dzynek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2016
Krosno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skoro prawie tyle samo zaplacili za Dembele to za Cutinho tym bardziej bo jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem
0
Tak jak do tej pory nie zabral glosu negocjuja kluby zachowuje sie profesjonalnie trenuje i gra wiec raczej normalnie
1
Mamy takiego zawodnika z dobrym strzalem to Rakitic ale jak kolega pisze w barcelonie jest zakaz strzelania :}
0
Piszesz ze nie zmienia sie zwycięskiego skladu a wkladasz do11 Dembele ktory gral kilkadziesiat minut ;]
0
Nie znam ale np w poprzednim roku jak nie dostał zgody na transfer nie robił buntu tylko wykonywał profesjonalnie swoja prace czyli grał i trenował z drożyną
0
wtpie Cutinho to profesjonalista i raczej sie tak nie zachowa jak Dembele
0
Akurat za Cutinho to nie przesada swiety doswiadczony i ograny w europie zawodznik 140 za Dembele to owszem byla przesada
1
Nikogo to nie obchodzi ze skokow noe ogladasz wolny kraj .
0
Niech się nie spieszy mamy Verminatora :)
4
Na konpilacjach to Rasiak jest dobry ( nic Grzesiowi nie ukmujac bo naeet go lubie) i jestem na tak dla brazylijczyka
0
Pilka byla przed Messim i bedzie po Messim proste.
0
Jeśli na prezent dla mężczyzny to spoko ale czarny jest bardziej uniwersalny bo pasuje do każdego rodzaju stylizacji a brązowy już nie zawsze :)
22
Jak mozna byc "ciekawym" iczywistych rzeczy? Roberto zagra na PO
17
Żyjesz w zbyt wyidealizowanym swiece zaplaca klauzule dadzą 2 większa pensje i czesc :)
0
Zastapic Podstawowego zawodnika kluczowego w taktyce trenera oszalales ?
0
Ja jestem jak najbardziej za swietny zawodnik doswiadczony z nieprzecietnymi umiejetnosciami napewno swietnie by sie dogadal z Leo i Luisem dawac go :)
0
Na pewno nie dostanie miejsca za darmo nie w Barcelonie w Realu owszem marketing itd ale narazi gramy świetnie bez niego i jak dla mnie może grac tylko ogony albo wcale nie grac
2
Zgadzam sie w 100% niech pokaze ze saluguje na pierwsza jedenstke bardziej niz Rakieta czy Paulinho
0
A moze Dembele wcale nie bedzie mail zagwaratowanego pierwszego skladu to 442 za dobrze funkcjonuje zeby to zmienia.
3
Tesli wg cb Paco to drewno na opał proponuje baranka w ścianę :)
1
Chciałem po prostu pokazać ze taki komentarz jak wyżej MasterKrzycha sa zenujace :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
I niestety mamy za to Dembele
4
Ale sie spuszczacie nad tym City:)
1
Wlacz fife I sobie go kup bedziesz szczesliwy
0
najpierw niech wywalczy pierwszy skład narazi Paco powinien grac w 11:)
1
Palcem po mapie :)
0
Niby dlaczego? pol sezonu kontuzja wiec raczej Lemer.
1
Dembele nie bedzie w 1 jedenastce
0
dokładnie jak sie ma kase no limited wszystko jest proste :)