dzynek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2016
Krosno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odp; nie gra ;)
1
Bo jest lepszy do Thiago i gra w bardziej bezpośredni sposób
1
Paulinho musi zostać ! Odpocznie po mistrzostwach i będzie kozak ;)
0
Rok pracowałem w Holandii miałem lekcje i po roku pogadam się z każdym wiec nie opowiadaj farmazonow ;)
1
Dla mnie to pożyteczny zawodnik a i Ernesto na niego stawia wiec raczej zostaje
0
Z całym szacunkiem i żeby nie było ze hejtuje ale Dembele po roku w Hiszpanii mając w perspektywie następne lata gry powinien już mówić płynnie po hiszpańsku .
0
Może wymiana Dembele za Mbappe + kasa jak PSG przyciśnie z FFP
0
Za igrzyska olimpijskie w latach 20 które były traktowane jak mistrzostwo świata
0
Komentarz usunięty
0
no własnie a ja jakos mam odczucie ze ani nasz treneiro ani trzon zespołu nie "kochaja" Dembele jak Neymara
0
tylko ze Dembele nie potrafi grac w ataku pozycyjnym nie robi małej gry ani nie gra dobrze na małej przestrzeni
0
to się okaże bo można sobie wyobrazić 433 z Roberto Ivanem i Busim oraz Messi Suarez Cutinho a być może będzie jeszcze transfer klasowego pomocnika
0
tak samo się pisało przed mistrzostwami zgrupowanie itd a tak na prawdę jeśli Ernesto zrobi psikusa i wrócido 433 albo 343 to Dembele może grzać ławę
4
Dembele i Mbappe dzieli przepaść i będzie się to pogłębiać niestety Mbappe jest Kluczowy i w reprezentacji i w klubie a Dembele i tu i tu ławka lub ogony
0
Szefuncio do zmiany a Mbappe to klasa
0
Już się bałem ze cie nie bedzie ;)
0
to twoja opinia a to opinia tego portalu wiec myślę ze nie ma co dyskutować
0
jak to się mówi "ja to tu tylko zostawię" ;)
0
Dodam tylko ze to jeden z najbardziej profesjonalnych portali
0
Portal whoscored opublikował 11 rozczarowań fazy grupowej MŚ jest i piłkarz Barcelony.
https://static.fangol.pl/content/0/4/8/04884e4000f2efcccc6987858e586132-462.png
0
Mam s8+ od 6 miesięcy nie widzę wad ;) ponoć 9 nie jest na tyle lepsza by dopłacać do niej okołu 1000 zl różnicy
1
Ciekawe ustawienie możliwe ze będzie jakoś stosowane np zamiast Roberto Semedo i możliwe ze czasami będziemy oglądać taki schemat
11
Nie ma to żadnego znaczenia wspaniały gest i tyle
82
Dziwnych masz kumpli
0
Zamiennik Dembele ? :D żeby być czyimś zmienikiem to ten ktos musi grać w pierwszym skladzi ;)
0
Bo wygrali po dwa mecze czyli 2x3 i teraz jest remiz czyli 1 wiec 6+1=7 :D
0
Mam nadzieje ze to ironia :)
1
Ogólnie wg mnie skandal. rentowności i bla bla bla pewnie nie mieli kreatywnej księgowości jak PSG i City
0
jak się okazuje tysiące ludzi doszło do tego ze UEFA zablokowała dodawanie komentarzy na swoich portalach społecznościowych.
0
Raz na jakiś czas nawet Socjopata trafi :)