atak mamy TOP, to w pomocy było potrzebne wzmocnienie. będzie nie tylko teraz, ale też za rok w postaci Pala Pogby. świetna sprawa, bo akurat idziemy w dobrą stronę.
miałem na myśli to co napisałem na jakim forum. bez sensowny tekst, który tutaj nie pasuje, ale jednak każdy z nas wie o jaki tekst chodzi. taki wiesz.. typ humoru który ja mam, każdy ma inny i na tym to polega. szanuj to bo ja innych szanuje, spójrz czy obraziłem kogoś? nie.
Komentarze
0
atak mamy TOP, to w pomocy było potrzebne wzmocnienie. będzie nie tylko teraz, ale też za rok w postaci Pala Pogby. świetna sprawa, bo akurat idziemy w dobrą stronę.
0
miałem na myśli to co napisałem na jakim forum. bez sensowny tekst, który tutaj nie pasuje, ale jednak każdy z nas wie o jaki tekst chodzi. taki wiesz.. typ humoru który ja mam, każdy ma inny i na tym to polega. szanuj to bo ja innych szanuje, spójrz czy obraziłem kogoś? nie.
0
0
1
87
Alaba w przerwie meczu: ,,wygramy 6:2"
59
Messi jak Messi, ale co by Ronaldo za minki odwalał to widok chyba bezcenny.
29
czaicie to? idziesz do szkoły i się chwalisz ,,interesuje się mną Bayern, Real, Barca, Ajax, Liverpool a Man Utd złożyło nawet ofertę"
29
po prostu jesteś słaby
26
"przybycie do Realu Davida Beckhama mocno mnie wkurzyło bo przestałem być najprzystojniejszy w klubie"
Roberto Carlos