dziewczyny_lubia_w_braz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
Miasto:
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
atak mamy TOP, to w pomocy było potrzebne wzmocnienie. będzie nie tylko teraz, ale też za rok w postaci Pala Pogby. świetna sprawa, bo akurat idziemy w dobrą stronę.
0
miałem na myśli to co napisałem na jakim forum. bez sensowny tekst, który tutaj nie pasuje, ale jednak każdy z nas wie o jaki tekst chodzi. taki wiesz.. typ humoru który ja mam, każdy ma inny i na tym to polega. szanuj to bo ja innych szanuje, spójrz czy obraziłem kogoś? nie.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
1
Tobie brakuje tam kołnierzyka? bo jak widzę ten strój to myślę sobie " w następnym sezonie będzie w nim grała POTĘGA Z CAMP NOU" ale kurde brakuje mi kołnierzyka.. wiem, wiem śmieszne, ale może w trakcie sezonu, ja wiem? jakieś GD 3:0 dla nas, te kołnierzyki dla mych oczu potrzebne już nie będą :)
0
0
dyskusja nie miała ,miejsca :)
18
Javier i Leo mają szanse na 7 oficjalnych trofeów w jednym roku kalendarzowym.. to będzie rok lepszy dla Leo niż rok 2012.. złota piłka: loading...
0
Ty to piszesz do niego czy do wszystkich. jak do wszystkich to można było komentarz tak dostosować. jeżeli faktycznie chcesz trafić tym do QAZ to po to są "odpowiedzi na komentarze"
0
te pasy to jego strzał w kolano. łatwo było ich uniknąć bez strat finansowych.. Nike bardzo chce z nami współpracować, obawiam się, że trzeba tutaj troszkę być cwaniakiem i umieć to również wykorzystać jak to w każdym biznesie.. tak masz racje to była jego osobista porażka, stąd szybka deklaracja "od sezonu 2016/2017 koniec z poziomymi pasami". no, ale dużo i tak tym nie uratuje, chodź moim zdaniem i tak wygra
0
"sami sobie wybraliśmy taki syf" - ja. Często nieumyślnie, ale jednak sami. chociaż.. kto wie co się dzieje w tym chorym kraju z głosami które wrzucamy do urn.
0
chyba na tej stronie. socios w odróżnieniu od nas znają bardzo dobrze swoich kandydatów. to ich klub i nie sądzę by się tak łatwo zmanipulowali jak media w Polsce robią to z Polakami w przypadku wyborów prezydenckich/parlamentarnych. wybór prosty PO albo PIS.
0
" Nie podwyższymy cen karnetów " dobre na hasło kampanii.
" Tylko my mówimy o projekcie, inni mówią o nazwiskach. " absolutne kłamstwo.
" Éric Abidal to bardzo znacząca postać w naszej najnowszej historii, bardzo go podziwiam i mamy dla niego miejsce, jeśli wygramy wybory. Szanujemy jego umowę z Laportą, lecz w przypadku naszego zwycięstwa też będziemy mieć dla niego miejsce, możliwe że na innym stanowisku od tego proponowanego przez Laportę. " absolutnie popieram.
1
tylko, że z 4 lata ten fjlmik już ma.. ale fakt, świetne to jest :)
3
najdłuższy ban jaki tutaj miałem..
Bartomeu musi wygrać. Laporta to Iluminati..
MD.
Nie a tak serio, najnormalniej w świecie na to zasługuje. sprzedaż koszulek to w takich czasach nieunikniona sprawa jeśli chcesz z Realem walczyć w kraju i z innymi zespołami w Europie. zmniejszyli dług i kupili Neymara i Suareza, zdobyte trofea i bardzo ciekawie zapowiadająca się przyszłość. profesjonalizm w pełnym stopniu, to przede wszystkim. a to zasługa właśnie Intela pod koszulką, beko na boku i Qatar na brzuszku.
0
1
troszkę to dziwnie brzmi, ale Real jeżeli chce znów być w gronie najlepszych musi sprzedać Ronaldo. nie może być tak, że jeden piłkarz zbiera całe "żniwo", Ronaldo szczególnie blokuje Bale. Bale świetnie by pasował do Barcelony. tutaj nikt nie burzył by się na niego. w Realu ma presje ze strony Cristiano tak mi się zdaje, wiecznie jest parodiowany, porównywany do małpy przez Hiszpańskie seriale/kreskówki o tematyce sportowej. to na pewno wpływa na jego pewność siebie w życiu co na boisko też się przekłada. Bale to rakieta.
11
oficjalnie: możliwa dyskwalifikacja Chelliniego za bycie pod wpływem mocnych narkotyków!
http://fangol.pl/view/99778/chiellini-ma-sposob-na-msn
0
tak ja się z tym zgadzam. tylko, że z nim jest jeszcze ten problem, że odejście teraz nie dużo mu da jeśli chodzi o szacunek. jego czas minął nie miesiąc temu czy dwa. powinien tą decyzje podjąć troszkę wcześniej. mógłby chociaż pogodzić się i zostać rezerwowym jeżeli tak baaaardzo musi zostać w Madrycie. szkoda no bo Iker to legenda pełną parą.. zachowanie kibiców wobec niego jest jak dla mnie po prostu niewiarygodne. to jest kabaret. on też nim jest, ale i tak kibice nie powinni tak go traktować.
6
http://fangol.pl/view/99906/zyczenia-simeone-dla
życzenia urodzinowe od Simeone dla Ikera .. xd
0
ale dupsko boli ojeeeej xd
0
niesamowite. piękna figura.
0
on nigdy nie miał wątpliwości..