11

CR7 po raz kolejny po strzelonym golu na Camp Nou robi calma calma. Poźniej się dziwić, że na niego gwizdają i lecą takie a nie inne okrzyki z trybun.

1

Jeszcze co do wczorajszego klasyku. Chciałbym jeszcze raz pogratulować świetnego meczu Mathieu. Pamiętam jak wyzywano go i szydzono z niego po transferze. Jakże teraz głupio musi być tym osobom.

0

Ale Generał ma tych meczów rozegranych...Wątpię by ktoś go przeskoczył, no może,Leo jak dobrze pójdzie.

0

Tak! Pięknie! 4 pkt przewagi nad Realem i to się najbardziej teraz liczy!

1

Znowu jest festiwal nieskuteczności. Żeby to się kuźwa nie zemściło.

0

Właśnie dla takich chwil został kupiony Suarez!

1

Jak na razie dramat. Jakim cudem Real jeszcze nie prowadzi to chyba oni tylko sami wiedzą.

0

Hahahaha. Ronaldo już zaczyna :p
Brawo dla sędziego.

0

Ja prdl...Od jakiegoś czasu mnie Neymar wk*** swoją nonszalancją i chaosem. Mógł już rozstrzygnąć mecz, a tu kontra i stare porzekadło "nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić." I zaczynamy od nowa.

2

Już kochacie "starego, rudego, drewnianego palacza"? Brawo Mathieu!

6

Real dziś wygra.
.
.
.
.
.
Żartowałem, Vamos Barca!

1

Let's get ready to rumble.

0

A tymczasem golazo Douglasa. Zubi kupił nie tego co trzeba :p

1

Oglądacie "El Clasico Polonia"?

1

Komentatorzy drą łacha z Lorda, hehe.

8

Messi wart tyle samo co Cristiano? Bale wart 80 mln?
xD

1

Wyczuwam dziś rekord komentarzy ;)

3

Na pewno się posłuchają po tym jak Ronaldo robił słynnego "calma" na Camp Nou lub jego wypowiedziach i symulkach.

0

Tak sobie myślę, że dla Leo to powinna być osobna skala.

0

Taka to już jest polska liga. Osuch naściągał jakichś zagranicznych grajków i nagle grają jak z nut. Tutaj niewiele potrzeba :p

1

Już powoli przechodzą po mnie ciary na samą myśl o jutrzejszym meczu. Piękna rzecz, gdy cały świat wstrzymuje oddech na 90 minut by zobaczyć najlepszych piłkarzy w akcji.

8

Dystans to podstawa. Pamiętam jak kiedyś na prima aprillis wszyscy mieli w avatarze właśnie tą sytuację.

2

Tebas (prezes LFP): Messi czy Cristiano? Oczywiście Messi.
@MateoVeB

6

Przecież wiadomo, że Florek się nie zgodzi. Znajdą każdą wymówkę żeby tego finału na Santiago Bernabeu nie było. I trochę ich rozumiem. To byłby dla nich koszmar oglądając na ich boisku drużyny z Katalonii i Kraju Basków.

Miejsce rozgrywania finału powinno być ustalone przed sezonem i wtedy nie byłoby tego całego zamieszania.

0

I bardzo dobrze, że się boją. Tylko głupi się nas teraz nie boi, hehe.

3

Przykoksił chłop ;)

11

Dobra wiadomość dla...Realu. Gość jest od dłuższego czasu słaby. Ale i tak trudno przypuszczać by miał w niedzielę zagrać.

11

Zauważyłem pewną prawidłowość ostatnio, że żeby hiszpańska drużyna odpadła z europejskich pucharów to musi trafić na inną hiszpańską drużynę ;)

1

Prorok!

0

W sumie jestem umiarkowanie zadowolony z tego losowania. PSG pokazało z Chelsea i w fazie grupowej, że jest groźne. Niemniej jednak uważam, że są spokojnie do pyknięcia. W pierwszym meczu nie zagra Verrati i Ibra, czyli dwie czołowe postacie tej drużyny i myślę, że będzie miało to duży wpływ na wynik.

Co do drugiej bardzo ciekawej pary, czyli Atletico-RM, to nie chciałbym być teraz w skórze białych. Pewnie wielu po nocach śni się Cholo po tym co z nimi ostatnio robił. Za Atletico przemawia fakt, że odpadli z Pucharu Króla i odpadli też z walki o mistrzostwo, więc wszystkie siły rzucą teraz na Champions League.

Juventus i Bayern przechodzą dalej i tu raczej nie powinno być innej opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?