0

Odp; nie gra ;)

1

Bo jest lepszy do Thiago i gra w bardziej bezpośredni sposób

1

Paulinho musi zostać ! Odpocznie po mistrzostwach i będzie kozak ;)

0

Rok pracowałem w Holandii miałem lekcje i po roku pogadam się z każdym wiec nie opowiadaj farmazonow ;)

1

Dla mnie to pożyteczny zawodnik a i Ernesto na niego stawia wiec raczej zostaje

0

Z całym szacunkiem i żeby nie było ze hejtuje ale Dembele po roku w Hiszpanii mając w perspektywie następne lata gry powinien już mówić płynnie po hiszpańsku .

0

Może wymiana Dembele za Mbappe + kasa jak PSG przyciśnie z FFP

0

Za igrzyska olimpijskie w latach 20 które były traktowane jak mistrzostwo świata

0

Komentarz usunięty

0

no własnie a ja jakos mam odczucie ze ani nasz treneiro ani trzon zespołu nie "kochaja" Dembele jak Neymara

0

tylko ze Dembele nie potrafi grac w ataku pozycyjnym nie robi małej gry ani nie gra dobrze na małej przestrzeni

0

to się okaże bo można sobie wyobrazić 433 z Roberto Ivanem i Busim oraz Messi Suarez Cutinho a być może będzie jeszcze transfer klasowego pomocnika

0

tak samo się pisało przed mistrzostwami zgrupowanie itd a tak na prawdę jeśli Ernesto zrobi psikusa i wrócido 433 albo 343 to Dembele może grzać ławę

4

Dembele i Mbappe dzieli przepaść i będzie się to pogłębiać niestety Mbappe jest Kluczowy i w reprezentacji i w klubie a Dembele i tu i tu ławka lub ogony

0

Szefuncio do zmiany a Mbappe to klasa

0

Już się bałem ze cie nie bedzie ;)

0

to twoja opinia a to opinia tego portalu wiec myślę ze nie ma co dyskutować

0

jak to się mówi "ja to tu tylko zostawię" ;)

0

Dodam tylko ze to jeden z najbardziej profesjonalnych portali

0

Portal whoscored opublikował 11 rozczarowań fazy grupowej MŚ jest i piłkarz Barcelony.
https://static.fangol.pl/content/0/4/8/04884e4000f2efcccc6987858e586132-462.png

0

Mam s8+ od 6 miesięcy nie widzę wad ;) ponoć 9 nie jest na tyle lepsza by dopłacać do niej okołu 1000 zl różnicy

1

Ciekawe ustawienie możliwe ze będzie jakoś stosowane np zamiast Roberto Semedo i możliwe ze czasami będziemy oglądać taki schemat

11

Nie ma to żadnego znaczenia wspaniały gest i tyle

82

Dziwnych masz kumpli

0

Zamiennik Dembele ? :D żeby być czyimś zmienikiem to ten ktos musi grać w pierwszym skladzi ;)

0

Bo wygrali po dwa mecze czyli 2x3 i teraz jest remiz czyli 1 wiec 6+1=7 :D

0

Mam nadzieje ze to ironia :)

1

Ogólnie wg mnie skandal. rentowności i bla bla bla pewnie nie mieli kreatywnej księgowości jak PSG i City

0

jak się okazuje tysiące ludzi doszło do tego ze UEFA zablokowała dodawanie komentarzy na swoich portalach społecznościowych.

0

Raz na jakiś czas nawet Socjopata trafi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?