0

Miejmy nadzieje ze nie przeszkala i kupimy Grizmana a w następnym sezonie Dembele zmienikiem albo sprzedaż

0

dzieki z obrone :) no takie jest moje zdanie ze transfer robiony na wariackich papierach jak sie okazalo wcale go nie potrzebujemy wydaje mi sie ze zarzad chcial sie wykazac po stracie Neymara jeszcze ta cena i zarobki.

1

Grizman to jest klasa wyżej niz Dembele który wg mnie byl nieprzemyślanym transferem zrobionym w odpowiedzi na odejście Neya

7

co jajognioty? tylko regular ewntualnie slim

0

najpredzej Dembele

1

jest podstawowym zawodnikiem na środku obrony razem z Sanchezem z totkow ostatnio był nawet kapitanem mimo ze grali tez Bacca Aguilar i Moreno

5

W barcelonie jest zakaz strzelania z dystansu ;)

54

Kluczowy wg mnie ostatni akapit tego zabrakło Dembele.

0

Dembele nie bedzie podstawowym zawodnikiem

1

bez przesady z tym podbijaniem świata 2 MP

0

Prezydent ma gó*no do ustalania skadu tez sie nie zdziwie jak Debele bedzie siedzial na ławie w sumie dobrze rónowaga musi byc

0

jak przyjdzie Antek to Dembele bedzie najsłabszy piłkarsko

0

Jak najbardziej Dembele etatowy rezerwowy bardzo wszechstronny wiec wchodzi na palc gry co mecz a i rotując gra sporo

0

Jak by zgłosił sztabowi drobny uraz pewnie by się skończyło na 2 tyg przerwy a tak? no cóż sam jest sobie winny

0

Na razie Dembele nic "monstrualnego" nie zaprezentował

23

Taki sam jak tutaj jak Ney odchodził a ty jeszcze wołasz zęby podgrzewać atmosferę... dzieciaki

2

Fabregas i Paulinho obniżyli tez pensje zęby dokonać transferu ale masz racje napewno na tym jakos nie straci moze mniej zyskac ale i tak na nowe Ferrari za 2 tyg grania bedzie :)

3

Jesli faktycznie doplacil z wlasnej kieszeni to szacunek panie Cutinho :)

0

Szkoda ze w letnim okienku nie byli oszczedni i nie chodzi mi o Paulinho

3

No brawo 140 zrobiło zamach noga brawo niedługo sie będziecie cieszyć ze prosto piłke kopie

0

To ze gra ostro czy brutalnie nie oznacza ze nie ma talentu a wyzywanie od bandyty to przesada

0

Jesli to prawda to prawie jak za darmo jak za taki talent

1

Z archiwum X wstajesz na równe nogi mam od ponad 8 lat

0

Rozwiazaniem bylo kupno w lecie lorenzo insigne albo Lamera

0

Chusteczki by sie przydaly

0

akurat Cutinho nie ma co kasy żałować w letnim okienku mogliśmy lepiej przemyśleć wydanie pieniędzy.

0

Jesli przyjdzie Antek to do podstawy jesli bedzie tez Cutinho to na lawe Dembele najmniej doswiadczony i najsłabszy pilkarsko

0

Co nie zmienia faktu ze to sa realne koszta .

0

Skoro może nie udźwignąć presji znaczy ze nie nadaje się do takiego klubu jak Barca futbolowa selekcja naturalna

3

To zle patrzysz bo wiadomo ze zmienne a przynajmniej wiekszosc jest czysto teoretyczna jak.ilosc meczy czy awans barcy do lm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?