0

skoro prawie tyle samo zaplacili za Dembele to za Cutinho tym bardziej bo jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem

0

Tak jak do tej pory nie zabral glosu negocjuja kluby zachowuje sie profesjonalnie trenuje i gra wiec raczej normalnie

1

Mamy takiego zawodnika z dobrym strzalem to Rakitic ale jak kolega pisze w barcelonie jest zakaz strzelania :}

0

Piszesz ze nie zmienia sie zwycięskiego skladu a wkladasz do11 Dembele ktory gral kilkadziesiat minut ;]

0

Nie znam ale np w poprzednim roku jak nie dostał zgody na transfer nie robił buntu tylko wykonywał profesjonalnie swoja prace czyli grał i trenował z drożyną

0

wtpie Cutinho to profesjonalista i raczej sie tak nie zachowa jak Dembele

0

Akurat za Cutinho to nie przesada swiety doswiadczony i ograny w europie zawodznik 140 za Dembele to owszem byla przesada

1

Nikogo to nie obchodzi ze skokow noe ogladasz wolny kraj .

0

Niech się nie spieszy mamy Verminatora :)

4

Na konpilacjach to Rasiak jest dobry ( nic Grzesiowi nie ukmujac bo naeet go lubie) i jestem na tak dla brazylijczyka

0

Pilka byla przed Messim i bedzie po Messim proste.

0

Jeśli na prezent dla mężczyzny to spoko ale czarny jest bardziej uniwersalny bo pasuje do każdego rodzaju stylizacji a brązowy już nie zawsze :)

22

Jak mozna byc "ciekawym" iczywistych rzeczy? Roberto zagra na PO

17

Żyjesz w zbyt wyidealizowanym swiece zaplaca klauzule dadzą 2 większa pensje i czesc :)

0

Zastapic Podstawowego zawodnika kluczowego w taktyce trenera oszalales ?

0

Ja jestem jak najbardziej za swietny zawodnik doswiadczony z nieprzecietnymi umiejetnosciami napewno swietnie by sie dogadal z Leo i Luisem dawac go :)

0

Na pewno nie dostanie miejsca za darmo nie w Barcelonie w Realu owszem marketing itd ale narazi gramy świetnie bez niego i jak dla mnie może grac tylko ogony albo wcale nie grac

2

Zgadzam sie w 100% niech pokaze ze saluguje na pierwsza jedenstke bardziej niz Rakieta czy Paulinho

0

A moze Dembele wcale nie bedzie mail zagwaratowanego pierwszego skladu to 442 za dobrze funkcjonuje zeby to zmienia.

3

Tesli wg cb Paco to drewno na opał proponuje baranka w ścianę :)

1

Chciałem po prostu pokazać ze taki komentarz jak wyżej MasterKrzycha sa zenujace :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

I niestety mamy za to Dembele

4

Ale sie spuszczacie nad tym City:)

1

Wlacz fife I sobie go kup bedziesz szczesliwy

0

najpierw niech wywalczy pierwszy skład narazi Paco powinien grac w 11:)

1

Palcem po mapie :)

0

Niby dlaczego? pol sezonu kontuzja wiec raczej Lemer.

1

Dembele nie bedzie w 1 jedenastce

0

dokładnie jak sie ma kase no limited wszystko jest proste :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?