego, rudego, drewnianego palacza"? Brawo Mathieu!
6
Real dziś wygra.
.
.
.
.
.
Żartowałem, Vamos Barca!
1
Let's get ready to rumble.
0
A tymczasem golazo Douglasa. Zubi kupił nie tego co trzeba :p
1
Oglądacie "El Clasico Polonia"?
1
Komentatorzy drą łacha z Lorda, hehe.
8
Messi wart tyle samo co Cristiano? Bale wart 80 mln?
xD
1
Wyczuwam dziś rekord komentarzy ;)
3
Na pewno się posłuchają po tym jak Ronaldo robił słynnego "calma" na Camp Nou lub jego wypowiedziach i symulkach.
0
Tak sobie myślę, że dla Leo to powinna być osobna skala.
0
Taka to już jest polska liga. Osuch naściągał jakichś zagranicznych grajków i nagle grają jak z nut. Tutaj niewiele potrzeba :p
1
Już powoli przechodzą po mnie ciary na samą myśl o jutrzejszym meczu. Piękna rzecz, gdy cały świat wstrzymuje oddech na 90 minut by zobaczyć najlepszych piłkarzy w akcji.
8
Dystans to podstawa. Pamiętam jak kiedyś na prima aprillis wszyscy mieli w avatarze właśnie tą sytuację.
2
Tebas (prezes LFP): Messi czy Cristiano? Oczywiście Messi.
@MateoVeB
6
Przecież wiadomo, że Florek się nie zgodzi. Znajdą każdą wymówkę żeby tego finału na Santiago Bernabeu nie było. I trochę ich rozumiem. To byłby dla nich koszmar oglądając na ich boisku drużyny z Katalonii i Kraju Basków.
Miejsce rozgrywania finału powinno być ustalone przed sezonem i wtedy nie byłoby tego całego zamieszania.
0
I bardzo dobrze, że się boją. Tylko głupi się nas teraz nie boi, hehe.
3
Przykoksił chłop ;)
11
Dobra wiadomość dla...Realu. Gość jest od dłuższego czasu słaby. Ale i tak trudno przypuszczać by miał w niedzielę zagrać.
11
Zauważyłem pewną prawidłowość ostatnio, że żeby hiszpańska drużyna odpadła z europejskich pucharów to musi trafić na inną hiszpańską drużynę ;)
1
Prorok!
0
W sumie jestem umiarkowanie zadowolony z tego losowania. PSG pokazało z Chelsea i w fazie grupowej, że jest groźne. Niemniej jednak uważam, że są spokojnie do pyknięcia. W pierwszym meczu nie zagra Verrati i Ibra, czyli dwie czołowe postacie tej drużyny i myślę, że będzie miało to duży wpływ na wynik.
Co do drugiej bardzo ciekawej pary, czyli Atletico-RM, to nie chciałbym być teraz w skórze białych. Pewnie wielu po nocach śni się Cholo po tym co z nimi ostatnio robił. Za Atletico przemawia fakt, że odpadli z Pucharu Króla i odpadli też z walki o mistrzostwo, więc wszystkie siły rzucą teraz na Champions League.
Juventus i Bayern przechodzą dalej i tu raczej nie powinno być innej opcji.