eckov
Dołączył/a: sierpień 2014
Miasto Cudów
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu niech wymienią się za Depaya jeśli już faktycznie chcemy go ściągnąc i będzie git
2
@GadulkiGembulki ten Coutinho to chyba nie bardzo na tej pozycji
0
@Bartek22 w 2020 dodalbym jeszcze "kwestia godzin"
0
@szkutnik91 i znowu zamiast ściągnąć typowego skrzydłowego i typową 9, to ściągamy półśrodek w postaci gościa który zagra i tu i tu ...
1
@IronSanHybrid daj linka :D
2
@MSN1998 Paluch, Kali, Małach, Rufuz, Hinol, Gural, Słoń, Shellerini, Sokół, O.S.T.R., Hemp Gru, Major SPZ,
A nie te nowe popierdulki co się raperami nazywają :D
1
@klopx ja go chętnie obejrzę w przyszłym sezonie w każdym innym klubie niż Barcelona :D
2
@BarcaInfo żeby chociaż te 10 za transfer wyciągnęli, a nie kolejny piłkarz za fryty
0
@Gacu95 kogoś tu chyba jeszcze trzyma XD
0
@zuchinho Roberto pewnie na PO będzie grał do rotacji z Semedo, bo nic nie zapowiada żebyśmy ściągneli jakiegoś kolejnego PO
0
@Transu96 do ustawienia 4-2-3-1 Thiago byłby idealny
0
@LuismessiJr Niech dają Jesusa + 100 mln i bym się nie zastanawiał, zastępstwo za Suareza jest i kasa na skrzydłowego. Oczywiście chciałbym aby Messi został, ale jeśli on sam chce odejść to nie ma co go trzymać na siłę.
0
@Ghotti Griezanm 120 mln niewypał
Dembele 120 mln niewypał
Coutinho 140 mln niewypał
chyba dalej nie trzeba wymieniać :D
0
@AlwaysBlaugrana Tylko to jest niepoważne, żeby przez tyle dni nie potrafili usiąść razem do rozmów i wyjaśnić sprawy. A tracimy kolejne dni na przebudowę zespołu tym całym zamieszaniem.
0
@ksobi Dokładnie, całe to zamieszanie prowadzi tak naprawdę do co raz większego burdelu w klubie. Miała być rewolucja kadrowa a tak naprawdę klub zamiast skupić się na transferach z i do klubu to walczy z Messim. Tracimy kolejne dni okienka transferowego i kolejne dni na zgranie nowych zawodników (jeśli wgl przyjdą przez tą cała sytuację) i wprowadzenie nowych założeń taktycznych trenera.
3
Nie wiem jak dla was ale im dłużej ciągnie się ta cała sytuacja z Messim, traci trochę w moich oczach. Kapitan, legenda klubu, najlepszy piłkarz w historii, a od kilku dni nie potrafi złapać się za jaja i wypowiedzieć publicznie, czego chce i jakie ma plany na przyszłość. Zaczyna to już wszystko być żenujące z jeden strony sfochany Messi z drugiej strony cymbał Bartomeu, który za wszelką cenę chce go zatrzymać w klubie i odsyła do klauzuli. Oczywiście również chciałbym aby Messi pozostał, lecz jeśli on sam chce odejść nie ma co go trzymać na siłę. Do tego jeśli już faktycznie zostanie podejrzewam, że sytuacja i atmosfera w klubie nie będzie najlepsza.
0
@Ghotti czyli wygrywając LE teraz już się w sumie zakwalifikowali :D
11
@barpol11 a nas nie stać na nikogo poza Messim
0
@Ghotti szkoda tylko, że oddajemy go po frajersku za darmo ...
1
@BarcaInfo a było dorzucić do Suareza trochę hajsu i brać Donny'ego ...
1
@MontelQ mnie boli to, że do tej pory nie może złapać się za jaja i wypowiedzieć publicznie co ma w planach
2
@klopx Ja nie neguję umiejętności Messiego, bo nadal jest fantastycznym piłkarzem, ani nie mówię, że trzeba go sprzedać za wszelką cenę i oczywiście chciałbym aby został. Lecz trzeba zauważyć, że coraz częściej znika wtedy gdy jest najbardziej potrzebny. Druga sprawa jeśli on sam chce odejść to nie ma chyba sensu trzymania go na siłę.
0
@arraco no przecież mówię
13
@Dembouz1899 szkoda, że było to w 2012 roku i nadal żyjemy przeszłością
19
@arraco no chyba nie bardzo ...
0
@RonaldoNazario już nie jeden klub się przejechał na tym, że miał za wąską kadrę do walki na kilku frontach
0
@Cadafaz tak i jeszcze Barcelona ich wyeliminuje
1
@Kz1234 *90 mln dawali nie 50 :)
6
A było brać te 100 mln od PSG ...
0
@CZaras święte słowa